warzywa i mięso dla niemowlaka BIO gdzie??

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
viktoria11
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, 12:40

warzywa i mięso dla niemowlaka BIO gdzie??

Post autor: viktoria11 »

witam,
poszukuję osób które sprzedaja swoje warzywa takie bez polepszaczy......... mam 9 miesiecznego synka i mój zapas warzyw sie pomalu kończy i jeśli ktos sprzedaje bądź jest jakiś sklep/warzywniak sprawdzony gdzie mozna takie warzywa kupić do przygotowywania dan dla niemowlaka bedę wdzięczna za każda informację :) chocby to byla tylko marchewka prosze piszcie i oczywiscie jeszcze miesko gdzie ktos sprzedaje takie swojskie kury itd... pozdrawiam
LenkaD
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 17 lutego 2016, 20:48

Re: warzywa i mięso dla niemowlaka BIO gdzie??

Post autor: LenkaD »

Tak na szybko co przychodzi do głowy to rynek , w piątki przyjeżdżają Panie ze wsi i mają małe ilości ale ze swojej uprawy warzyw i "mięsko " . Napewo kto handluje w większych ilościach nie ma 100%bio
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: warzywa i mięso dla niemowlaka BIO gdzie??

Post autor: Mosznicki »

viktoria11 pisze: 17 listopada 2016, 19:09 witam,
poszukuję osób które sprzedaja swoje warzywa takie bez polepszaczy......... mam 9 miesiecznego synka i mój zapas warzyw sie pomalu kończy i jeśli ktos sprzedaje bądź jest jakiś sklep/warzywniak sprawdzony gdzie mozna takie warzywa kupić do przygotowywania dan dla niemowlaka bedę wdzięczna za każda informację :) chocby to byla tylko marchewka prosze piszcie i oczywiscie jeszcze miesko gdzie ktos sprzedaje takie swojskie kury itd... pozdrawiam
Marketing, który szkodzi, bo ludzie mniej sytuowani, przeświadczeni o szkodliwości "pryskanych" (w "bio" także są opryski), ich nie kupują, a na "bio" ich nie stać, wobec czego nie jedzą warzyw i owoców, robiąc sobie tylko krzywdę. "Bio" jest także nieekologiczne, bo do uzyskania podobnych zbiorów potrzeba większej powierzchni, więc wdzieramy się w dziką przyrodę, niszcząc ekosystemy. Ze "swojskim" mięsem jest podobnie, bo nie zawiera cholesterolu i nasyconych kwasów tluszczowych dopiero na skutek antybiotyków itp.
c77
Guru
Guru
Posty: 165
Rejestracja: 17 listopada 2021, 08:41

Re: warzywa i mięso dla niemowlaka BIO gdzie??

Post autor: c77 »

Podtruwają nas każdego dnia. Szkodliwe dodatki do żywności!
https://www.youtube.com/watch?v=Ran-w87K-yQ
c77
Guru
Guru
Posty: 165
Rejestracja: 17 listopada 2021, 08:41

Re: warzywa i mięso dla niemowlaka BIO gdzie??

Post autor: c77 »

Trują nas od najmłodszych lat! Niebezpieczne mlekozastępcze preparaty.
https://www.youtube.com/watch?v=18cd2PDHMHM
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: warzywa i mięso dla niemowlaka BIO gdzie??

Post autor: Mosznicki »

c77 pisze: 17 lutego 2023, 12:55 Trują nas od najmłodszych lat! Niebezpieczne mlekozastępcze preparaty.
https://www.youtube.com/watch?v=18cd2PDHMHM
Od razu nam "karniwora" poleć! A tej pani to tytuł powinni odebrać.
ODPOWIEDZ