Poszukuję tapicera

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Poszukuję tapicera

Post autor: cium26 »

Poszukuję dobrego tapicera, ale nie samochodowego. Na necie kilka lat temu pisano o kimś z Czeluśnicy, Przysiek oraz Warzyc. Czy może masz ktoś jakiś namiar na te osoby.
Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: Czoper »

W Dębowcu obijałem narożnik i wszystko jest ok od 2 lat. Jadąc do Dębowca za biedronką po prawej stronie.
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: T135 »

mogę polecić tapicera w Czeluśnicy, znajomym zakładal "nowe wdzianko" na fotele i krzesła - naprawdę nie mogłem się nadziwić jak ze starych mebli, można za niewielką cenę zrobić świetne, nowoczesne dzieła sztuki :D Nr tel to: 601 260 083
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: cium26 »

Dziękuję pięknie za pomoc.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: Jocke »

Również polecam tapicera z Czeluśnicy, oddałem mu do renowacji moje stare meble i jestem mega zadowolony z jego pracy i miło zaskoczony jeśli chodzi o cena/jakość wykonanej pracy ;)
PS. jeśli znajdziesz odpowiedniego tapicera, to daj znać czy jesteś z niego zadowolony/a ;)
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: cium26 »

Dziękuję za namiar. Już mam gotowe. Świetny fachowiec !!! Polecam i jeszcze raz dziękuję T135.
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: wiolka666 »

A jaki jest koszt mniej wiecej obicia narożnika mam sofy i narożnik mam właśnie w planie obicie ich nowym materiałem tylko niewiem czy ti sie opłaca
cium26
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 16 lutego 2011, 22:19

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: cium26 »

Nie obijałam sofy, więc nie wiem. Trzeba rozmawiać z tapicerem, cena zależy również od materiału, a jest ich szeroki asortyment....
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: T135 »

Zależy jaki narożnik i jaka sofa - obstawiam w ślepo, że ceny wahają się od 300zł wzwyż... wszystko zależy od materiału, jeśli chcesz np. z naturalnej skóry to będzie drogo. Jeśli z materiału lub eko skóry to tanio. Najlepiej zadzwonić podać wymiary mebli i zapytać, ale napewno bardziej się opłaca niż kupować nowe - fajnie bo ten tapicer też naprawia meble, np. jeśli sofa - fotel jest "wyleżany" to włoży tam nowy podkład, także mebel jest jak nowy, widziałem jak facet też odnawia stare meble, naprawdę zna się na tym co robi - może to brzmi trochę jak reklama, ale takich ludzi w sumie warto reklamować :D
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Poszukuję tapicera

Post autor: asterka »

wiolka666 pisze: 3 lutego 2016, 19:36 A jaki jest koszt mniej wiecej obicia narożnika mam sofy i narożnik mam właśnie w planie obicie ich nowym materiałem tylko niewiem czy ti sie opłaca
sam materiał,np. skóra naturalna jedna sztuka koszt.500 zł a dużo z takiej płachty nie zrobisz.
ODPOWIEDZ