Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: kamilla1984 »

Witam.
W na początku listopada zostanę mamą:) I tu zaczyna się problemy z wyborem wózka. Proszę o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Może ktoś może polecić jakiś wózek. Interesuje mnie również wasz opinia na temat gondoli. Czy uważacie że jest zbędna (jeśli się ma spacerówkę rozkładaną na płasko plus wkład do wózka "gondolka-nosidełko"), czy wręcz przeciwnie ( w zimie nie zastąpi wózka z gondolą)? Jakie typ podwozia wybrać na nasze drogi?
Myślałam o takim rozwiązaniu:
http://olx.pl/oferta/wozek-navington-co ... gmvnl.html
lub sama spacerówka plus wkład.
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: ruda33 »

Kobieto kogo to obchodzi kiedy ty zostaniesz mama jak chcesz coś reklamować to napisz że masz do sprzedania a niepisz pierdoł bo wózek to dokładnie opisałaś.Dla mnie to możesz kupić nawet taczki .Pozdrawiam .
kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Re: Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: kamilla1984 »

ruda33 pisze:Kobieto kogo to obchodzi kiedy ty zostaniesz mama jak chcesz coś reklamować to napisz że masz do sprzedania a niepisz pierdoł bo wózek to dokładnie opisałaś.Dla mnie to możesz kupić nawet taczki .Pozdrawiam .

Właśnie przepatrzyłam twoje posty na forach. Widzę, że ci się nudzi w realu i zajmujesz się obrażaniem innych.
ps. gdybym chciała sprzedać to bym nie pytała, po za tym zobacz skąd jest ogłoszenie.- a może już ci się nie chciało sprawdzać.
niepozdrawiam, a i Dla mnie to mogłabyś się nie oddzywać skoro cię to nie obchodzi. Kultura znasz to?
ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 254
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 11:31

Re: Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: ruda33 »

Widzę jakie zainteresowanie glupim tematem lepiej zapytaj mamy .Na nasze drogi wózka nie znajdziesz .Pozdrawiam dzidziusia.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: viktoria11 »

ja mialam przy corce wozek z gondola nosidlem i zimie moze pare razy wyjechalam nim (urodz. w grudniu) ja mialam stary tym strasznie cięzki nie bylam w stanie sama go ze schodow zniesc.... a teraz urodzilam synka w lutym i mam x-landera gondola sie sprawdza jeździ w nim jeszcze się mieści:) a i niema problemu ze zniesieniem jak urodzisz w listop. to spokojnie gondola pojeździsz chwile a potem poki moj nie siedzi jeszcze to czasem wpinam w nosidelko jak nie chce spać wtedy wszystko obserwuje a jak bedzie siedzial to spacerowka - jest szeroka i sporo miejsca na drzemke:)po corce mam lekka spacerowke taka z tacka to do samochodu wrzuce... wszystkie kupowalam uzywane bo dla mnie nie 1500 zl na nowy wozek to duuuuuużo...... dodam że mieszkam na wsi i mam czasem trasy z wybojami:) wozek sie sprawdza......
kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Re: Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: kamilla1984 »

viktoria11- dzięki za odpowiedź, a możesz podać model tego x-landera. Ja też nastawiam się na używkę.
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

Re: Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: viktoria11 »

ja mam XA a i fotelik nosidelko jest tez dość obszerne w porownaniu z nowoczesnymi modelami to jest szersze dzieki czemu dziecko niema ramionek tak sciśnietych do roku spokojnie wystarczy........... kolezanka porownywala ze swoim takim teraz na topie to jest moj lepszy starszy ale lepszy bo i nosidelko wieksze i spacerowka wpina sie w stelaz a nie na adapterach wisi gdzie dziecko kolo 2 lat cięzkie ruchliwe to niewiem jak to wytrzyma... kola juz po miesiacu wszystkie jej nie trzymaly powietrza....... a dala 1500 zl i zaluje.......jest model x-lander z przekladana rączka w spacerowce i taki myśle bylby lepszy moj takiej niema............ aha i w gondoli fajna szara wysciolka bo koleżanka miala bialą i na poczatku ślicznie dziecko w bieli wyglada ale jest nie praktyczne teraz jest cale juz brudne bo dziecko sie wierci kreci w nim... pozdrawiam
kamilla1984
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 14 grudnia 2010, 19:38

Re: Jaki typ wózka dziecięcego wybrać na nasze tereny?

Post autor: kamilla1984 »

viktoria11- słyszałam dużo dobrego o ty x-landerze. cieszę się, że sprawdza się w naszym terenie. będę go brała pod uwagę.
mam jeszcze pytanie.
Dzięki za sugestie z tą białą wyściółką gondoli- faktycznie nie praktyczna. pozdrwaiam
ODPOWIEDZ