u kogo kuchnie na wymiar ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
kayka84
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 23 lipca 2012, 22:26

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: kayka84 »

witam, ja bardzo polecam p. Marcina z Krajowic(Perfekt). Robił mi kuchnię i szafę i jestem bardzo zadowolona. W miarę nie drogo a solidnie wykonane meble. Polecam(tel. do p.Marcina 607770593)
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: luty »

czy ktoś robił meble w przysiekach www.dbmeble................ciekawa jestem opini o meblach kuchennych niestety w necie nie ma zadnych opini klientow :szok:
milsia09
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 16:16

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: milsia09 »

panowie z lubli
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: SZCZERAprawda »

polecam chlopakow z Osobnicy wiktoriameble napradwe szybko i tanio a przedewszystkim solidnie
medyk ;)
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 12 marca 2013, 18:47

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: medyk ;) »

milsia09 pisze:panowie z lubli
U tych "panów" nie polecam!
Zwykli oszuści ! nie terminowi i nie solidni !
Mi juz meble robią 2 lata i nadal sie nie moge doczekać ;/
Chodzi mi o Ziobrowskich :mur:
medyk ;)
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 12 marca 2013, 18:47

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: medyk ;) »

klaudia20 pisze:Ja się zgodzę panowie Ziobrowscy z lubli sa naprawde bardzo dobrzy i wszystko wyglada pieknie:)
I meble robią 2 lata
Oszuści i tyle ! nie polecam !
Joola
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2013, 14:09

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Joola »

Mi została polecona firma ze Strzyżowa, Wektor Styl. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi. Zaczęłam od kuchni a później zrobiłam u nich prawie wszystkie meble. Na wszystko zrobili mi projekty, odpowiedzieli na każdy telefon i mail. Z całokształtu widać, że bardzo poważnie podchodzą do tego co robią. Meble wykonane są bardzo dobrze, dlatego polecam tą firmę bo ja się nie zawiodłam.
guana
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:46

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: guana »

http://www.alatom.pl/kontakt/ POLECAM.. Profesjonalne wykonanie i dobre porady :)
SZCZERAprawda
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 29 października 2012, 22:03

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: SZCZERAprawda »

polecam wiktoria meble
Arturmag
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 13:06

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Arturmag »

Gorąco Polecam Opamebel!
Na początku zrobiłem u nich szafę wnękową później całą kuchnie i meble do salonu! Są przepiękne i takie jakie sobie wymażyłem :)
Bardzo szybki czas realizacji za każdym razem dostawałem profesjonalne projekty wszystko dało się ustalić i załatwić na wymiar jaki chciałem, żadnych problemów, profesjonalnie robione pomiary... Super! Na stronie w galerii znajduje się zdjęcie mojego salonu POLECAM!
www.opamebel.pl
klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 lipca 2012, 09:56

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: klaudia20 »

jesli ktoś czeka tyle na meble to prosze go o kontakt telefoniczny 509390494 a nie wypisuje oszczerstwa ktore nie maja pokrycia z rzeczywistoscia a jesli ktos produkuje meble i nie ma roboty niech nie zachowuje sie chamsko i bezszczelnie.z powazaniem Ziobrowski Meble Lubla.Pozdrawiam i czekam na telefon.
Karka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2013, 08:53

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Karka »

Po wnikliwym przeczytaniu całego wątku doszłam do ciekawego wniosku. Skoro zbulwersowany Pan Ziobrowski z Lubli dodał swój wpis zalogowany jako klaudia20, to oznacza że sam kilka wpisów wcześniej zachwalał i reklamował SIEBIE!!!.

Cytuję: ,,Ja się zgodzę panowie Ziobrowscy z lubli sa naprawde bardzo dobrzy i wszystko wyglada pieknie:)".

Śmiech :rotfl: :rotfl: :rotfl:
klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 lipca 2012, 09:56

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: klaudia20 »

Wiedziałam,że się do tego przyczepicie i czekałam uważnie aż ktoś coś napisze,bo widzę ze się wam nudzi i szukacie dziury w całym.Mianowicie nie odchodząc od tematu jestem ich bliska znajoma i ze robiłam u nich meble i zobaczyłam taki watek to postanowiłam ich pochwalić,ale ze Polacy to naród zawistny ktoś musiał napisać kilka slow nieprawdy o owym zakładzie które sama właścicielowi przetoczyłam, wiec ze on nie ma konta na forum kazał napisać to mnie.ot co cala historia.a wy zajmijcie się robota a nie za przeproszeniem pieprzeniem głupot na innych ludzi i podkładanie im świń.
Karka
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2013, 08:53

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Karka »

Szanowna Pani Klaudio, znalazłam to forum ponieważ szukam firmy, która wykonałaby mi meble do mieszkania. Nikt tutaj nikomu świni nie podkłada, a przynajmniej nie ja! Z obu wpisów ewidentnie wynika, to co napisałam, a ja szukając opinii na forach miałam nadzieję znaleźć wpisy osób, które faktycznie korzystały z usług jakiejś dobrej firmy i którą mogą polecić z czystym sumieniem innym. Jeśli jest Pani znajomą to trzeba było to napisać wcześniej, a teraz niech Pani nie zarzuca mi złych intencji. Wynika z tego, że nie warto czytać takiego fora bo tak na prawdę nie wiadomo czy te wszystkie wpisy to nie AUTOREKLAMA. Pozdrawiam.
barbarapalka
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:15

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: barbarapalka »

Polecam pana Marcina 661 084 034,jest rewelacyjny , doradzi,pomoze szczerze polecam,ja jestem zadowolona z wykonania i oczywiscie ceny
ODPOWIEDZ