Praca Jaslo

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Timeca
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 30 stycznia 2017, 16:45

Praca Jaslo

Post autor: Timeca »

Witam,

czy ktos z was sie orientuje gdzie sa przyjecia do pracy w Jasle? Chodzi o prace dla mlodej dziewczyny, w jakims sklepie, zakladzie itp. Jesli cos wiecie na ten temat dajcie znac :)
Timeca
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 30 stycznia 2017, 16:45

Re: Praca Jaslo

Post autor: Timeca »

Pomoze ktos?? :(
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Praca Jaslo

Post autor: wieśniak »

Złóż papiery w nowym stylu
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Praca Jaslo

Post autor: krolik »

W szmateksie kolo galerii.
W nowym stylu bedzie ciężko, co roku skladam podanie i nici z praca.
Mati248
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2008, 15:35

Re: Praca Jaslo

Post autor: Mati248 »

jak lubisz jezdzic, proponuje zrobic sobie prawo jazdy C+E i w tej branży napewno znajdziesz prace, no ale to trzeba lubiec..
panterablue
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 18:37

Re: Praca Jaslo

Post autor: panterablue »

Chyba nie liczysz, że ktoś Ci tutaj pracę załatwi.
Wysyłaj podania i listy motywacyjne do dużych firm: Gamrat, Tarkett, Nowy Styl.
Do tego jest strona Urzędu Pracy w Jaśle i Krośnie i ogłoszenia na jaslo4u.
Jak widać - praca jest, może nie zarabia się kokosów, ale lepsze coś, niż nic.
Brawo że chcesz, ale zamiast pisać na forum, to zacznij działać !
Życzę powodzenia :)
Timeca
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 30 stycznia 2017, 16:45

Re: Praca Jaslo

Post autor: Timeca »

Wiedzialam ze trafi sie ktos z chamska odpowiedzia... ale dla jasnosci "panterablue" nie chce zeby mi nikt pracy zalatwial tylko po prostu pytam czy ktos nie wie gdzie sa jakies przyjecia do pracy przeciez wyraznie pisze ;) Wysylalam CV do Gamratu, Nowego Stylu poza tym wszedzie gdzie widze oferty na Jaslo4u, ale zero odzewu :/ po prostu nie mam juz pomyslu dlatego poprosilam o pomoc ze moze ktos cos slyszal gdzie szukaja kogos do pracy i podda jakis pomysl ;) A jestem po studiach, wiec mysle ze z moim wyksztalceniem nie jest tak zle...
Awatar użytkownika
JaślaninOn
VIP
VIP
Posty: 871
Rejestracja: 13 lutego 2017, 00:10

Re: Praca Jaslo

Post autor: JaślaninOn »

Nie wiem czy by Cię to interesowało ale O.B.A poszukuje pracowników.
panterablue
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 18:37

Re: Praca Jaslo

Post autor: panterablue »

Timeca pisze:Wiedzialam ze trafi sie ktos z chamska odpowiedzia... ale dla jasnosci "panterablue" nie chce zeby mi nikt pracy zalatwial tylko po prostu pytam czy ktos nie wie gdzie sa jakies przyjecia do pracy przeciez wyraznie pisze ;) Wysylalam CV do Gamratu, Nowego Stylu poza tym wszedzie gdzie widze oferty na Jaslo4u, ale zero odzewu :/ po prostu nie mam juz pomyslu dlatego poprosilam o pomoc ze moze ktos cos slyszal gdzie szukaja kogos do pracy i podda jakis pomysl ;) A jestem po studiach, wiec mysle ze z moim wyksztalceniem nie jest tak zle...
Moja odpowiedź nie miała być chamska.
Skoro nie ma odzewu, to widocznie są lepsi kandydaci. Niestety u nas ciężko z pracą.
Choć z drugiej strony, wiem z pierwszej ręki, że w Tarkecie nie dawno przyjmowali sporo osób do biura (właśnie po studiach), więc musisz być cierpliwa, albo niestety szukać pracy gdzieś dalej (Rzeszów, Kraków). Zawsze również można pomyśleć o własnym biznesie :)
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Praca Jaslo

Post autor: Łyssy »

JaślaninOn pisze:Nie wiem czy by Cię to interesowało ale O.B.A poszukuje pracowników.
Zwłaszcza po tym jak masowo dotychczasowi pracownicy zaczęli się ewakuować :hyhy:
ODPOWIEDZ