u kogo kuchnie na wymiar ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
key500
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 26 lutego 2012, 18:50

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: key500 »

Ja bardzo polecam pana Bonara z Umieszcza, wykonuje on nie tylko meble kuchenne ale i inne meble wedle życzenia klienta, solidne wykonanie mebli, fachowe podejście i doświadczenie w branży. Ten pan ma nie tylko zakład ale i sklep meblowy w jaśle przy ul. kościuszki. Polecam 13 4424056
jaślanin36
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 27 lutego 2010, 14:42

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: jaślanin36 »

Mi robił Pan Józef z Łajsc i bardzo jestem zadowolony. Było to już jakiś czas temu i do tej pory nic się złego nie dzieje. Naprawdę solidna robota i każdy kto przyjdzie chwali. Pan Józef już robił u mojej siostry kuchnie i szafę, teraz też kolega z pracy chciał namiary bo będzie robił meble, także polecam.
jartys

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: jartys »

A ja polecam firmę M. Expert z Gorlic, robię u nich już drugi raz, robili u moich znajomych, u rodziców i wszystko jest super, a przede wszystkim są słowni, co dla mnie ma duże znaczenie. Ceny takie jak u jasielskich wytwórców. www.mexpert.pl
Mateuszdmks
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 22 grudnia 2010, 16:20

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: Mateuszdmks »

A ja Pana Syrka z Łajsc nie polecam :rozpacz:
danielwistula
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwietnia 2012, 18:06

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: danielwistula »

a ja z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana Seweryna Swęda. Były pracownik firmy opamebel, która też kiedys robiła mi meble i również mogę ją polecić. Pan ten posiada duże doświadczenie przywiezione z Krakowa (z tego co wywnioskowałem tam studiował i pracował w fachu stolarza). Zaproponował mi dużo ciekawych rozwiązań przy montażu dwóch szaf u mnie w domu i kuchni m.in. szkła lakobele w drzwiach przesuwnych, których w Jaśle nie widziałem oraz fronty z naturalnego drewna egzotycznego, których nigdy wcześniej na oczy nie widziałem. Meble robił mi jakies 2 lata temu wszystko działa po dziś dzień. Nie wiem czy nadal jest w Jaśle, ale jakby coś to chyba jego numer 519 737 760.
bolo744
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 10 września 2011, 20:02

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: bolo744 »

Mateusz Janas robił u Nas kuchnie i meble do salonu ZDECYDOWANIE POLECAM
wrona
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwietnia 2012, 20:22

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: wrona »

Firma MEBLOWIT z Glinika Polskiego to dobrzy fachowcy.Pan Tomek super fachowiec. U mnie kuchnia przepiękna .POLECAM !!!!! :) :super: :super:
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: wojasxxx »

Bardzo nie polecam p.Krawczyka z Jedlicza :zalamany: :zalamany: :zalamany:
nobel
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwietnia 2012, 19:07

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: nobel »

jak kuchnie i szafy to u p, Pawła
solidny gość no i przed ewszystkim dotrzymuje terminu oddania danej roboty :)
blady janek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 16 marca 2010, 14:00

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: blady janek »

Meblopol.
anna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwietnia 2012, 16:15

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: anna »

A ja kupiłam sobie meble kuchenne w nowym sklepie meblowym w Jaśle. Nie wiem jaka to jest ulica ale skręca się koło hurtowni garniturów
na Hankówce. Właśnie dzisiaj mi Panowie zamontowali. Wygląda na solidną, a poza tym jest śliczna.
zamboni
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 22 lipca 2012, 22:13

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: zamboni »

Niedawno trafiłem do nowego sklepu w kinie kolejarz. Nowy właściciel zrobił tam studio mebli kuchennych z wysokiej półki - lakierowane fronty, nowoczesne szuflady i elektrycznie otwierane szafki. Kuchnie robią wrażenie (nie wszystkie dokończone), są też nowoczesne meble pokojowe z lakierowanymi frontami. Warto zobaczyć - o ceny nie pytałem.
...
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 2 maja 2011, 22:24

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: ... »

Polecam meble z zakładu z Basztowej http://www.meble-jaslo.prv.pl/ od Jacka Pilcha robił mi kuchnie ,przedpokój,i meble do łazienki solidnie wykonane ,nie drogo
magda2304
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 23 lipca 2012, 19:36

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: magda2304 »

Polecam Meblo-Farb. :)
klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 23 lipca 2012, 09:56

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: klaudia20 »

Ja się zgodzę panowie Ziobrowscy z lubli sa naprawde bardzo dobrzy i wszystko wyglada pieknie:)
ODPOWIEDZ