Korepetycje z matmy?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
emi16
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 2014, 11:57

Korepetycje z matmy?

Post autor: emi16 »

Czy zna ktoś jakies sensowne i niedrogie korki z matmy na terenie Jasła? chodzi o nadrobienie zaległości i pomoc w bieżącej nauce, tak ze 2 razy w tygodniu popołudniami. wolałabym tylko żeby nie był to żaden pracujący nauczyciel ze szkoły, zresztą oni drogo sobie liczą :/
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: Korepetycje z matmy?

Post autor: Człowiek Legenda »

Szkoła Matematyki przy ulicy Igielnej, trwają lekcje próbne. Byłam wczoraj, fajnie.
emi16
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 2014, 11:57

Re: Korepetycje z matmy?

Post autor: emi16 »

O, nie słyszałam o tym, to jakaś nowa szkoła? Mają jakąs strone, telefon, cokolwiek żeby się skontaktować czy trzeba iść tam osobiście?
kotus30
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 20 lipca 2013, 16:42

Re: Korepetycje z matmy?

Post autor: kotus30 »

A o ktora klase Ci chodzi? Bo moj syn chodzi do bardzo sympatycznej emerytowanej nauczycielki. Bierze 25zl za godz ale mozna negocjowac. Tylko ze ona uczy dzieci 1-5 klasa.
emi16
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 2014, 11:57

Re: Korepetycje z matmy?

Post autor: emi16 »

Ja już dawno mam podstawówkę za sobą :P Czarna_kropeczka, dziękuję za link! bardzo ciekawie to wygląda, jeśli cena jest faktycznie taka jak piszą i fajnie uczą to chyba się zapiszę, mówicie że można iść na jakąś lekcję próbną? Spróbuję jutro zadzwonić, oby mieli jeszcze miejsca.
kobold
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 08:34

Re: Korepetycje z matmy?

Post autor: kobold »

I jak, byłaś może w tej szkole? Też szukam jakis korepetycji z matmy, ale wole cos poleconego niż tak w ciemno. Może ktoś sie wypowie jak tam uczą, czy dobrze tłumaczą i wogóle? ile osób na zajęciach? Cenowo nawet spoko, no ale najważniejsze zeby były efekty.
emi16
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 9 września 2014, 11:57

Re: Korepetycje z matmy?

Post autor: emi16 »

Hej, nie wiedziałam że kogoś interesuje moja opinia :) Wiec tak, byłam tam na próbnej, i ponieważ spodobało mi sie jak na razie (moim zdaniem dobra nauczycielka, miejsce też mi odpowiada i cena, nawet załapałam sie na jakąś zniżke z okazji otwarcia szkoły czy jakoś tak) więc zapisałam sie. Mówili że moge zrezygnować po każdym skończonym miesiącu. Co do osob na zajęciach to raz miałam 3 a raz byłam sama, więc to chyba zalezy od dnia, ile jest uczniów zapisanych. Wiesz, jak ma sie zaległosci jak ja to nie mozna liczyć na efekty po tygodniu ani miesiacu, ale jak wszystko będzie ok to chce pochodzić tam przez semestr i wtedy zobacze czy będzie poprawa.
kobold
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwietnia 2011, 08:34

Re: Korepetycje z matmy?

Post autor: kobold »

Dzieki emi za odp, mysle że też zapisze sie na próbna w takim razie skoro za darmo, a potem sie zobaczy.
ODPOWIEDZ