Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Alladyn »

Witam szukam auta osobowego z homologacją ciężarową do 10 000 zł diesel lub benz+gaz.. interesuje mnie jakieś kombi od 90 koni wzwyż z roczników ok 1999 wzwyż. jak ktoś coś wie to będę wdzięczny za pomoc w znalezieniu jakiegoś sensownego okazu.... także podsyłajcie linki lub jakieś info....
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Alladyn »

nikt nie ma pomysłu...?
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Alladyn »

???
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Mecenas »

Czyżbyś nie miał dostępu do allegro, otomoto, czy innych ogłoszeń motoryzacyjnych...?
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Alladyn »

Czyżbym miał dostęp, lecz skoro ty masz dostęp to na pewno zauważyłeś że tam tych samochodów jest jak na lekarstwo.... a poza tym wolę kupić auto z naszych okolic niż od jakiegoś handlarza który z 3 zrobił jedno i jeszcze będzie przekonywał że "niemiec plakał jak sprzedawał..."
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Kulfon »

Pewnie kasa z dotacji bo tam był taki wymóg.
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Alladyn »

Kulfon pisze:Pewnie kasa z dotacji bo tam był taki wymóg.
Kulfon ty to jesteś debil jakich mało nic tylko nabijasz posty w każdym wątku które nic nie wnoszą do tematu... gdyby twój ojciec wiedział co z ciebie wyrośnie to by się spuścił za fotel, a nawiasem mówiąc to pewnie znasz się na dotacjach bo pewnie błagałeś żeby ci dali ale takiemu debilowi jak ty zamknęli drzwi przed nosem.... :wstyd: i temat brzmi auto z homologacją a nie dotacje.. mam dobrze prosperującą działalność o której ty zakompleksiona gnido jedynie możesz pomarzyć.. ..
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Kulfon »

tak, bo wg ciebie każdy Polak ma we krwi błaganie o dotacje :D nie mierz innych swoją miarą.
kup odpowiedni wóz i zrób mu homologację, w czym problem? czyżby w tym że na dotacje musi być kupiony gotowy wóz? :D nie trzeba być super wtajemniczonym żeby o tym wiedzieć.
dobrze prosperująca działalność i auta do 10tyś szukasz? :D sam sobie przeczysz człowieku.
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Alladyn »

Jak już kolega w innym poście zauważył "widać ciem pod remizom w wiejskim TDI po którym niemiec płakał jak sprzedawał...:)" ja w przeciwieństwie do ciebie nie mieszkam z mamusią która płaci wszystko za synusia jak dobrze na ryncie zaoszczędzi to może jeszcze kupi chromowane wycieraczki do super TDI...:) w swoim ostatnim poście pokazałeś wysoką umiejętność gospodarowania zasobami finansowymi firmy...:) auto w okolicach 10 tyś do firmy jako wół roboczy to mało...:) wiem ty byś zaciągną hipotekę albo wziął w leasing Porszawki dla pracowników żeby było widać że firma ma prestiż...:) a twoja kieszeń świeci pustkami a nawiasem mówiąc na twój super wiejski TDI mamusia przez połowę życia rynte odkładała żebyś teraz swoim wozem z pięciokrotnie przekręconym licznikiem mógł pod kościołem kocura puścić.. ale racja macho w necie pizda w świecie... pod każdym tematem zamieszczasz te żałosne posty, forum jest po to żeby ludziom pomóc, doradzić a nie żeby wylewać swoje żale ..
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Kulfon »

Ale co mi tutaj nagle z mamusią wyskakujesz? Brak argumentów? Pisz w temacie, nie zmieniaj faktów tylko napisz dlaczego po prostu nie zrobisz sobie homologacji skoro dla ciebie znalezienie auta z kratką za 10.000zł graniczy z cudem :D
kociamberka masz na myśli? ten człowiek polskiej wsi nie potrafi zrozumieć np. tego że są na tym świecie ludzie którzy wolą mieć stare klasyczne A8 z benzynowym silnikiem V6 aniżeli jakieś plastikowe truchło zwane renault z super "bezawaryjnym" silnikiem DCi na plastikowych kołpakach z jasielskiego jarmarku :D
Tak więc wczytaj się jeszcze raz w ten temat i zauważ że to ty pierwszy wylałeś żal. o co? bo napisałem że kasa z dotacji? :D
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: Alladyn »

Kulfon pisze:Ale co mi tutaj nagle z mamusią wyskakujesz? Brak argumentów? Pisz w temacie, nie zmieniaj faktów tylko napisz dlaczego po prostu nie zrobisz sobie homologacji skoro dla ciebie znalezienie auta z kratką za 10.000zł graniczy z cudem :D
kociamberka masz na myśli? ten człowiek polskiej wsi nie potrafi zrozumieć np. tego że są na tym świecie ludzie którzy wolą mieć stare klasyczne A8 z benzynowym silnikiem V6 aniżeli jakieś plastikowe truchło zwane renault z super "bezawaryjnym" silnikiem DCi na plastikowych kołpakach z jasielskiego jarmarku :D
Tak więc wczytaj się jeszcze raz w ten temat i zauważ że to ty pierwszy wylałeś żal. o co? bo napisałem że kasa z dotacji? :D
Nie chodzi o wylewanie żali, w temacie była prośba o pomoc w znalezieniu konkretnej rzeczy a nie " pogdybajmy skąd założyciel wątku weźmie pieniądze na przedmiot w temacie..." czemu nie chcę kupić serii i przerobić na ciężarowe...? zaznajom się z nowymi przepisami związanymi z homolog. a wtedy na pewno zwrócisz uwagę że oprócz papierologii są jeszcze nowe obwarowania które sprawiają że przy autach w granicach 10-15 tyś jest to kompletnie nieopłacalne... i wiele aut które kiedyś mogły mieć homolog. na dzień dzisiejszy nie można ich przerabiać... i uważam że gdybyś choć pierwiastek wysiłku który władasz w te potyczki na forum włożył w pomoc w znalezieniu auta którego poszukuje podejrzewam że już od kilku dni miałbym auto którego poszukuję...
sly12
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 sierpnia 2014, 22:11

Re: Szukam auta osobowego z homologacją ciężarową ?????

Post autor: sly12 »

Alladyn jeśli Cię interesuje fiat doblo z 2002 roku 1.9 d osobowy z Vat-1 to się odezwij.
ODPOWIEDZ