Okna OKNOPLAST KRAKÓW sambud jasło

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
robert172a
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 stycznia 2015, 19:02

Okna OKNOPLAST KRAKÓW sambud jasło

Post autor: robert172a »

Witam. Jestem w trakcie budowy domu, zacząłem rozglądać się za oknami. Jestem prawie zdecydowany na firme Sam-bud ul. 3 maja dokładnie okna OKNOPLAST winergetic premium. Chciałbym poznać opinie ludzi którzy mieli z tą firmą coś wspólnego i ludzi którzy posiadają takie okna. Proszę o opinie, lub ewentualnie porady na temat lepszego dostawcy bądź lepszych okien
bocz3k
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 września 2016, 14:25

Re: Okna OKNOPLAST KRAKÓW sambud jasło

Post autor: bocz3k »

akurat oknoplast to porządna firma, więc ja bym Ci tu nie mieszał z innymi producentami, ew. zastanów sie nad rodzajem okna. seria Winergetic premium jest znana z właściwości izolacyjnych więc jak zależy Ci na cieple to dobrze trafiłeś. ale jest jeszcze parę opcji z np. większa powierzchnią szklenia - porównaj sobie z oknem pixel na przykład
pilotec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 września 2016, 16:19

Re: Okna OKNOPLAST KRAKÓW sambud jasło

Post autor: pilotec »

Uw (przynikalność ciepła) nie kłamie, jak jest poniżej 0,9 to już jest naprawdę dobrze, a tu masz 0,76. Jak tylko Cię na to stać i masz okazję, to bierz. Sam fakt, że norma unijna to 1,0, a tu jest o 25% lepszy współczynnik o czymś świadczy.
ODPOWIEDZ