Gdzie naostrzyć łyżwy?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: julia1978 »

Czy ktoś wie, gdzie można w jaśle naostrzyć łyżwy?
Awatar użytkownika
fred
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 1 października 2006, 12:34
Lokalizacja: Jasło

Re: Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: fred »

w Jaśle można naostrzyć na MOSIRze tam w tyłu hali. Trzeba zapytać kogoś z obsługi. Polecam ostrzenie na tzw. "rowek" na lodowisku w Dębicy albo w Gorlicach.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: julia1978 »

Właśnie o takie naostrzenie ''w rowek'' mi chodzi. Tylko nie wiem, czy na MOSIRze sobie z tym poradzą :zalamany:
Dejwid
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 23:47

Re: Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: Dejwid »

Na ogłoszeniu piszą ze w Jasle ostrzą na rowek ale to nie prawda.. w gorlicach dziadek za 3 zł naostrzy tak ze starczy na cały sezon :D w debicy podobnie. A ostatnio widzialem jakąś reklamę, że w Jaśle na ul. Towarowej jest wypożyczalnia sprzetu narciarskiego i przy tym ostrzenie łyżew.
Awatar użytkownika
wszechwiedzący
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 26 lipca 2009, 10:18

Re: Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: wszechwiedzący »

jak to gdzie naostrzyć łyżwy we własnym warsztacie boshem :D :rotfl:
yokozuki
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 28 września 2009, 18:58

Re: Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: yokozuki »

Dejwid pisze:Na ogłoszeniu piszą ze w Jasle ostrzą na rowek ale to nie prawda.. w gorlicach dziadek za 3 zł naostrzy tak ze starczy na cały sezon :D w debicy podobnie. A ostatnio widzialem jakąś reklamę, że w Jaśle na ul. Towarowej jest wypożyczalnia sprzetu narciarskiego i przy tym ostrzenie łyżew.
jeszcze mi powiesz, że specjalnie będę do gorlic jeździł bo tam dobrze ostrzy ? :dobani:
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: jozek z bagien »

wszechwiedzący pisze:jak to gdzie naostrzyć łyżwy we własnym warsztacie boshem :D :rotfl:
tak tak hah napewno wyjdzie to bardzo dobrze tylko zniszczysz sprzet!!
a o tej wypozyczalni na towarowej tez słyszałem i wydawało mi sie jak tam przejezdzałem ze znajduje sie obok euro cash (czy jak sie to pisze) :)
Dejwid
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 4 stycznia 2010, 23:47

Re: Gdzie naostrzyć łyżwy?

Post autor: Dejwid »

yokozuki pisze:
Dejwid pisze:Na ogłoszeniu piszą ze w Jasle ostrzą na rowek ale to nie prawda.. w gorlicach dziadek za 3 zł naostrzy tak ze starczy na cały sezon :D w debicy podobnie. A ostatnio widzialem jakąś reklamę, że w Jaśle na ul. Towarowej jest wypożyczalnia sprzetu narciarskiego i przy tym ostrzenie łyżew.
jeszcze mi powiesz, że specjalnie będę do gorlic jeździł bo tam dobrze ostrzy ? :dobani:
A jak..? :D i przy okazji możesz zobaczyc lodowisko z prawdziwego zdażenia :P
Ja tylko jeżdże na głębokim rowku, bo inaczej to zbyt mała frajda :rotfl:
ODPOWIEDZ