fotoradary

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

fotoradary

Post autor: kp7 »

czy ktos z was dostal zdjecie zrobione przez zolty fotoradar z inspekcji transportu drogowego
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: fotoradary

Post autor: ruda33 »

Kolego inspekcja zdjęć nie wysyła.
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: fotoradary

Post autor: kp7 »

no wiem a ktos dostal szukam sposobu by uniknac placenia
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: fotoradary

Post autor: awesome »

ruda33 pisze:Kolego inspekcja zdjęć nie wysyła.
Chyba coś ci się pomieszało, wysyła zdjęcia jak każda inna służba. Znajoma dostała nie dawno i raczej tego nie unikniesz...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18468
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: fotoradary

Post autor: dragoness »

kp7 pisze:no wiem a ktos dostal szukam sposobu by uniknac placenia
Zwolnij. :hyhy:
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: fotoradary

Post autor: szybki811 »

Fotoradary przejęła Insp.Transp.Drog.-zdjęcia wykroczenia nie otrzymasz,przyślą Ci papiery do wypełnienia swoimi danymi i tu masz do wyboru 2 opcje-jak się przyznasz,że Ty jesteś sprawcą wykroczenia,dostaniesz adekwatną kwotę i punkty karne,jeżeli zaś napiszesz,że nie wiesz kto jechał autem ominą Cię punkty karne,ale wzrośnie kara,np.z 300 zł na 500.Ja dostałem i kilku moich kolegów,a więc piszę jak to wygląda-a ominąć nie dasz rady,bo ściągną z wszelkimi dodatkowymi opłatami drogą sądową,a to nie jest opłacalne.A Ty awesome piszesz o zdjęciu ze śmietnika,ze straży miejskiej-tak oni przysyłają/w Krośnie te fotoradary żółte na światłach są gminne,więc oni też wysyłają zdjęcia/.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: fotoradary

Post autor: ruda33 »

Tak właśnie jest jak kolega pisze.
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: fotoradary

Post autor: kp7 »

podobna isnspekcja niemoze wystapic do sadu tylko za pomoca policji
nikt nieprobowal tego ominac placenia podajac np ze autem jechal kuzyn np. z poza ue
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: fotoradary

Post autor: szybki811 »

Do kp7-człowieku,miałem te papiery w rękach.Ich nie interesuje,czy jechał dziadek,ciotka,czy Twój pies-auto jest zarejestrowane na Ciebie i Ty masz rozwiązać problem płatności za wykroczenie, wskazując sprawcę.Jeszcze raz powtarzam,masz wybór, wpisując,że pożyczyłeś auto np. koledze/nie trzeba jego danych/,jednakże kara wzrasta razy dwa i Ty za to zapłacisz-chodzi o ominięcie punktów karnych,takie są teraz przepisy,w których idą na rękę,no ale coś za coś.Co do sądu,inspekcja skierowała sprawę w postępowaniu administracyjnym koledze....po tygodniu dostał do zapłacenia mandat+punkty karne+koszty sądowe...ZAOCZNIE WYKONANO WYROK bez wezwania i możliwosci obrony.Masz jeszcze jakieś pytania?.
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: fotoradary

Post autor: ewelinka21 »

Mam dość. Nie chcę już więcej czytać takich komentarzy na moim ulubionym serwisie w Interii.. To nie Twoja sprawa, czy jeżdżę fiatem, czy golfem. Nie Twój interes, czy lubię alfę romeo, czy forda scorpio. Nic Ci do tego, czy jeżdżę ubrany w dres, czy biały podkoszulek bez rękawów i jakiej grubości jest mój kark. Być może jestem "wieśniakiem", a na samochodzie mam nalepkę "Pioneer". I co z tego? Jestem z tego powodu gorszy od Ciebie? Nie. Nie jestem gorszy. Być może jestem inny, ale nie gorszy.
Dlaczego nie możesz napisać komentarza nie obrażając w nim nikogo? Dlaczego zamiast merytorycznej dyskusji obrzucasz inwektywami innych? Dlaczego kogoś kto woli 11-letniego golfa nazywasz kmiotem? Dlaczego człowieka, który chce mieć nowe auto, a stać go tylko na fiata pandę uważasz za chorego umysłowo? Dlaczego wciąż powtarzasz stereotypy typu "właściciele alf romeo nie kłaniają się sobie, bo rano widzieli się w serwisie"?. Przecież to idiotyzm. Taki sam jak ten, że BMW oznacza "będziesz miał wydatki". Ani to śmieszne, ani prawdziwe. Nie stać Ciebie na rzeczowy komentarz?
A może po prostu jesteś niewykształconym, zakompleksionym umysłowym [...], który korzystając z anonimowości jaką zapewnia internet chce dokopać drugiemu ot tak dla sportu? Bo ten ktoś jest inny i jeździ autem na literę "F" zamiast samochodem przez Ciebie uznanym za ten jeden jedyny, idealny?
Do cholery skończ już z tym. Wiedz o tym, że jak obrażasz innych dajesz świadectwo o sobie.
A proszę portal jaslo4u.pl. Nie publikujcie proszę komentarzy, w których wasi Czytelnicy opluwają się nawzajem. Może czegoś to ich nauczy? Oby.
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: fotoradary

Post autor: ewelinka21 »

kp7 pisze:no wiem a ktos dostal szukam sposobu by uniknac placenia
moj brat od roku nie dostał ponownego wezwania do zapłaty z ITD a fotki tez nie otrzymał miejsce zrobienia zdjecia było koło Krakowa
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: fotoradary

Post autor: kp7 »

dzieki za wypowiedz
przynajmniej nie zachowujesz sie niektorzy gburowato
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: fotoradary

Post autor: szybki811 »

Ewelinka 21-czy Twój komentarz dotyczył mnie?gdyż jest napisany pod moim postem.Jeżeli tak,to nie wiem o co chodzi,bowiem nigdy nikogo tu na tym portalu nie obraziłem i nie mam takowego zamiaru.Próbowałem wyjaśnić jak to jest z tą Inspekcją,gdyż osobiście miałem 2 razy zrobione zdjęcie i przechodziłem te procedury na własnej skórze,moi koledzy z firmy również -jedyne czego nienawidzę,to tego,że człowiek chce pomóc radami wziętymi z życia,a ktoś ;przekomarza;się na siłę,że jest inaczej.Życzę wszystkim spokojnych Świąt. :)
ewelinka21
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 5 stycznia 2013, 21:38

Re: fotoradary

Post autor: ewelinka21 »

Nie kolego Szybki nie było to do Ciebie chyba ze tak sam sobie to przypisujesz
Nie lubie nikogo obrażać
Wesołych ŚWIĄT ŻYCZE
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: fotoradary

Post autor: szybki811 »

Dziękuję,pozdrawiam.
ODPOWIEDZ