meble na wymiar pokój sypialnia

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
slawko1987
Bywalec
Bywalec

meble na wymiar pokój sypialnia

Post autor: slawko1987 » 11 lipca 2014, 11:03

Witam

Wiem że na forum juz jest temat o meblach na wymiar ale ja potrzebuje żeby mi ktoś wykonał meble do pokoju dziennego/sypialni (meble segmentowe na ścianę, komoda pod TV, szafkę nocną i ławę) sam juz sobie zrobiłem projekt na kartce, meble są dosyc proste (bez zawijasów itp) jednak chodzi mi o solidne ich wykonanie, żeby coś za dwa lata się nie odklejało ani kiwało, ktoś może coś polecic (najlepiej kogoś z okolicy)??? i czy ktoś się może orientuje ile trwa wykonanie takiej przyjemności. Będę wdzięczny za każdą podpowiedz

Pozdrawiam

Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: meble na wymiar pokój sypialnia

Post autor: Jaślanka11 » 11 lipca 2014, 18:31

Ja z czystym sumieniem polecam firmę z Wiśniowej "Meblarz". Po skorzystaniu z ich oferty przez moich znajomych skusiłam się 7 lat temu na kuchnię, a 2 lata temu robili mi nietypową sypialnię. Teraz zamówiłam salon. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że kiedyś skusiłam się na nieco tańsze szafy przesuwne u innego wykonawcy i po 3 latach wszystko się rozpada. Mają trochę roboty, ale warto poczekać. W razie zainteresowania podaję namiary 172775767 albo bezpośrednio do P. Grzegorza 602760024 . Dojadą zrobią wizualizację twojego rysunku, a co ważne mają ciekawe spostrzeżenia i cenne podpowiedzi. W razie potrzeby służę zdjęciami tego co robili u mnie na priv.

antomthc
Debiutant
Debiutant

Re: meble na wymiar pokój sypialnia

Post autor: antomthc » 11 lipca 2014, 19:23

Widzę że to nie jest forum tylko Daj reklamę.pl

ODPOWIEDZ