Naprawa CB

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
polakko87
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:44

Naprawa CB

Post autor: polakko87 »

Witam
Ktoś wie gdzie w Jaśle można dać CB radio do naprawy...?
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Naprawa CB

Post autor: Mars1024 »

Naprawiałem Cb w Rzeszowie >>>>>BAZA PKS kier Lublin stara droga bardzo blisko >>>> ŚWIETNY SPRAWDZONY FACET tel 600 537 695 Naprawde >>>> POLECAM :dobani:
LUB SPRAWDZONY I JEDEN Z NAJLEPRZYCH SERWISÓW W POLSCE >>> ZNAJDZIESZ W NECIE KLIKNIJ KONEKTOR ŁÓDZ :ok: . LUB SŁYSZAŁEM O DOBRYM PANU W DĘBOWCU >>>POPYTAJ >>>>>>>>>>>>>>>. LECZ JAKIE TO RADIO I CZY WARTO INWESTOWAĆ :wsciekly:
NAPISZ JAKI TO SPRZĘT :orany:
polakko87
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:44

Re: Naprawa CB

Post autor: polakko87 »

mam unidena 520 XL i antenę President ML 145 i coś mocno szumi ostatnio SWR igła 1.4 na 1 kanale 1.2 na 20stym i 1.3 na 40stym, kupiłem wyższe auto i chcę kupić jakąś krótszą antenę do 100 cm, pozatym często muszę ją ściągać i ML jest nieporęczny.., może coś polecisz tak do 120 zł
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Naprawa CB

Post autor: Mars1024 »

Witam ponownie swr prawie < OK > radio bez homologacji ale nikt teraz na to nie patrzy , lecz różnica FILIPINCZYK CZY CHINCZYK jest wielka różnica. ANTENA JEST OK >>> ( OSOBIŚCIE MAM SIRIO TURBO 5000 i Alana 18 po modyfikacji w KONEKTORZE naprawde WARTO :ok: A CO DO ANTENY TO JAK ML - ka JEST dobrą anteną >>>> LECZ ZA DŁUGA >>>>>TO POLECAM >>> SIRIO TURBO 1000 >>>JEST TO B- DOBRA ANTENA I NIE WYSOKA , a jak dostawi >>>>to się złoży i jej nie uszkodzisz.
Ale jak nie jesteś w RZeszowie i nie wyślesz do Konektora >>>to POPYTAJ O GOŚCIA W DĘBOWCU NAPEWNO COŚ DORADZI >>>>>> ALE JAK JEST POTRZEBNE CZĘSTO TO WYŚLIJ DO KONEKTORA >>>>.PRZESYŁKA TO 13 ZŁ - lecz wcześniej napisz lub zadzwoń >>>>>>DOSTROJĄ PRZEGLĄDNĄ >>>>NAPEWNO NAPRAWIĄ :hurra: POWODZENIA >>>>>I NAPISZ JAK DOJDZIESZ KOŃCA :padam:
polakko87
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:44

Re: Naprawa CB

Post autor: polakko87 »

teraz spróbuję coś ze stajni helikali do 80 cm, czytałem że zbierają mniej szumów, będę jutro w rzeszowie to podjadę , dzięki za radę
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Naprawa CB

Post autor: Mars1024 »

TYLKO NIE KUP ŚWISZCZĄCEJ >>>>>>BO CZĘSTO TO ŚWISZCZĄ od 60-100 km jest TO BARDZO UCIĄŻLIWE :wsciekly: POWODZONKA :dobani:
polakko87
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:44

Re: Naprawa CB

Post autor: polakko87 »

byłem, z czystym sumieniem mogę polecić, gość sprawdził radio, jest ok, podyskutowaliśmy na temat helikali... mówi że mało kto je kupuje.... ale sam ma helikala i sobie chwali....:) ta którą ja kupuję nie świszczy... a na świszczenie też jest patent....:) jak przyjdzie to dam podzielę się opinią czy warto...
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Naprawa CB

Post autor: Mars1024 »

Witam ponownie A WIĘC POTWIERDZA SIE CO MÓWIŁEM >>>> FACET GODNY POLECENIA :ok:
A tak na marginesie miałem helikala Delte 27 >>>> widać ŻE SĄ MONTOWANE W TIRACH I SOBIE CHWALĄ >>>>>LECZ NIEMA JESZCZE NA PRZEGUBIE :rozpacz: A SIRIO TURBO (((DOSTAWI TO SIĘ SKŁADA I TO PLUS :) A SIRIO TURBO 1000 TO B. DOBRA ANTENA I DO MAŁEGO MOBILKA >>>>>OK ,,,,, :super
ALE OSOBISVCIE POLECAM ANTENE 1.5 m MINIM.
MAM NA ZBYCIU SIRIO TURBO 2000 ( NA PRZEGUBIE ) WERSIA CZARNA A MAGNES TO 16 CM >>>>>>>>>> DLACZEGO TAKI :szok: BO TO JEST ODBIORNIK .
POZDRAWIAM >>>>>I POWODZENIA :padam: >>>> napisz co kupisz >>>.a jeszcze jedno a jak zestroi antene to MISTRZOSTWO ŚWIATA.
polakko87
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 28 listopada 2015, 10:44

Re: Naprawa CB

Post autor: polakko87 »

mogę się pochwalić... nie chciałem wcześniej bo antena była na licytacji...:) Najlepsza antena helikalna w swojej klasie i długości na chwilę obecną wg. forumowiczów... Firestik FS 2 z USA... cena w granicach 240-350 zł... ja ją wyciągnąłem za 130 ...:) powiem tak... mistrzostwo świata...:) w aucie błoga cisza...:) antena bardzo selektywna jeżeli chodzi o zakłócenia... odbiór w granicach 10 km nadawanie około 5 km pięknie się stroi... polecam z czystym sumieniem... przerobiłem już kilka zestawów... ale ten zostanie ze mną na długie lata, choć myślę już nad zmianą radia..:)... na ten moment jest Uniden 520 XL... niestety Made in China... teraz poluję na Pres. Herberta... albo coś ze Starej Stajni Presidenta.... apetyt rośnie w miarę jedzenia...:)
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Naprawa CB

Post autor: Czoper »

A ja mam Uniden PC122XL i chińską końcówkę i jest ok na male odległości. Na miśków wystarcza.
ODPOWIEDZ