Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
tess
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 20:07

Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Post autor: tess »

Czy ktoś się orientuje, czy w Jaśle dostanę takie przedmioty? Głównie chodzi mi o zabezpieczenia do gniazdek, szuflad i szafek przed dziećmi?
Na allegro jest tego dużo, ale trzeba czekać na przesyłkę...
gonia5306
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 czerwca 2015, 10:43

Re: Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Post autor: gonia5306 »

zapytaj w dzidziusiu w jaśle koło cyfrowego polsatu ;-)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Post autor: kociamberek »

zapytaj czy w zestawie nie mają zabezpieczenia przed głupkowatymi rodzicami, dziecku trzeba wytłumaczyć że nie wono tego czy tamtego ruszać czy dotykać, a nie robić zabezpieczeń przed czymś co bedzie mu towarzyszyć przez całe życie
gonia5306
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 czerwca 2015, 10:43

Re: Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Post autor: gonia5306 »

z calym szacunkiem ale czy dziecko ktore konczy rok zaczyna chodzic wszystkim sie interesuje wytlumaczysz ze nie wolno i ono zrozumie jak 4 latek? tlumaczyc trzeba ale sama zabezpieczalam gniazdka przed dzieckiem bo wiadomo ze tlumaczyc trzeba ale i myslec o tym ze dziecko i tak moze sie tym interesowac. a to ze ty tylko tlumaczysz i nie przejmujesz sie tym ze jak dziecko Ci wlozy palca w kontakt moze sie zabic to coz mamy rozne rozumowania
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Post autor: a.ma »

ja kupowalam w takim sklepie w rynku. 'raj' czy jakos tak się nazywa, taki sklep wieobranzowy. Myślę, że jak moje dziecko będzie miało kilka lat to będzie miało na tyle oleju w głowie, żeby wiedzieć że nie wkłada się palców do kontaktów czy szuflad a póki co trzeba zabezpieczać, żeby coś się nie stało.
Jowita
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 5 maja 2012, 12:11

Re: Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Post autor: Jowita »

kociamberek pisze:zapytaj czy w zestawie nie mają zabezpieczenia przed głupkowatymi rodzicami, dziecku trzeba wytłumaczyć że nie wono tego czy tamtego ruszać czy dotykać, a nie robić zabezpieczeń przed czymś co bedzie mu towarzyszyć przez całe życie
A może znalazłoby się coś dla takich, którym wydaje się, że pozjadali wszystkie rozumy? Szkoda, że oprócz porad na temat tłumaczenia, nie proponujesz nauki poprzez doświadczanie i naukę na popełnianych błędach. Przecież to podobno najlepsze sposoby. Zamiast zabezpieczeń, tłumaczenia, wsadzić kilkumiesięcznemu maluchowi paluchy do gniazdka i po sprawie, prawda?
sistena
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2019, 12:05

Re: Zabezpieczenia do gniazdek, szuflad itp. przed dziećmi

Post autor: sistena »

Takie zaślepki do gniazdek dostaniesz na allegro za parę złotych.
ODPOWIEDZ