Badanie poziomu Kortyzolu

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Badanie poziomu Kortyzolu

Post autor: Anek »

Mam pytanie czy w Jaśle zrobię takie badanie jaki jest jego koszt i ile trzeba czekać na wyniki może ktoś robił i się orientuje
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Badanie poziomu Kortyzolu

Post autor: toszi »

W szpitalu w analityce zrobisz. Koszt 30 zł. A ile się czeka to najlepiej zadzwoń i się dopytaj 13 44 37 612
qwertyna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 31 lipca 2011, 20:44

Re: Badanie poziomu Kortyzolu

Post autor: qwertyna »

to bdadnie na 100% zrobisz w szpitalu - tyle tylko,że jak ja robiłam to badanie to krew do niego pobierali tylko 1 w jednym dniu w tygodniu - niestety nie wiem jak jest obecnie.
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Badanie poziomu Kortyzolu

Post autor: Anek »

zadzwonie sobie do szpitala i moze mi udziela tam wiecej informacji bo niestety stres stres stres i przydaloby sie badanie zrobic
qwertyna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 31 lipca 2011, 20:44

Re: Badanie poziomu Kortyzolu

Post autor: qwertyna »

Stres jest - ja to dobrze wiem - niestety "kortyzol" jest u nas traktowany po mocoszemu - dla pocieszenia dodam, że ja miałam do czynienia z chorobą z poważnym zaburzeniami związanymi z poziomem kortyzolu i skończyło się dobrze...może stres bdzie mniejszy :) zdrowia
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Badanie poziomu Kortyzolu

Post autor: Anek »

no niestety u nas malo kto wie co to dlaczego po co i co moze sie stac np z nerkami przy utrzumjacym sie wysokim poziomie a ten przy nerwicy bywa rozny za zdrowie nie dziekuje zeby nie zapeszyc a na mniejszy stres licze :-)
qwertyna
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 31 lipca 2011, 20:44

Re: Badanie poziomu Kortyzolu

Post autor: qwertyna »

o nerki nie masz się co martwic za bardzo, bo kortyzol to w nadnerczach jest produkowany niby blisko, ale ... inne są konsekwencje raczej...nerki sobie doskonale radzą
ODPOWIEDZ