Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
pakowacz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2014, 10:44

Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Post autor: pakowacz »

Gdzie w Jaśle można dostać materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki? Chodzi mi tu głównie o koperty bąbelkowe, folię strecht, papier pakowy, taśmy klejące.
Awatar użytkownika
COCONUT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 246
Rejestracja: 20 kwietnia 2010, 09:10

Re: Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Post autor: COCONUT »

na poczcie
pakowacz
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 23 maja 2014, 10:44

Re: Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Post autor: pakowacz »

Tylko, że na poczcie są wysokie ceny i jak się dużo wysyłek robi, to jest to nieopłacalne.
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Post autor: rkoh »

papier pakowy i taśmy w papierniczym ;) koperty bąbelkowe zawsze kupowałem na poczcie, jak Ci trzeba więcej, to może przez allegro się bardziej opłaci;)
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Post autor: Sabina88 »

Wiem, że w tym sklepie https://www.facebook.com/akwarela.jaslo?fref=ts można kupić folię bąbelkową na metry :)
Awatar użytkownika
yarpen
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 października 2010, 09:26

Re: Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Post autor: yarpen »

Na ul. Monte Cassino 3 (osiedle XX lecia) masz hurtownie papierniczą Zahurt. Tam kupisz wszystko co trzeba. Poza tym prowadzą również siostrzaną firmę w tym samym miejscu, która zajmuje się tylko materiałami pakunkowymi. Na stronie internetowej masz mapkę dojazdu:

http://www.zahurt.pl/efes.html

Ja zaopatruję moją firmę u nich w takie rzeczy bo też sporo wysyłam. Dowożą mi nawet na miejsce. Wystarczy jeden telefon i za godzinę są u mnie ;) Mają duży wybór i na pewno taniej "bąbelki" jak na poczcie.
piotreh
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 14 listopada 2007, 18:16
Lokalizacja: jasło

Re: Materiały do pakowania przedmiotów do wysyłki

Post autor: piotreh »

Folie i papier szary na metry, koperty kąbelkowe maja w plastycznym na rejtana. tam przynajmnuej ja to kupowałem bo dużo taniej jak n apoczcie.
ODPOWIEDZ