Erko opinie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Erko opinie

Post autor: teddy_13 »

Witam.
Czy zna ktoś szczegóły pracy w firmie ERKO w Czeluśnicy? Jakie są orientacyjnie zarobki, system pracy oraz atmosfera w firmie?
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Erko opinie

Post autor: teddy_13 »

Nikt nic nie wie ani nie słyszał?
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Erko opinie

Post autor: jarkor2013 »

chyba jakaś zmowa milczenia,
sam jestem ciekaw
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Erko opinie

Post autor: gryz »

No w sumie dobrze by było by ktoś coś napisał,bo poza tym,że na jakieś wyższe stanowiska typu inżynier ciągle nowych szukają nic o tej firmie nie wiadomo.
strzała
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 19 lipca 2012, 21:13

Re: Erko opinie

Post autor: strzała »

czym oni się zajmuja?
gryz
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 22 lipca 2014, 11:20

Re: Erko opinie

Post autor: gryz »

Akurat tyle co pytasz, to i ja wiem.Jakieś narzędzia dla elektryków, i takie tam.Mają stronę www,nawet katalog produktów tam jest,zgraj sobie.

Bardziej interesujące czy przyjmują już po zrobieniu inżyniera np. po PWSZcie, albo na fizycznych,ile płacą,jak ludzi traktują,jaka atmosfera i takie sprawy.
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Erko opinie

Post autor: teddy_13 »

Co jakiś czas pojawia się ogłoszenie o pracy, np informatyka lub inżyniera, Interesuje mnie czy tak szybko się rozwijają, czy może ludzie tak szybko uciekają stamtąd.
O wielu jasielskich firmach są setki opinii a o tej nic a nic, dość znana w okolicy więc myślałem, że coś ciekawego ktoś napisze. Nawet ktoś, kto mieszka niedaleko.
anna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwietnia 2012, 16:15

Re: Erko opinie

Post autor: anna »

Spokojnie można starać się o pracę w tej firmie. Firma cała czas się rozwija i stąd nabór pracowników. Znaczna część pracowników ma kilkunastoletni staż pracy ( niektórzy ponad 20 lat), więc myślę że są zadowoleni. Na pewno płacą wynagrodzenie w terminie i nie ma mowy o pracy na czarno.
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Erko opinie

Post autor: teddy_13 »

anna domyślam się, że nie masz bezpośredniej styczności z firmą. Nie wiadomo na jakich warunkach pracują nowi pracownicy, jaka jest kadra kierownicza, wypłaty oraz zmianowość. Może wypowie się ktoś dobrze obeznany w temacie
arikazukitoka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 22:33

Re: Erko opinie

Post autor: arikazukitoka »

Pracuje tam dwóch moich bliskich znajomych, praca jest w systemie dwuzmianowym, zarobki różne, zależy od działu i zajmowanego stanowiska. Na początek cudów jakiś nie ma, ale to w dzisiejszych czasach nic dziwnego, wypłacają pobory w terminie a na kierownictwo raczej nie słyszałam złego słowa, więc chyba jest ok. I z tego co wiem to przyjmują, ponieważ cały czas się rozwijają i całkiem dobrze prosperują. Więc chyba warto zaryzykować ;)
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Erko opinie

Post autor: teddy_13 »

Czyli śmiało można stwierdzić że wypłaty oscylują w granicach najniższej krajowej? Trudno się tam dostać, oraz czy dużo wymagają od informatyków/inżynierów ewentualnie operatorów? Jak z podejmowaniem pracy bez doświadczenia?
Awatar użytkownika
jurex
Weteran
Weteran
Posty: 78
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 20:56

Re: Erko opinie

Post autor: jurex »

tam przyjmują cały czas ......... ludzie szybko zdaja sobie sprawe ze za 1200 niema sensu zdzierać butów :mur:

do anna ............... rozwija sie juz 18 lat chyba a zarobki dalej NAJ niższa krajowa :krzeslem: :cisza: :cisza:
megic135
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwietnia 2012, 18:04

Re: Erko opinie

Post autor: megic135 »

Ja pracowałem w tej firmie. Częste przyjmowanie pracowników wiąże się z tym, że na początek każdy dostaje najniższa krajową. Wiele osób tego nie respektuje i odchodzi, bo prze pierwsze kilka miesięcy trzeba wykazac troche pokory i trzeba robić co ci każą. Aczkolwiek później jest szansa na awans. Szczególnie jesśli pracujesz jako operator CNC i udowodnisz, że coś potrafisz to spokojnie możesz wyciągnąć ok 2000zł netto za piecio dniowy tydzień pracy w trybie 8 godzinnym, Jeśli natomiast pracujesz jako operator prac hydraulicznych to nie masz szans liczyć na więcej jak 1400zł na rękę, nawet po kilku latach pracy. Natomiast jeśli chodzi o programistów czy konstruktorów to zarobki ok 3000zł miesięcznie.
teddy_13
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 17:28

Re: Erko opinie

Post autor: teddy_13 »

Dawno nikt tu nic nie pisał. Może są jakieś nowe osoby które wypowiedzą się o firmie. Ciekawe czy coś się zmieniło :)
forumowicz_jan
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 lipca 2016, 11:59

Re: Erko opinie

Post autor: forumowicz_jan »

Również jestem ciekaw jak wygląda praca w tej firmie. Jak ktos juz napisal ciagle widze ogloszenie o poszukiwaniu np informatyka. Aż tylu ich potrzebuja? Moze jest tu ktos kto tam pracuje i cos napisze? Moze ktos sie odezwie na prywatna wiadomosc? Ciekawi mnie czy warto tam ubiegac sie o prace
ODPOWIEDZ