Ponowne leczenie kanałowe, Jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Kinsto100
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 7 czerwca 2016, 20:05

Ponowne leczenie kanałowe, Jasło

Post autor: Kinsto100 »

Czy ktoś w Jaśle poddawał się;) powtórnemu leczeniu kanałowemu (skutecznemu tym razem)? Polecacie jakichś lekarzy (do których nie trzeba czekać pół roku... mimo wszystko:)? Czy ktoś był pacjentem dra Wiktora Szybista i poleca?
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Ponowne leczenie kanałowe, Jasło

Post autor: President »

Kinsto100 pisze:Czy ktoś w Jaśle poddawał się;) powtórnemu leczeniu kanałowemu (skutecznemu tym razem)? Polecacie jakichś lekarzy (do których nie trzeba czekać pół roku... mimo wszystko:)? Czy ktoś był pacjentem dra Wiktora Szybista i poleca?

Polecam Dr. Jan Zawiliński tutaj jakieś informację na jego temat :

Mi robił leczenie kanałowe i nie narzekam zrobił tak jak ma być nie odczuwam bólu zęba wogole.Kolejek równiez nie ma ogromnych w miarę przyzwoicie.Moim zdaniem zna się facet naprawdę na rzeczy.
anonimowy
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 7 lutego 2010, 21:07

Re: Ponowne leczenie kanałowe, Jasło

Post autor: anonimowy »

Ja leczyłam u Katarzyny Wawro-Fraczek do dzis spokoj jakies 3 lata temu ale niestety ponowne leczenie jest duzo drozsze dokladnie nie pamietam zapłaciłam ponad 400zł i siedzenia na fotelu to miniumum 1.5 H
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: Ponowne leczenie kanałowe, Jasło

Post autor: LenkaD »

President pisze: Polecam Dr. Jan Zawiliński tutaj jakieś informację na jego temat :
http://twojspecjalista.com.pl/katalog-f ... ,4335.html

Mi robił leczenie kanałowe i nie narzekam zrobił tak jak ma być nie odczuwam bólu zęba wogole.Kolejek równiez nie ma ogromnych w miarę przyzwoicie.Moim zdaniem zna się facet naprawdę na rzeczy.
Niestety nie mogę się z tym zgodzić pan doktor tak wyleczył mi kanalowo zęba że po paru latach okazało się że nie jest dobrze wynerwiony a do tego kanał przepełniony po za kość zęba..... W przyszłości czeka mnie chirurgiczne usówanie dodam że w Jaśle nawet P.Wilkowa się nie podejmie także ja nie polecam
ODPOWIEDZ