program 500 zł na dziecko

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Wind »

Doróbcie dzieci bo chyba o to chodzi żeby więcej sie ich rodziło a wtedy dostaniesz kase.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Joziiiin »

Mój meneslki sąsiad pasożyt już się cieszy, 5 dzieci, szóste w drodze, będzie miał za co chlać....Brawo PiS !!!!
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6310
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Czyli ze względu na twojego sąsiada program nie powinien wchodzić w życie dla nikogo. Zaiste, głęboka mądrość przez ciebie przemawia...

p.s.

Czy wczoraj brałeś udział w manifestacjach Komitetu Obciętych Dotacji?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: dragoness »

Joziiiin pisze:Mój meneslki sąsiad pasożyt już się cieszy, 5 dzieci, szóste w drodze, będzie miał za co chlać....Brawo PiS !!!!
A moja córka, samotnie wychowująca dziecko, się cieszy. Także z tego, że PiS planuje wsadzanie do więzienia alimenciarzy i tam nakaz pracy.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Joziiiin »

dragoness pisze:
Joziiiin pisze:Mój meneslki sąsiad pasożyt już się cieszy, 5 dzieci, szóste w drodze, będzie miał za co chlać....Brawo PiS !!!!
A moja córka, samotnie wychowująca dziecko, się cieszy. Także z tego, że PiS planuje wsadzanie do więzienia alimenciarzy i tam nakaz pracy.
A Ty dalej robisz reklamę córce ?

Sorry, ale garus w krótkich słowach kiedyś dość trafnie to określił....

Do Mundka.
Nie brałem udziału. Mnie nic nie obcięto za to już mi dołożono... ściepę na te 500 na dziecko....
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: dragoness »

A Ty dalej robisz reklamę córce ?

Sorry, ale garus w krótkich słowach kiedyś dość trafnie to określił....
Cóż, w tym momencie straciłam złudzenia co do pana kultury osobistej. Je
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: dragoness »

A Ty dalej robisz reklamę córce ?

Sorry, ale garus w krótkich słowach kiedyś dość trafnie to określił....
Cóż, w tym momencie straciłam złudzenia co do pana kultury osobistej. Jeśli ma pan dzieci, to życzę im i panu wszystkiego najlepszego, zero życiowych zawirowań.
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Wind »

Joziiiin pisze:Mój meneslki sąsiad pasożyt już się cieszy, 5 dzieci, szóste w drodze, będzie miał za co chlać....Brawo PiS !!!!
Jeśli opieka społeczna stwierdzi że rodzina jest patologiczna,pijacka lub notowana to być moze dostanie tylko bony żywieniowe.
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Joziiiin »

dragoness pisze:
A Ty dalej robisz reklamę córce ?

Sorry, ale garus w krótkich słowach kiedyś dość trafnie to określił....
Cóż, w tym momencie straciłam złudzenia co do pana kultury osobistej. Jeśli ma pan dzieci, to życzę im i panu wszystkiego najlepszego, zero życiowych zawirowań.
Podobno jesteś pedagogiem. Powiedz mi więc, proszę, czy lokalne forum internetowe to odpowiednie miejsce do wylewania takich żali, zwłaszcza, że większość użytkowników wie kim jesteś bo nie bardzo to ukrywasz ?
Brakuje tylko byś otworzyła nowy wątek w dziale o impotencji......

No sorry, ale taka jest prawda.....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Joziiiin »

Wind pisze:
Joziiiin pisze:Mój meneslki sąsiad pasożyt już się cieszy, 5 dzieci, szóste w drodze, będzie miał za co chlać....Brawo PiS !!!!
Jeśli opieka społeczna stwierdzi że rodzina jest patologiczna,pijacka lub notowana to być moze dostanie tylko bony żywieniowe.
Być może, powiadasz ? Oglądałem dziś rano kabaret z Szydłem w roli głównej i nie wspominała tam o takim wariancie..... Najlepszy był za to tekst, że jak pan Schultz chciałby się dowiedzieć co sie dzieje w Polsce to zawsze może....zadzwonić :rotfl:
Wind
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 255
Rejestracja: 5 grudnia 2014, 13:15
Lokalizacja: jasło i okolice

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Wind »

Konsultacje społeczne pewnie dopiero to potwierdzą.Ja wiem że taki żul może sprzedac bon o wartosci 500zł za np 300zł na wóde.Ale to powinno tak byc zrobione że ten bon mógłby tylko on zrealizowac w sklepie a nie ktoś kto od niego ten bon odkupił.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: dragoness »

Joziiiin pisze:
dragoness pisze:
A Ty dalej robisz reklamę córce ?

Sorry, ale garus w krótkich słowach kiedyś dość trafnie to określił....
Cóż, w tym momencie straciłam złudzenia co do pana kultury osobistej. Jeśli ma pan dzieci, to życzę im i panu wszystkiego najlepszego, zero życiowych zawirowań.
Podobno jesteś pedagogiem. Powiedz mi więc, proszę, czy lokalne forum internetowe to odpowiednie miejsce do wylewania takich żali, zwłaszcza, że większość użytkowników wie kim jesteś bo nie bardzo to ukrywasz ?
Brakuje tylko byś otworzyła nowy wątek w dziale o impotencji......

No sorry, ale taka jest prawda.....
Jakie żale. Stwierdzam fakt. I nie rozumiem, czy to rozwód jakiś wstyd? No, chyba na takim zadupiu jak nasze jasełko kochane. Ciekawe, ze o impotencji pan wspomniał :hyhy:
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Joziiiin »

Dobrze widzę ? PiSlover już zauważa dziury w tym projekcie ? Czyli jednak jest nadzieja....
Joziiiin
VIP
VIP
Posty: 1963
Rejestracja: 27 października 2015, 10:45

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: Joziiiin »

dragoness pisze: Jakie żale. Stwierdzam fakt. I nie rozumiem, czy to rozwód jakiś wstyd? No, chyba na takim zadupiu jak nasze jasełko kochane. Ciekawe, ze o impotencji pan wspomniał :hyhy:
Odświeżę nieco pamieć. Co najmniej kilka razy robiła Pani wrzuty o potrzebie ścigania alimenciarzy unikających płacenia , i robiła to Pani z takim zaangażowaniem, że nawet nasz forumowy pislamista w koszulce z koroną zorientował się, że musi mieć to podłoże rodzinne. I słusznie zauważył.
Skomentował to charakterystyczny dla siebie sposób. Teraz już otwarcie występuje Pani w roli adwokata córki. Jakby nie patrzeć sprawa ma raczej charakter osobisto-rodzinny i chyba użytkownicy tego forum nie muszą być o niej wprost informowani. No chyba, że chce Pani wywołać fale współczucia i szuka popleczników...

Co do drugiej sprawy, to po tym jak aktywnie wypowiadała się Pani w wątku o wkładkach domacicznych to już można się chyba tylko spodziewać dyskusji o impotencji w Pani otoczeniu...
Zdaje się, że już nawet się udzielasz w takiej dyskusji : viewtopic.php?f=4&t=18684&p=256520#p256520
:ok:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: program 500 zł na dziecko

Post autor: dragoness »

Joziiiin pisze:
dragoness pisze: Jakie żale. Stwierdzam fakt. I nie rozumiem, czy to rozwód jakiś wstyd? No, chyba na takim zadupiu jak nasze jasełko kochane. Ciekawe, ze o impotencji pan wspomniał :hyhy:
Odświeżę nieco pamieć. Co najmniej kilka razy robiła Pani wrzuty o potrzebie ścigania alimenciarzy unikających płacenia , i robiła to Pani z takim zaangażowaniem, że nawet nasz forumowy pislamista w koszulce z koroną zorientował się, że musi mieć to podłoże rodzinne. I słusznie zauważył.
Skomentował to charakterystyczny dla siebie sposób. Teraz już otwarcie występuje Pani w roli adwokata córki. Jakby nie patrzeć sprawa ma raczej charakter osobisto-rodzinny i chyba użytkownicy tego forum nie muszą być o niej wprost informowani. No chyba, że chce Pani wywołać fale współczucia i szuka popleczników...

Co do drugiej sprawy, to po tym jak aktywnie wypowiadała się Pani w wątku o wkładkach domacicznych to już można się chyba tylko spodziewać dyskusji o impotencji w Pani otoczeniu...
Zdaje się, że już nawet się udzielasz w takiej dyskusji : viewtopic.php?f=4&t=18684&p=256520#p256520
:ok:
Wkładki, impotencja, jakiś problem, bo ja raczej nie mam. A łażenie za mną po wątkach jest lekko chore. A co alimenciarzy nie powinno się ścigać? Moja córka nie jest wyjątkiem, a współczucie ludzkie mam gdzieś. Ad rem, jakby pan raczył zauważyć, pasożytów wszelakiej maści nie popieram absolutnie, ale z takiego powodu nie powinno się rezygnowąć z dobrego pomysłu. Tylko trzeba właśnie utrudnić rzeczonym pasożytom sprawę.
ODPOWIEDZ