Cesarka w Jasle lub Krosnie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Misio1849
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 2 stycznia 2014, 17:27

Re: Cesarka w Jasle lub Krosnie

Post autor: Misio1849 »

beti pisze:potepiam damulki ktore robia cesarki na zyczenie,cc tylko jesli musi byc, bo w koncu w wielu sytuacjach ratuje zycie,ale nie dla kaprysu,nie gadajcie o glupim powodzie psychicznym bo wiadomo,ze kazda z nas strach miala,ma i bedzie miec,niezaleznie czy to bedzie sn,czy cc,ciekawe czy jak sie grac chcialo to tez byla potrzeba brac zaswiadczenie od psychiatry?albo stan psychiczny byl kiepski?przed pierwszym razem tez jest strach,chyba ze sie nie pamieta,to inna sprawa hehe,jesli decydujesz sie na dziecko to jest swiadomosc jak sie rodzi,wiec jesli dane nam rodzic sn, to dziekowac bogu i cieszyc sie ze mozna miec dziecko,niejedna pragnie urodzic w bolu,ale urodzic,a pieprzenie o cc na zyczenie to idiotyzm,coz najlepsza rada to nie planowac lub nie wpadac w ciaze,damulki ktore potem chca udawac cudowne mamusie pomyslcie o tym......
A co cie to obchodzi, ze ktos chce cc? kazdy robi jak uwaza i ma swoje powody, pozatym moj post zaczynal sie od czegos innego, nie interesuja mnie wasze opinie o cc, tylko odpowiedz na proste pytania. Jak masz pisac takie glupie komentarze to wogle sie nie udzielaj na forum. Bo ja pisze o czyms, a ty o [...] marynie, odwracasz kota ogonem. Chcesz rodzic naturalnie prosze bardzo, ale nie kazda da rade wiec sie licz z tym, albo sie nie wypowiadaj. Juz wiem dlaczego w Polsce jest tak do [...]. Nasze spoleczenstwo jest takie jakie jest, wiec sie nie dziwie ze wybieracie takie wladze jakie sa, skoro sami jestescie tacy jak te wladze. A my normalni ludzie cierpimy, bo jest zle.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Cesarka w Jasle lub Krosnie

Post autor: dragoness »

nie kazda da rade
Jak nie "da" to dostanie skierowanie. Uczciwie, nie za łapówkę. A zresztą czy to mój brzuch porżną, będę miała zrosty, endometriozę w ranie pooperacyjnej, zakażenie i docelowo może sepsę? Nie. No więc ciachajcie się na zdrowie :rotfl:
Andzior
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 10:22

Re: Cesarka w Jasle lub Krosnie

Post autor: Andzior »

Asia77 napisałam do Ciebie wiadomość.
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Cesarka w Jasle lub Krosnie

Post autor: asia77 »

Tak widziałam. Więc wygląda to tak, że za wszystkie zabiegi, które są w szpitalu nic nie płacisz. Płacisz tylko za wizyty prywatne. A to, że nie chodziłaś całą ciążę do niego to bez znaczenia. Facet jest naprawdę bardzo w porządku. Moim zdaniem najlepiej jest pójść prywatnie, powiedzieć prosto z mostu, że chodzi o cesarkę i się umówić do szpitala wg terminu jego dyżuru. Cesarki robi dosyć dobrze, nisko tnie, tak że potem nie ma prawie śladu.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Cesarka w Jasle lub Krosnie

Post autor: wiolka666 »

Jej ciało jej sprawa tu raczej nie chodzi o wygode po cesarce tez nie jest kolorowo a gdzie robic cesarke to chyba w Jaśle krosno nie ma zbyt dobrych opini chodzi o opieke po porodzie
ODPOWIEDZ