Tarkett, Nowy Styl, GUARDI, Gamrat - Warunki, płace

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
wieczyslaw75
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 grudnia 2017, 02:30

Tarkett, Nowy Styl, GUARDI, Gamrat - Warunki, płace

Post autor: wieczyslaw75 »

montażysta. kto może coś doradzić w sprawie warunków pracy w Jaśle. Chodzi o firmy typu Tarkett, Nowy Styl, GUARDI, Gamrat itp. Gdzie najlepiej płacą, jak się pracuje? Jakie firmy podobne polecacie?
gigu666
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 listopada 2012, 13:23

Re: Tarkett, Nowy Styl, GUARDI, Gamrat - Warunki, płace

Post autor: gigu666 »

tarkett - 1600-1700 zł
nowy styl 1700-1900 zł
guardi 1600-1800 zł.
Wszystko zależne jest jak długo będziesz pracował itd. :D na samym początku nigdzie więcej nie dostaniesz niż 1900 zł na ręke . Tego jestem pewien bo pracowałem we wszystkich firmach o których napisałem wyżej ;) .To są wypłaty bez żadnych nadgodzin i zależne też od premi w danym miesiącu . :luka:
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Tarkett, Nowy Styl, GUARDI, Gamrat - Warunki, płace

Post autor: kamil3 »

to małe pieniądze płacą to więcej zarobisz w biedronce na kasie hahahaha :D

pozdrawiam.
PanWładek
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 lutego 2017, 13:52

Re: Tarkett, Nowy Styl, GUARDI, Gamrat - Warunki, płace

Post autor: PanWładek »

w GUARDI nawet przyjemna robota, nie stoją nad tobą z batem jak mi się zdarzało gdzie indziej.
podstawa na rękę 1650
stażowe u mnie 100
chorobowe 100
premia gdy jest robota ok 300 czasem zdarzało się i więcej

Wiadomo mogło być lepiej ale nie wiem czy znajdziesz u nas coś lepszego. Czasem można dodatkowo dorobić w weekend to już wychodzi bardzo fajna kasa.

W tym roku miała być jeszcze podwyżka ale związkowcy coś namącili i jest po staremu! :/
Mam nadzieję, że się jeszcze dogadają z zarządem bo dodatkowe półtora stówki drogą nie chodzi!
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Tarkett, Nowy Styl, GUARDI, Gamrat - Warunki, płace

Post autor: kamil3 »

za 1800zł to małe pieniądze firma Dobra dość duża i spora dużo pracowników zatrudniają to muszę też mieć fachowców i na pewno więcej płacą jak na taką sporo firmę pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ