MEBLOPOL JASŁO

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
greta25
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 4 kwietnia 2012, 16:42

MEBLOPOL JASŁO

Post autor: greta25 »

Szukam opini o producencie mebli na wymiar Meblopol działającym na ul.towarowej w Jaśle .Czy jesteści zadowoleni z wykonanych u nich mebli
Hermann
Guru
Guru
Posty: 118
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 12:59

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: Hermann »

Wykonywali dla mnie kilka mebli wg. mojego projektu. min. szafę do wiatrołapu, zabudowę garderoby, regał.... Wszystko dobrze wykonane, mogą meble przetransportować do domu. Ogólnie dla mnie OK
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: michal29 »

Meblo Pol robi szybko to jest mala fabryka robia na ilosc nie na jakosc jesli chcesz szybko tanio i byle jak to tak. Jesli chcesz meble ekskluzywne robione z dusza i u stolarza a nie u skreczaca to tylko na cale jaslo to polecam ADAD Drogo ale porządnie
greta25
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 4 kwietnia 2012, 16:42

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: greta25 »

michal29 pisze: 3 września 2019, 15:49 Meblo Pol robi szybko to jest mala fabryka robia na ilosc nie na jakosc jesli chcesz szybko tanio i byle jak to tak. Jesli chcesz meble ekskluzywne robione z dusza i u stolarza a nie u skreczaca to tylko na cale jaslo to polecam ADAD Drogo ale porządnie
Dziękuję za odpowiedz,tak się zastanawiam czy facet który przyjmuje zamówienia ma równo pod sufitem ,zamówiłam tam meble w czerwcu, miały być zrobione na początek sierpnia pózniej właściciel przesunął termin na koniec sierpnia ,sierpień się skończył mebli nie ma ,a on mówi, że końcem pazdziernika się wyrobi.Gość jest nie normalny , a tak na marginesie
Meblopol jeśli się nie wyrabiasz z terminami nie przyjmuj zamówień!!!!!!
michal29
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 26 lutego 2010, 19:25

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: michal29 »

Oni raczej biora wszystko co popadnie z pozniej zaczynaja sie klocki. Bo pracownik chory , nie ma kto robic pracownik nie zostanie po godzinach bo nie placa jak powini. Nie rozumiem dlaczego pracownik który zrobi obrot dla firmy np 140tys zł dostanie 1650zl pensji ?
Ludzie wyjechali z jasla brakuje ludzi z zawodami
gucio
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 20:26

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: gucio »

Wiele lat korzystałem z ich usług i koniec! Ostatnie 2 usługi to: niestaranność, nieterminowość. Po prostu bylejakość.
djaw
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 4 lipca 2011, 11:14

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: djaw »

michal29 pisze: 3 września 2019, 15:49 robione z dusza
wybacz, że parsknąłem śmiechem, ale co oni tam robią, okadzają ten paździerz czy co? Wszyscy są skręcaczami, jedni dokładniejszymi i staranniejszymi, inni olewaczami.
Mateusz2555
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 18 grudnia 2019, 18:42

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: Mateusz2555 »

michal29 pisze: 7 września 2019, 13:13 Oni raczej biora wszystko co popadnie z pozniej zaczynaja sie klocki. Bo pracownik chory , nie ma kto robic pracownik nie zostanie po godzinach bo nie placa jak powini. Nie rozumiem dlaczego pracownik który zrobi obrot dla firmy np 140tys zł dostanie 1650zl pensji ?
Ludzie wyjechali z jasla brakuje ludzi z zawodami
Michał a możesz polecić jakąś firmę z Jasła która solidnie podchodzi do tematu? Mam do wykonania dużą kuchnię 120m2

Dobre opinie słyszałem o meblach u Pana Jacka a także w Meblowit oraz Meblopol. Co znajdę jednak jakąś firmę to część osób poleca, inni znowu piszą, że albo ceny wygórowane albo do montażu się nie przyłożyli.

Znajoma mi poradziła, żeby znaleźć jakiegoś "prywatnego" stolarza i z nim się dogadać.

Kuchnia z drewna dębowego + sosna.
maurycy04
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 marca 2019, 20:16

Re: MEBLOPOL JASŁO

Post autor: maurycy04 »

Robią szybko i tanio sam miałem kuchnię u nich robioną ,ale do dokładności trochę im brakuję ;)
ODPOWIEDZ