Klejenie szyby

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Klejenie szyby

Post autor: szybki811 »

Dostałem kamieniem w szybę czołową i zaczęła pękać, na razie około 1 cm.Słyszałem,że można uratować szybę nawiercając końcówki pęknięcia,klejąc i coś tam utwardzać uvb.Pomóżcie jak znacie takiego fachowca i dajcie namiary.
Versal
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 243
Rejestracja: 1 marca 2012, 15:00

Re: Klejenie szyby

Post autor: Versal »

szybki811 pisze:Dostałem kamieniem w szybę czołową i zaczęła pękać, na razie około 1 cm.Słyszałem,że można uratować szybę nawiercając końcówki pęknięcia,klejąc i coś tam utwardzać uvb.Pomóżcie jak znacie takiego fachowca i dajcie namiary.

na przemysłowa kolo unimetu sobie podjedz to ci zrobią. szyba peknieta musi byc wymieniona zgodnie z prawem. Jedyne co mogą ci zrobić to to że nie poleci dalej.... dowód i tak policja zatrzyma w chwili kontoli
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Klejenie szyby

Post autor: szybki811 »

Zapomniałem dopisać,że pęknięcie jest minimalne do 1 cm i od strony pasażera,a więc nie w polu widzenia kierowcy,za to dowodu nie biorą,a ponoć szybę można uratować.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Klejenie szyby

Post autor: Zynek6 »

Tak podjedz na ul. Przemysłową naprawią to bez problemu. Dają gwarancję że w razie czego jakby się coś działo to wymienią ci szybę taniej o tę kwotę co zapłacisz za naprawę
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Klejenie szyby

Post autor: szybki811 »

Dzięki kolego podjadę tam.Pozdrawiam. :ok:
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Klejenie szyby

Post autor: szybki811 »

Byłem dzisiaj u chłopaków na tej Przemysłowej-zrobili solidnie-jestem zadowolony-znają się na fachu,nawet dali gwarancję dożywotnią na tę naprawę-polecam ich z czystym sumieniem.Wesołych,zdrowych Świąt wszystkim.
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Klejenie szyby

Post autor: Zynek6 »

Wiem bo, też tam mi zrobili solidnie z gwarancja
ODPOWIEDZ