wybielanie zębów - gdzie za ile?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

domina
Debiutant
Debiutant

Re: wybielanie zębów - gdzie za ile?

Post autor: domina » 19 lutego 2015, 14:21

używałam jaiejś pasty wybielającej zęby kiedyś ale mało pomagała i zastosowałam paski, powiem wam efet super bez wybielania się odbyło

Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP

Post autor: Emily » 19 lutego 2015, 17:13

Ludzie, ja pytam o WIZYTĘ, a nie o inne sposoby wybielania. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

monsoon
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: monsoon » 31 marca 2015, 09:37

Długo szukałam dobrego dentysty, ale dopiero po jakimś czasie w końcu trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego. Znajoma mi poleciła klinikę Villanova, mają tam bardzo dobrych specjalistów. Wybielałam sobie zęby, więcej o tym zabiegu można przeczytać tu http://www.villanova.pl/72/0/wybielanie.htm
Jestem już jakiś czas po zabiegu i nie ma żadnych komplikacji, cenię to bardzo. Warto dodać - bardzo miła obsługa, polecam każdemu :)

jasmin
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: jasmin » 31 marca 2015, 14:07

monsoon pisze:Długo szukałam dobrego dentysty, ale dopiero po jakimś czasie w końcu trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego. Znajoma mi poleciła klinikę Villanova, mają tam bardzo dobrych specjalistów. Wybielałam sobie zęby, więcej o tym zabiegu można przeczytać tu http://www.villanova.pl/72/0/wybielanie.htm
Jestem już jakiś czas po zabiegu i nie ma żadnych komplikacji, cenię to bardzo. Warto dodać - bardzo miła obsługa, polecam każdemu :)
Szukałaś czy szukałeś ? Określ się w końcu bo raz piszesz ta aa raz tak.
Lepiej nie sugerować się "poleceniami" spamera, który w każdym poście wkleja linka....

Gdzie jest Admin ???

benyBek
Guru
Guru
Kontakt:

Zamienił bym z wami słowo na ten temat

Post autor: benyBek » 4 kwietnia 2015, 05:00

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony podejściem kilku osób. Doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich.

borsuk 1.8
VIP
VIP

Re: Zamienił bym z wami słowo na ten temat

Post autor: borsuk 1.8 » 5 kwietnia 2015, 22:49

benyBek pisze:Muszę przyznać, że jestem zaskoczony podejściem kilku osób. Doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich.
umcyk umcyk

traper3
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: traper3 » 6 kwietnia 2015, 18:23

Ja używałem pasków i nie było efektów to kupiłem pastę białą perłę i jestem zadowolony.

Awatar użytkownika
PrO.
Guru
Guru

Post autor: PrO. » 7 kwietnia 2015, 18:17

gdzie kupiles jak wygląda i ile kosztyuje ta biała perła bo jest wiele tego typu past i z wybielaniem raczej wspólnego nie mają nic,Paski używałem sam i efekty były niezłe :]

alka34
Guru
Guru

Post autor: alka34 » 19 czerwca 2015, 10:44

PrO. pisze:gdzie kupiles jak wygląda i ile kosztyuje ta biała perła bo jest wiele tego typu past i z wybielaniem raczej wspólnego nie mają nic,Paski używałem sam i efekty były niezłe :]
Ja jakiś czas temu kupiłam sobie taką profesjonalną pastę wybielającą zęby ale nie białą perłę ale: http://www.dentway.pl/pasty-wybielajace ... ntway.html . Powiem Wam,że efekt jest dobry. Wprawdzie nie jest to pewnie wybielenie takie jakie miałabym w gabinecie stomatologicznym ale za taką cenę jaką zapłaciłam to jest naprawdę ok. Pasta to w końcu koszt 50 zł. A zabieg zaczyna się z tego co pamiętam od 500 zł.... Na taki duży wydatek to jednak nie będzie mnie stać !

damian28
Debiutant
Debiutant

Post autor: damian28 » 20 czerwca 2015, 11:45

Witam wszystkich co do wybielania zebow polecam wam zabieg ktory kosztuje od 600 zl w gore. Ja na takim zabiegu nie bylem bo to jest rozlozony na kilka sesji a mialem wyjazd zagranice takze mialem zrobiony u pani stomatolog odlew silikonowy na zeby i kupilem u niej 2 szczykawki 10 ml. Cena 600 zl. Jak za zabieg, jedna szczykawka jest na gorna czesc zebow a druga na dolna. Jedna szczykawka jest na 6 razy zaklada sie ta szczeke na noc a rano ściagasz i plukasz zeby z tego zelu. Efekt naprawde bardzo dobry , polecam kazdemu kogo na to stac.Pozdrawiam :)

damian28
Debiutant
Debiutant

Post autor: damian28 » 20 czerwca 2015, 11:50

Dodam ze jak komus zalezy na wybielaniu zebow to musi liczyc sie z tym ze kawa , napoje kolorowe oraz czekolady odpadaja przy takim zabiegu a nie mowie tu o papierosach bo to naprawde niszczy szkliwo

MarlenaSana
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: MarlenaSana » 23 czerwca 2015, 11:26

Osobiście jestem po wybielaniu zębów, wprawdzie długo się nad tym zastanawiałam - czy dobrze, jak z pieniędzmi, czy będę musiała powtarzać itd., ale jak sobie to wszystko tak obliczyłam to stwierdziłam, że więcej wydam na te wszystkie paski, pasty itd., a takiego efektu nie uzyskam. I tak, byłam, zrobiłam i jestem mega zadowolona. Tylko, że ja akurat wtedy mieszkałam w Warszawie i wybieliłam sobie żeby w Klinice Odent (na Żoliborzu), no dałam ten tys., ale opłacało się - zdecydowanie! Minął już rok prawie, a moje zęby ani rusz - barwa ciągle się utrzymuje. Owszem pielęgnuje je dodatkowo, ale naprawdę dużo nie trzeba. W pracy mam ciągły kontakt z ludźmi się piękny uśmiech to podstawa :D

Awatar użytkownika
karest
Guru
Guru

Post autor: karest » 7 lipca 2015, 14:14

NIby można na raty ale i tak jest to duży wydatek. Sam dobrze zapoznałem się z tematem i raczej bym sobie nie mógł pozwolić na takie coś. Poza tym mam bardzo delikatne zeby i w moim przypadku lampa beyond odpada. No chyba,że system nakładkowy.
Obecnie system można sobie zamowić samemu do domu i przeprowadzić sobie taki zabieg o wiele taniej. Na przykład tutaj: http://ibright.pl/ - środek jest bardzo popularny za granicą w USA. Poleciła mi go moja dobra koleżanka, która jest stomatologiem. Wszystko jest przebadane , mówili o tym nawet w ostatnim czasie w bbc. Może jest to trochę droższe od innych reklamowanych preparatów ale jednocześnie i tak tańsze od stomatologa.

furman
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: furman » 7 lipca 2015, 15:04

karest pisze:NIby można na raty ale i tak jest to duży wydatek. Sam dobrze zapoznałem się z tematem i raczej bym sobie nie mógł pozwolić na takie coś. Poza tym mam bardzo delikatne zeby i w moim przypadku lampa beyond odpada. No chyba,że system nakładkowy.
Obecnie system można sobie zamowić samemu do domu i przeprowadzić sobie taki zabieg o wiele taniej. Na przykład tutaj: http://ibright.pl/ - środek jest bardzo popularny za granicą w USA. Poleciła mi go moja dobra koleżanka, która jest stomatologiem. Wszystko jest przebadane , mówili o tym nawet w ostatnim czasie w bbc. Może jest to trochę droższe od innych reklamowanych preparatów ale jednocześnie i tak tańsze od stomatologa.

Dzięki za info. Też właśnie będę nosił się z podobnym zamiarem.

pomaranczka
Debiutant
Debiutant

Post autor: pomaranczka » 23 grudnia 2016, 15:38

PrO. pisze:gdzie kupiles jak wygląda i ile kosztyuje ta biała perła bo jest wiele tego typu past i z wybielaniem raczej wspólnego nie mają nic,Paski używałem sam i efekty były niezłe :]
trzeba zwrócić uwagę na to, że Biała perła zmieniła skład i teraz ma dużo słabsze efekty niż powiedzmy 2, 3 lata temu. Wydaje mi się, że z takich sposobów "domowych" to paski są najlepszą opcją

ODPOWIEDZ