Strona 1 z 1

Stworzenie sklepu internetowego

: 1 czerwca 2017, 16:23
autor: jaro9900
Macie jakieś porady jak stworzyć swoją platformę do sprzedawania przez internet. Nie interesuje mnie allegro, chciałbym własną stronę www. Znacie kogoś kto za dobą cenę podjąłby się stworzenia mi czegoś takiego?

Re: Stworzenie sklepu internetowego

: 2 czerwca 2017, 09:36
autor: sem
Zobacz sobie na gotowe systemy sklepów internetowych: shoper, clickshop (home.pl), nazwa. Masz gotowy system do obsługi zamówień, integracje z poczta, kurierami, allegro itp. Koszt to około 300 zl za rok + domena + certyfikat ssl. A i pod sklep można podpiąć skrzynki pocztowe. pzdr

Re: Stworzenie sklepu internetowego

: 2 czerwca 2017, 11:38
autor: Poldek
Jeżeli chodzi o sklep w Home.pl to niska cena obowiązuje tylko w pierwszym roku ( nawet teraz obniżyli do nieco ponad 100 zł /rok ) ale kolejna lata to kwota ponad 800 zł. Nic nie jest za darmo. Jeżeli sklep chce się prowadzić w perspektywie kilku lat to cenowo lepszym rozwiązaniem jest sklep na własnej domenie utworzony np w prestashop.

Re: Stworzenie sklepu internetowego

: 26 czerwca 2017, 13:29
autor: poiop
A ja tak jak już kiedyś pisałem, polecam Firmę Interfeo. Znajomy zamawiał stronę WWW, ale z tego co wiem tworzą sklepy internetowe, aplikacje mobilne i dedykowane a także właśnie sklepy internetowe. Maj swoją stronę - interfeo.com

Re: Stworzenie sklepu internetowego

: 14 lipca 2017, 15:52
autor: IngaPe
Tak jak wyżej, polecam również Interfeo. Nie tylko w kwestii sklepu, czy platformy tradingowej, ale także jako ogólnie dostawcę IT dla firmy.

Re: Stworzenie sklepu internetowego

: 1 sierpnia 2017, 15:45
autor: Kofi
Moją stronę wykonywała agencja SOLV (https://solv.pl/) i w realizacjach też mają sklepy internetowe. Wyceniają za darmo, więc można złożyć zapytanie ile kosztowałoby stworzenie sklepu internetowego. Jak złożysz kilka zapytań do różnych agencji to zobaczysz jakie są widełki cenowe i może to pomoże Ci wybrać jakąś firmę.

Re: Stworzenie sklepu internetowego

: 2 sierpnia 2017, 11:09
autor: Martiniquaa
Wiadome jest, że zanim dokonamy ostatecznego wyboru firmy której zlecimy stworzenie naszego sklepu warto poszukać, podzwonić i popytać. Większość firm przygotuje jakąś ofertę, bądź dokona wyceny - a wtedy wybór jest o wiele prostszy. Ja mniej więcej w taki sposób znalazłam firmę która stworzyła mi sklep - Interfeo. Muszę przyznać że nie bez wpływu było polecenie mi tej firmy i fakt, że są z okolic i można się spotkać by omówić każdy szczegół. Generalnie bardzo ich polecam.

Re: Stworzenie sklepu internetowego

: 21 sierpnia 2018, 14:14
autor: grafos
ja korzystam z shopera ..... wczesniej mialem inny skrypt ale .... sie sypnal i postawienie nowego sklepu chwile trwalo.... tu nie interesuje Ciebie wiele problemow jakie moga Ciebie spotkac
u mnie po zmianie PHP na serwerze posypalo sie wszystko i co .... umiesz liczyc licz na siebie :)
a tam masz wszystko co potrzeba a koszty tez stosunkowo niewielkie a mozliwosci ogromne
a co najważniejsze masz wparcie, aktualizacje, integracje ... wszystko co potrzeba

polecam polecam polecam :) :super: