Macica dwurożna

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Macica dwurożna

Post autor: mila87 »

Czy jest tutaj może jakaś kobieta z tym problem? Bardzo proszę o kontakt
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Macica dwurożna

Post autor: viktoria11 »

hej!
Mi taką właśnie zaobserwowała dr. Teleszyńs. i dodatkowo w szpitalu jeszcze okazało się że mam tyłozgięcie. lekarz powiedział że moge miec problemy z zajściem w ciąże i z jej donoszeniem. Fakt pierwsza ciaża obumarła w 12 tyg ale dlatego że od początku źle sie rozwijała i nie miało to związku z ta wadą a kolejna przeszła prawie bez komplikacji i teraz mam zdrowego przedszkolaka:) a jaki lekarz tą dwurozność zdiagnozował i co powiedział bo ja też nikogo nie spotkałam jeszcze z taka przypadłością.....
ona sylwia
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 2 grudnia 2014, 14:39

Re: Macica dwurożna

Post autor: ona sylwia »

dziewczyny ja teraszynskich nie polecam idzcie do jakiegos dobrego lekaza innego przedewszystkim i szkoda ze nasz pan doktor jeszcze nie wrocił ....
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Macica dwurożna

Post autor: mila87 »

Mi postawiono taką diagnozę w szpitalu w Jaśle jak poroniłam w 12 tyg ciąży ;( I w sumie nie wiem co dalej, bo nikt nie chce mi nic powiedzieć co dalej robić z tym faktem, a nie chcę kolejnej straty ;( Do tego wszystkiego miałam jeszcze krwiaka ;(
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Macica dwurożna

Post autor: viktoria11 »

właśnie trzeba dobrego lekarza znaleźć który to potwierdzi i dokładnie wytłumaczy co i jak. ja teleszyńskich ogólnie po tej pierwszej ciąży też nie polecam duzo by mowic ale pani doktor chyba nie za bardzo zna sie na usg skoro podczas z jednych z wizyt nie była pewna czy widzi bijace serduszko choc tydz. wczesniej mówiła że bije tylko dała na podtrzymanie ciaży dodatk. leki a na drugi dzień poszłam do innego lekarza on stwierdził że ciąża już od 2 tyg nie żyje i fakt potwierdziło jeszcze 2 innych lekarzy juz w szpitalu kiedy miałam wywoływane poronienie...... zresztą ona jeszcze mi wmawiała że widzi kilka innych rzeczy żeby u nich robic dodatk. badania.... dobrze że w pore trafiłam do prawdziwego lekarza........ ogólnie to jakoś nie przejmowałam się ta dwurożn. jak zaszłam w druga ciąże nie myślałam o niej....... mój lekarz wytlumaczył mi co i jak i trochę się uspokoiłam bo szukałam wcześniej info na necie i to był błąd........ lepiej zapytać lekarza:)
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Macica dwurożna

Post autor: Zynek6 »

Jak Zynek był w ciąży to były czasy oj były...
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Macica dwurożna

Post autor: mila87 »

viktoria11 pisze:właśnie trzeba dobrego lekarza znaleźć który to potwierdzi i dokładnie wytłumaczy co i jak. ja teleszyńskich ogólnie po tej pierwszej ciąży też nie polecam duzo by mowic ale pani doktor chyba nie za bardzo zna sie na usg skoro podczas z jednych z wizyt nie była pewna czy widzi bijace serduszko choc tydz. wczesniej mówiła że bije tylko dała na podtrzymanie ciaży dodatk. leki a na drugi dzień poszłam do innego lekarza on stwierdził że ciąża już od 2 tyg nie żyje i fakt potwierdziło jeszcze 2 innych lekarzy juz w szpitalu kiedy miałam wywoływane poronienie...... zresztą ona jeszcze mi wmawiała że widzi kilka innych rzeczy żeby u nich robic dodatk. badania.... dobrze że w pore trafiłam do prawdziwego lekarza........ ogólnie to jakoś nie przejmowałam się ta dwurożn. jak zaszłam w druga ciąże nie myślałam o niej....... mój lekarz wytlumaczył mi co i jak i trochę się uspokoiłam bo szukałam wcześniej info na necie i to był błąd........ lepiej zapytać lekarza:)
A do jakiego lekarza chodziłaś, jak mogę spytać ?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Macica dwurożna

Post autor: viktoria11 »

do dr Źrebca i jak dla mnie najlepszy lekarz a odwiedziłam już kilku:) po porodzie tez miałam pewne problemy które on wyleczył a inny kazał tylko robić ćwiczenia Kegla i miała wszystko wrócic do normy jednak nie wrócilo a on poprowadził konkretne leczenie i jest ok także polecam
karb
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 stycznia 2015, 18:37

Re: Macica dwurożna

Post autor: karb »

Mam duzo informacji na ten temat. Poniewaz sama mam ten problem. Jedynym normalnym ginekologiem w jasle jest dr źrebiec. Wprawdze malo pogadany ale konkretny i posiadajacy duza wiedze. Jak cos piszcie na prv
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Macica dwurożna

Post autor: marta.ziomek »

MOja znajoma miała właśnie problem macicy dwurożnej i przez całą ciąże leżała, wychodziła tylko sie umyć i skorzystać z toalety....
No ale udało jej sie urodzić dwójkę cudownych dziewczynek ( mają teraz po 4 i 2 latka). Ciążę prowadził dr Źrebiec, ale wceśniej były 2 poronienia
Mila87 a ty poroniłaś który raz? Pierwszy?
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Macica dwurożna

Post autor: mila87 »

Marta. ziomek niestety już 2 raz ;(
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Macica dwurożna

Post autor: marta.ziomek »

No to powinnas może udać sie do Krakowa do jakiegoś specjalisty na jakąś konsultację, może ktoś poleci mila87 jakiegoś dobrego lekarza z KRK/ Rzeszowa? Żeby zobaczył cię ktoś inny spoza rejonu Jasło/Krosno.
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Macica dwurożna

Post autor: Sabina88 »

mila87 - sprawdź pw :)
karb
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 stycznia 2015, 18:37

Re: Macica dwurożna

Post autor: karb »

Ja ze swojego doswiadczenia polecam dr Zrebca,ktory skierowal mnie na rzeszow do dr Tomasza Kluz. Specjalista od trudnych przypadkow.
marta.ziomek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 24 maja 2014, 22:31

Re: Macica dwurożna

Post autor: marta.ziomek »

Dzieki za namiary, ja również słysząłam o takim lekarzu z Katowic- dr Jacek Magnucki, podobno wybitny specjalista.
http://www.znanylekarz.pl/jacek-magnuck ... g/katowice
Poczytajcie opinie dziewczyny, to również w innych problemach doktor pomaga
Podobno wizyta kosztuje ale warto.
ODPOWIEDZ