Fryzjer i kosmetyczka

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
karolciak507
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 2 września 2013, 21:37

Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: karolciak507 »

Witam potrzebuję informacji odnośnie dobrym salonie fryzjerskim i kosmetycznym na ślub :)
magda17191
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 12 października 2011, 22:41

Re: Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: magda17191 »

Ja osobiście mogę Ci polecic Salon Trendy Hair Fashion. Bardzo dobre fryzjerki jak i Pani kosmetyczka....od dawna korzystam z ich usług i jestem zawsze w 100 % zadowolona :)
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: Roel_1910 »

W jaśle takich nie znajdziesz :)
AnkaW
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 marca 2014, 14:11

Re: Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: AnkaW »

W żadnym wypadku nie polecam Trendy Hair Fashion jeśli chodzi o makijaż. Wystarczy spojrzeć na portfolio na FB - wszystkie makijaże w tej samej tonacji, brwi nie podkreślone, rzęsy kiepsko wytuszowane, cienie nieładnie roztarte... Poszukaj w internecie wizażystek/makijażystek, które profesjonalnie zajmują się makijażem i znają się na rzeczy. W większości przypadków (choć nie mówię, że we wszystkich) kosmetyczki w czasie swojej nauki (o ile się dalej nie kształcą w makijażu) mają bardzo mało godzin z makijażu, są mało kreatywne, często źle dobierają kolory. Nie raz widziałam makijaże panien młodych wykonane u kosmetyczek - panie na zdjęciach wyglądają, jakby były zmęczone, makijaż nie jest dobrze dopasowany do urody i stroju (typu megastrojna suknia i ultradelikatny makijaż), często spotyka się mocną perłę na powiekach, co fatalnie wychodzi na zdjęciach. Pomyśl, przede wszystkim poprzeglądaj portfolia, zerknij na poprzednie wątki i dopiero wtedy podejmij decyzję.
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: landri101 »

Nana
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 7 maja 2012, 18:26

Re: Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: Nana »

Tak tak Aniu najlepiej odrazu wyslij adres do swojego portfolio i bedzie super
Anka7
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 20 grudnia 2013, 19:20

Re: Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: Anka7 »

Mnie interesuje czyszczenie twarzy. Która kosmetyczka wykonuje go dobrze?
katrina_pi
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 14 stycznia 2010, 11:39

Re: Fryzjer i kosmetyczka

Post autor: katrina_pi »

Co do czyszczenia polecam B&B oststnio bylam i Pani zaproponowala mj inne zabiegi zamist czyszczenia poniewaz mowila ze od czyszczenia twarzy pomalu sie odchidzi. Dla mnie wyjscie super bo nie przepadam za tym zabiegiem. Nie pamietam jak dokladnie nazywalo się to wszystko co robila ale efekt byl spoko. Troszke cos tam mi wycisnela rez ale nie zmordowala mi calej buzi. Pracuje tam Pani Edytka fajna dziewczyna. Co do makijazy Aniu rzeczywiscie krytykujesz juz nie pierwszy salon wiec pewnie nikt w jasle nie robi tak jak Ty.
ODPOWIEDZ