ostrzeżenie przed firma Tk Global Jasło!

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

boss
Guru
Guru

Re: ostrzeżenie przed firma Tk Global Jasło!

Post autor: boss » 4 lutego 2020, 21:10

W budynku zgody nie ma zadnej firmy. Stoi na sprzedaz ten budynek

walentyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: walentyna » 8 lutego 2020, 15:21

Szkoda zdrowia patrzyc w oczy temu osobnikowi.....to jest czlowiek ktory ma bardzo maly procent inteligencji ,wiec to splynie po nim ze ktos coś ma do niego.....że okrada ludzi i chodzi bezarny !!!!!!!

michal29
Mistrz
Mistrz

Post autor: michal29 » 9 lutego 2020, 12:22

Przyjdzie taki czas ze zacznie sam srać w gacie. w budynku zgody nie ma nic to istnieje na papierze. Dzialanosc jest na gamracie interesuje mnie jedno? ciekawe czy tomek placi podatek od matrazu na gamracie hale dosc duze a podanu jest budynek zgody np tam jakis maly pokoj. Dlaczego tym sie nikt nie zainteresuje nie dosc ze robi wałki w biały dzien to skarbowke oszukuje ciekawe co z sciemiaci czy tez płaci? hmm
Tesc go broni i chroni pewnie maja obydwoje korzyści majątkowe i byc moze wiecej ludzi z Urzedu miasta czy innych instytucji państwowych

Na starej hali co mieli na 17 stycznia to kibla nie było chłopaki srali do wiaderek na własne oczy widziałem :) ten kibelek

ODPOWIEDZ