Gdzie zgłosić zaniedbaną działkę?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
krzyś
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 18 listopada 2008, 15:53

Gdzie zgłosić zaniedbaną działkę?

Post autor: krzyś »

Witam,

mam pytanko gdzie można zgłosić zaniedbaną działkę - zarośnięta krzakami, trawą i wylęgarnia ślimaków oraz robactwa, w momencie gdy sąsiedzi nie reagują na prośbę uprzątnięcia. Proszę o pomoc chodzi o teren Gminy Jasło.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Gdzie zgłosić zaniedbaną działkę?

Post autor: wieśniak »

Sam sobie odpowiedziałeś :D skoro to teren gminy Jasło to tam musisz się udać .
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Gdzie zgłosić zaniedbaną działkę?

Post autor: kuba1975 »

[quote="krzyś"]Witam,

mam pytanko gdzie można zgłosić zaniedbaną działkę - zarośnięta krzakami, trawą i wylęgarnia ślimaków oraz robactwa, w momencie gdy sąsiedzi nie reagują na prośbę uprzątnięcia. Proszę o pomoc chodzi o teren Gminy Jasło.[/quote

i podłanczam sie do tematu ,ale jest to samo na ternie jasła :hyhy:
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Gdzie zgłosić zaniedbaną działkę?

Post autor: krolik »

Straz Miejska
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Gdzie zgłosić zaniedbaną działkę?

Post autor: CYNGIEL »

Straż Miejska może interweniować jeśli jest właściciel działki.Mój sąsiad jest od nastu lat za granicą i nic nie można zrobić. :mur:
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Gdzie zgłosić zaniedbaną działkę?

Post autor: Jocke »

krzyś pisze:Witam,

mam pytanko gdzie można zgłosić zaniedbaną działkę - zarośnięta krzakami, trawą i wylęgarnia ślimaków oraz robactwa, w momencie gdy sąsiedzi nie reagują na prośbę uprzątnięcia. Proszę o pomoc chodzi o teren Gminy Jasło.
W praktyce nie ma żadnej możliwości reakcji na to, ani Ty ani żadne służby nikogo nie mogą zmusić do "uprzątnięcia". Nieraz ludzie mają dosłownie śmietniki na działkach i nie można nic z tym zrobić. Gmina może jedynie wysłać wezwanie do tej osoby, by uprzątnęła teren, ale nawet jeśli tego nie zrobi - to nic mu nie można zrobić. Takie mamy prawo, tutaj podobna sprawa:

http://tustolica.pl/jak-zyc-gdy-sasiad- ... alce_70045

http://expresskaszubski.pl/aktualnosci/ ... terweniuja
ODPOWIEDZ