pieczątki na paznokcie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
blondi366
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 19:59

pieczątki na paznokcie

Post autor: blondi366 »

Witam mam pytanko nie wiecie gdzie mogę dostać w Jaśle pieczątki na paznokcie ?
Załączniki
images.jpg
images.jpg (4.27 KiB) Przejrzano 2279 razy
Awatar użytkownika
kindofmagic
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 maja 2012, 22:13

Re: pieczątki na paznokcie

Post autor: kindofmagic »

Są w drogerii Natura (gdy wchodzisz do Europy głównym wejściem, drogeria jest po prawej stronie, naprzeciwko Butiku), a dokładniej w gablotce Essence. Możesz kupić stempel w zestawie ze zdzierakiem (tą metalową płyteczką, którą ściągasz nadmiar lakieru z szablonu) i jedną płytką ze wzorami. Z tego co wiem są tam też do kupienia osobne płytki ze wzorami, ale pewności nie mam.
Jeżeli będziesz używać tego zestawu mam jedną radę: lepiej nie korzystać z tego zdzieraka do usuwania nadmiaru lakieru z szablonu, bo bardzo rysuje płytkę ze wzorami. Ja korzystam ze starej karty bankomatowej i jest idealnie :)
blondi366
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 19:59

Re: pieczątki na paznokcie

Post autor: blondi366 »

Dzięki wielkie za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
kindofmagic
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 4 maja 2012, 22:13

Re: pieczątki na paznokcie

Post autor: kindofmagic »

Nie ma sprawy ;)
I jeszcze jedna rzecz, o której sobie przypomniałam: nie wszystkimi lakierami dobrze wychodzą stempelki na paznokciach. Są do tego specjalne lakiery, gęstsze od "normalnych". Essence też je ma w swojej kolekcji, ale w internecie można znaleźć nieformowe, tańsze kilka złotych, chociaż z przesyłką pewnie na jedno wyjdzie ;)
blondi366
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 19:59

Re: pieczątki na paznokcie

Post autor: blondi366 »

jeszcze raz wielkie dzięki i dziękuję za dobre rady :) pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ