baumax praca

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kicia27
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 października 2012, 14:54

baumax praca

Post autor: kicia27 »

Do osoby, która napisała tą informację w Ogłoszeniach - Dam Pracę:
"Czy dostał ktoś z was zakwalifikowany na rozmowę rekrutacyjną po wysłąniu dowodu osobistego do firmy baumax ??"

Sama wysłałam tam swoje CV, ale po tym jak dostałam oto taką odpowiedź:
"Witam,
Przesłane CV okazało się na tyle interesujące, że została Pani zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji. Proszę o przesłanie skanu lub czytelnego zdjęcia obydwu stron swojego dowodu tożsamości w celu weryfikacji danych oraz sporządzenia wstępnej umowy.
Liczymy na owocną współpracę.

Sklepy Baumax - tanio i wygodnie"


Zatem wydało mi się to bardzo podejrzane, przy tylu rozesłanych CV, nikt nie prosił mnie o skan swojego dokumentu. Jeżeli są zainteresowani naszą osobą wzywają na osobistą rozmowę kwalifikacyjną. A później wszystko zależy od nas jak się zaprezentujemy itd

A taki skan dowodu, jeżeli ktoś potrafi kombinować można w różny sposób wykorzystać, typu chwilówki itd... Lepiej nie ryzykować!
marchewka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 13 września 2011, 12:40

Re: baumax praca

Post autor: marchewka »

Ja również otrzymałam identycznego maila. Oszuści i tyle. W internecie wpisując Baumax, można wyczytać, że nie tylko w Jaśle naciąga ludzi ta niby firma.
driver1234
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 16 stycznia 2016, 18:24

Re: baumax praca

Post autor: driver1234 »

Witam Was
To ja napisałem to ogłoszenie.... żeby czasem przypadkiem nikt sie nie pokusil wysyłać dowodu osobistego! chyba ze jakiegos z innymi danymi bo włąsnie chce tak zrobic dam fałszywe dane do dowodu osobistego zeby oduczyli się robić zartów z roboty ktorej zreszta i tak nie ma.
ZAchcialo sie im robic zartow to ja zrobie z nimi to samo

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ