u kogo kuchnie na wymiar ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: u kogo kuchnie na wymiar ?

Post autor: klaudia20 » 23 maja 2013, 21:32

jesli ktoś czeka tyle na meble to prosze go o kontakt telefoniczny 509390494 a nie wypisuje oszczerstwa ktore nie maja pokrycia z rzeczywistoscia a jesli ktos produkuje meble i nie ma roboty niech nie zachowuje sie chamsko i bezszczelnie.z powazaniem Ziobrowski Meble Lubla.Pozdrawiam i czekam na telefon.

Karka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Karka » 24 maja 2013, 09:11

Po wnikliwym przeczytaniu całego wątku doszłam do ciekawego wniosku. Skoro zbulwersowany Pan Ziobrowski z Lubli dodał swój wpis zalogowany jako klaudia20, to oznacza że sam kilka wpisów wcześniej zachwalał i reklamował SIEBIE!!!.

Cytuję: ,,Ja się zgodzę panowie Ziobrowscy z lubli sa naprawde bardzo dobrzy i wszystko wyglada pieknie:)".

Śmiech :rotfl: :rotfl: :rotfl:

klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: klaudia20 » 24 maja 2013, 10:26

Wiedziałam,że się do tego przyczepicie i czekałam uważnie aż ktoś coś napisze,bo widzę ze się wam nudzi i szukacie dziury w całym.Mianowicie nie odchodząc od tematu jestem ich bliska znajoma i ze robiłam u nich meble i zobaczyłam taki watek to postanowiłam ich pochwalić,ale ze Polacy to naród zawistny ktoś musiał napisać kilka slow nieprawdy o owym zakładzie które sama właścicielowi przetoczyłam, wiec ze on nie ma konta na forum kazał napisać to mnie.ot co cala historia.a wy zajmijcie się robota a nie za przeproszeniem pieprzeniem głupot na innych ludzi i podkładanie im świń.

Karka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Karka » 24 maja 2013, 11:30

Szanowna Pani Klaudio, znalazłam to forum ponieważ szukam firmy, która wykonałaby mi meble do mieszkania. Nikt tutaj nikomu świni nie podkłada, a przynajmniej nie ja! Z obu wpisów ewidentnie wynika, to co napisałam, a ja szukając opinii na forach miałam nadzieję znaleźć wpisy osób, które faktycznie korzystały z usług jakiejś dobrej firmy i którą mogą polecić z czystym sumieniem innym. Jeśli jest Pani znajomą to trzeba było to napisać wcześniej, a teraz niech Pani nie zarzuca mi złych intencji. Wynika z tego, że nie warto czytać takiego fora bo tak na prawdę nie wiadomo czy te wszystkie wpisy to nie AUTOREKLAMA. Pozdrawiam.

barbarapalka
Początkujący
Początkujący

Post autor: barbarapalka » 24 maja 2013, 12:21

Polecam pana Marcina 661 084 034,jest rewelacyjny , doradzi,pomoze szczerze polecam,ja jestem zadowolona z wykonania i oczywiscie ceny

klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: klaudia20 » 24 maja 2013, 12:41

Z mojej strony to żadna autoreklama,więc sobie to wypraszam.Kazdy kto korzystał z usług tej firmy jest zadowolony przykładem może być post dużo wcześniej chyba nie czyta Pan/i zbytnio uważnie wyłapując to co tylko się chce i bezczelnie się naśmiewając a to raczej nie świadczy dobrze.Radze na przyszłość mieć wiarygodne informacje bo nie sztuka jest kogoś obrzucić błotem i te słowa kieruje nie tylko do @KARKA.

Karka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Karka » 24 maja 2013, 13:08

Po pierwsze radze czytać tekst ze zrozumieniem bo ja nikogo tutaj błotem nie obrzuciłam w przeciwieństwie to innych użytkowników tego forum. Jeśli ma mieć Pani do kogoś pretensje to myślę, że tylko do siebie i następnym razem niech się Pani nie podaje za kogoś innego bo może to temu komuś zaszkodzić. Po drugie ja przed Pani nikiem nie wpisałam @ ( jak mam to odebrać) i Pani mnie będzie uczyć szacunku i dobrego wychowania... Po trzecie jestem KOBIETĄ bo z wpisu widzę, że Pani w to wątpi. Po czwarte nie znam ani Pana Ziobrowskiego ani nikogo kto u niego zamawiał meble i ja na temat jego pracy się nie wypowiadałam i wypowiadać nie zamierzam. Tym wpisem kończę tą bezsensowną dyskusję z Panią!

klaudia20
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: klaudia20 » 24 maja 2013, 15:17

Widze ze nie tylko mnie się przyda nauka czytania ze zrozumieniem i to byłby mój krotki komentarz do Pani obszernej wypowiedzi :) Miłego dnia życzę.. .

medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: medvedik » 16 stycznia 2016, 20:33

Polecam firme MPERFEKT z Zeromskiego

Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru

Post autor: aisza1990 » 16 stycznia 2016, 21:35

Polecam meblowit z nowego glinika- ładne i solidne mebelki

kola152
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: kola152 » 19 stycznia 2016, 12:28

chciałam się zapytać ile tak mniej więcej kosztuje kuchnia na zamówienie, wiem że trudno to określić bo cena zależy od wszystkiego ale tak mniej więcej średnia cena ????

LenkaD
Bywalec
Bywalec

Post autor: LenkaD » 18 lutego 2016, 20:38

Witam!
Mogę polecić pana Daniela Wójcika z Sławęcina robił dla nas komodę z fornilu oraz szafę zabudowaną wszystko tak jak chcieliśmy i nie duże pieniądze ,dla chętnych mogę przesłać mmsy

czarna66
Bywalec
Bywalec

Post autor: czarna66 » 26 sierpnia 2016, 17:28

Pan Krzysztof Gajda jak się jedzie na Gamrat -po prawej stronie.

Madziula
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Madziula » 28 sierpnia 2016, 14:04

Zakłąd Stolarski Pana Pilcha z Jasłą.
Solidni , terminowi i ceny tez ok jak za takie wykonanie. no i przede wszystkim super kontakt i sluchaja dokładnie oczekiwań klienta.

http://www.mebel.neostrada.pl/pokojowe.html

Meb24
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: Meb24 » 10 stycznia 2017, 13:54

Nie wyobrażam sobie obecnie kuchni bez zabudowy, chyba że w starych małych kuchniach....

ODPOWIEDZ