DARMOWY FOTOGRAF NA ŚLUB

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

DARMOWY FOTOGRAF NA ŚLUB

Post autor: winiarz171 » 28 kwietnia 2016, 23:03

Witam serdecznie Wszystkich Narzeczonych szukających fotografa na ślub. Wykonam za darmo reportaż ślubny, obejmujący:

- uroczystość zaślubin w USC/ w kościele
- przyjęcie weselne
- plener ślubny

Zapytacie zapewne skąd taka oferta? Otóż mamy w planie wejść na rynek ślubny i w zamian Waszych zdjęć do naszego portfolio jestem w stanie wykonać zupełnie ZA DARMO zdjęcia na Waszym ślubie :) Na sesji dodatkowo możliwość wykonania zdjęć za pomocą drona.
Uwaga!
Nie musisz się bać, że przyjdziemy na Wasz ślub z amatorskim sprzętem, bez żadnej wiedzy ani obeznania 'w temacie'. Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny który da nam gwarancje rewelacyjnie jakościowo zdjęć. Między nami zostanie spisana umowa gdzie będą zawarte nasze wspólne ustalenia :)

Oferuję tylko dwa darmowe weekendy, więc zgłoszenia proszę przesyłać na adres biuro@nikadron.pl

Prosze pisać, na mailu udzielę wszelkich odpowiedzi :)
W zgłoszeniu proszę o miejscę i datę uroczystości

Ps. Oferta to nie ściema więc warto skorzystać :)
Pozdrawiam !

ODPOWIEDZ