Koszty poprawin Pod Skałą

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Koszty poprawin Pod Skałą

Post autor: tiruriru »

Czy organizował ktoś może wesele wraz z poprawinami Pod Skałą i wie jak wyglądają mnie więcej tam koszty poprawin? :)
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Koszty poprawin Pod Skałą

Post autor: magnesik19 »

tak, ja miałam ale to było w stylu uroczystego obiadu. Mialam gości w pokojach hotelowych więc chciałam aby już tam drugi dzień spędzili w lokalu. Sniadanie oczywiście jest wliczone w cene noclegu (dla gości weelnych cena jest przez pół), po czym na godz 13 mieliśmy zamówiony obiad na ponad 40 osób. Zimna płyta zostala z wesela, wędlina , sałatki czy placki a na obiad wzięliśmy danie całkiem inne niż było serwowane podczas wesela. Nie pamiętam już ceny, ale nie było drogo. Mięs jednakowego gatunku z wesela raczej tyle nie zostanie aby podac gościom na drugi dzień, chyba że mieszane rodzaje, no ale to tak troszkę dziwnie dzielić.
Wszystkie oczywiście mięsa z wesela , lokal zwraca.

Dodam, że nie mieliśmy żadnego ograniczenia czasowego w niedziele. Goście siedzili do ok 19, z racji że gości miałam z daleka. Wiem jedynie, że jeśli organizuje się typowe poprawiny z orkiestrą to wówczas jest opłata 1000 zl za sale i obsługę łącznie, ( w dniu wesela , tej opłaty jako takiej nie ma - tylko cena za menu obowiązuje).

Ja muzyki nie mialam, więc nie płaciłam nic.
tiruriru
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 26 lipca 2013, 23:18

Re: Koszty poprawin Pod Skałą

Post autor: tiruriru »

Dziękuje za odpowiedź;) A dawno miałaś to wesele? Bo ciekawa jaki jest teraz mniej więcej koszt wesela od jednej osoby :)
victoria87
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 29 października 2012, 20:27

Re: Koszty poprawin Pod Skałą

Post autor: victoria87 »

A nie lepiej zadzwonić Pod Skalę i dowiedzieć się wszystkiego z pierwszej ręki ?
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: Koszty poprawin Pod Skałą

Post autor: magnesik19 »

tiruriru pisze:Dziękuje za odpowiedź;) A dawno miałaś to wesele? Bo ciekawa jaki jest teraz mniej więcej koszt wesela od jednej osoby :)
koszt wesela od osoby zależy od tego, co chcesz gościom podać " na talerzu" ;) też kiedyś p-ytałam "jaka cena os osoby", ale teraz już wiem jak to rozumieć. wszystko bowiem uzależnione jest od menu, ilości i różnorodności dań. ja miałam opcję z tych "droższych" dlatego że mialam "więcej".. ;) musisz popytać jak jestes zainteresowana.
ja miałam pod skalą i było suuuper ;) może zrobię tam chrzciny (kiedys) :D
ODPOWIEDZ