Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
zancia98
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 sierpnia 2019, 01:54

Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: zancia98 »

Witam. Gdzie w Jaśle lub w okolicach mogę sprzedać świeże, zdrowe grzyby, prawdziwki.?
mikolajek
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 18 października 2017, 23:01

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: mikolajek »

W jakiej cenie te grzyby.
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: 8003 »

swego czasu chłodnia karenfruit w jareniówce kupowała
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: zimny11 »

nie sprzedawaj..daj tesciowej moze sie trafi ferelny
Awatar użytkownika
awesome
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 14 marca 2013, 11:26

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: awesome »

On nie ma dziewczyny jeszcze
zancia98
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 sierpnia 2019, 01:54

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: zancia98 »

mikolajek pisze: 23 sierpnia 2019, 13:42 W jakiej cenie te grzyby.
20 zl/kg
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: asterka »

ludzie nie ośmieszajcie się z tymi grzybami, nikt oprócz Polski nie zbiera grzybów na świecie, może jeszcze ruscy i ukraincy.Grzybem się nie najesz anie nie wzbogacisz.
zancia98
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 19 sierpnia 2019, 01:54

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: zancia98 »

asterka pisze: 25 sierpnia 2019, 21:08 ludzie nie ośmieszajcie się z tymi grzybami, nikt oprócz Polski nie zbiera grzybów na świecie, może jeszcze ruscy i ukraincy.Grzybem się nie najesz anie nie wzbogacisz.
Jeśli nie lubisz lub nie jesz grzybów - nie musisz komentować... Niektórzy lubią jeść grzyby, a inni lubią zbierać... W innych krajach np. jedzą ślimaki, ośmiornice, żaby lub jakieś inne rzeczy, gdzie w Polsce jest mało osób, które takie rzeczy jedzą..

W ok. 70- 90% składają się z wody, ich sucha masa to głównie białko, dlatego możemy spotkać się z określeniem grzybów jako „leśnego mięsa”.
Grzyby są bogate w cenny błonnik, który pełni ważną funkcję w procesie trawienia. Poprawia perystaltykę jelit, zapobiega zaparciom.
Głównym pierwiastkiem, który występuje w grzybach jest potas, który kontroluje ciśnienie krwi, poprawia koncentrację. Grzyby zawierają również: żelazo, wapń, fosfor, jod, selen, sole magnezu. Obfitują w witaminy, zwłaszcza z grupy B, szczególnie witaminę B1, B2 a także B3. Największą zawartością witaminy B1 wyróżniają się kurki. Zawartość witaminy B2 w grzybach jest większa niż w warzywach. Borowiki i podgrzybki obfitują w witaminę D2. Również grzyby zawierają niewielkie ilości witaminy C a także śladowe ilości witaminy B12 i E. Grzyby zawierają substancje antyoksydacyjne, etanolowe ekstrakty ze 150 gatunków grzybów wykazują działanie przeciwutleniające.

Poczytaj trochę na temat grzybów zanim się wypowiesz..
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Grzyby. Gdzie mogę sprzedać?

Post autor: 8003 »

popieram grzyby to piękna sprawa
ODPOWIEDZ