in post

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

in post

Post autor: kp7 »

czy ktos z was wie gdzie dokladnie jest teraz punkt in post w jasle to bardzo wazne bo oni zmieniaja lokalizacje be pozostawiania zadnych namiarow prosze o podanie nowego miejsca
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: in post

Post autor: irek28061988 »

A kto to może wiedzieć, wg mnie firma beznadziejna to i zerowy kontakt z klientem, odkąd musiałem sam osobiście pofatygować się po przesyłkę bo od 2 tygodni siedziała w placówce i nikt nie raczył mi tego dostarczyć to inpost omijam szerokim łukiem. Jak dla mnie to tą firmę powinni zaorać.

No ale wg oficjalnej strony internetowej inpostu jego punkty w jaśle znajdują się pod tym linkiem

https://inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpos ... Jas%C5%82o
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: in post

Post autor: kp7 »

a gdzies na staszica w jakies ulicce podobno ktos sie orientuje
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: in post

Post autor: Pemek94 »

Do niedawna był jeszcze na ul. Rejtana, już się stamtąd wynieśli?
kp7
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 2 grudnia 2013, 18:54

Re: in post

Post autor: kp7 »

niema ich tam niewiem dlaczego niepozostawiaja aktualnego adresu
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: in post

Post autor: czarni-fan 1910 »

a ja robie zakupy i wybieram jesli jest to mozliwe wlasnie inpost .Szybka dostawa max 2 dni imam paczke bezpieczna w paczkomacie gdzie moge odebrac w kazdej chwili .Nawet w nocy.
halszka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 5 marca 2013, 16:49

Re: in post

Post autor: halszka »

Raz wysłałam, bo taniej. Po trzech tygodniach i po kilku interwencjach telefonicznych (czas oczekiwania na zgłoszenie ok. 50 min) paczka wreszcie dotarła do adresata.
sebaiti
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 30 października 2015, 22:54

Re: in post

Post autor: sebaiti »

Nie mają już placówki w Jaśle, zostały tylko punkty np. przy Szkolnej czy Rynku gdzie można nadać przesyłkę, odebrać chyba też.
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: in post

Post autor: luty »

Korzystam z paczkomatow juz od kilku lat (a dokładnie od kiedy postawili pierwszy przy Mpm)i jestem mega zadowolona szybka dostawa zazwyczaj 24 godz i tanio ok.8 zł .A teraz dostawili jeszcze pacskomaty na Baczyńskiego kolo Carrefoura i na stacji paliw BP na Hankowce także jak a mnie super lokalizację bo mogę iść pieszo na malutki spacerek i odebrac sobie przesyłkę po otrzymaniu kodu Sms-em w dowolnym momencie przez cała dobe .Ale wcześniej jak była tylko placówka in post na Gru waldzkiej w prywatnym domu to była porażka bo odbiór był możliwy tylko do 16 a po mojej interwencji co do godzin odbioru właściciel stwierdził że on po 16 ma życie prywatne a ze inni wtedy pracuja i i ie maja mozliwosci odbioru i dotarcia pieszo na drugi koniec miasta to nie jego biznes SZOK
to poco otwieral pocztę więcej tam się nie pojawiłam .Ale od kiedy są paczkomaty wszystko jest ok
marpit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 22:00

Re: in post

Post autor: marpit »

kp7 pisze:a gdzies na staszica w jakies ulicce podobno ktos sie orientuje
Na Staszica jest w skoku między kościołkiem a play po drugiej stronie. Praktycznie nie oznaczony, jedynie mała nalepka na drzwiach.
Radze nie korzystać z listów inpost gdyż ta usługa jest w trakcie likwidacji (podobno do końca roku) i idą czasami do 3 tygodni. Paczkomaty działają prawidłowa max 2 dni. Kontakt z firmą fatalny.
Nutshell
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 19 września 2016, 11:57
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: in post

Post autor: Nutshell »

Ja też z paczkomatu korzystam i jeszcze się nie zawiodłem.
ODPOWIEDZ