wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: gosiak19 »

Witajcie! Czy ktoś z was ma podobny problem tzn. zgryz otwarty... Szukam dobrego specjalisty(ortodonty) :/ na jasło nawet nie liczę ale może krosno lub rzeszów? Czy ktoś leczył taka wadę ? Dodam że maja wada jest duża a mam 19 lat...Powinnam ją wyleczyć jak byłam małym dzieckiem ale może i teraz nie jest jeszcze za późno :hyhy: Liczę że podzielicie się ze mną swoimi doświadczeniami:)Piszcie :)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Charlie_P »

jest w Tarnowie bardzo dobry. Prywatnie. 30zł za wizytę
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Laura Diaz »

Był swego czasu w Tarnowie świetny ortodonta, on jeszcze żyje??? Jak miałam 7-8 latek, a było to w siermiężnych latach 80tych, to się do niego cała okolica zjeżdżała, ale on uż wtedy był stary dziadziu :)

Obecnie mam 30 lat i aparat stały, zakładany u p. Langner w Krośnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia, z kosztów trochę mniej :D
Nowa z J.
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 19:43

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Nowa z J. »

jeśli jeszcze nie byłaś w Jaśle koło dworca PKS, jest przychodnia ,bardzo dobra p.dr. wizyta 30zł.
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: gosiak19 »

no nie byłam jeszcze nigdzie a jak ta pani się nazywa? pani Kik? Leczył ktoś się u niej? Dodam że moja wada jest tragiczna i potrzebuje naprawdę dobrego specjalisty :)
luqas12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 lutego 2010, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: luqas12 »

Chodze wlasnie do p. Kik i jestem z niej bardzo zadowolony .
koszty nie najtaniej ani nie najdrozej .
w 2,5 miesiace widze poprawe jakiej sie nie spodziewalem .
nie polecam p. dąbrowskiej ktora przyjmuje w przychodni na mickiewicza , ciagnie sie to leczenie a efektow nie widac a kase bierze dlayego zmienilem ortodonte na p kik - jest naprawde dobra . moze jeszcze Langmed w krosnie bylem tam i nie ciesza sie najlepsza opinia , chociarz ???

takze ja polecam p. Kik ORTHO-CLINIC k. dworca pks za bankiem
madziunia
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 20 lutego 2010, 18:29

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: madziunia »

ja chodze do dr.kirk ortho-clinic kolo pks.jestem bardzo zadowolona.wizyta kosztuje 50zl.leczenie mojej wady trwa juz 2lata,ale mialam naprawde duza wade zgryzu.mysle ze nie ma sensu jezdzic do innego miasta,skoro tu na miejscu jest dobry specjalista.podam ci nr.tel. na rejestracje 134464378 .pozdrawiam
Awatar użytkownika
bylbedziejest
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 9 sierpnia 2008, 12:37

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: bylbedziejest »

Tarnów zdecydowanie! Ten człowiek to cudotwórca...! nie pożałujesz...
p. Korczak na Rogoyskiego w Tarnowie... 30 zł za wizytę i efekt jest!!
polecam!
człowiek ponad 80 lat, ale trzyma się elegancko i na dodatek jest najlepszym ortodontą w Polsce! o ile nie na świecie!
gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lutego 2010, 12:08

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: gosiak19 »

Czy ktoś wie ile trzeba czekać na wizytę w ortho-clinic? Tylko 2 dni w tygodniu jest czynne? :niepewny:
luqas12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 lutego 2010, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: luqas12 »

tak... ortodoncja jest otwarta w czwartki i soboty a czekac to trzeba ok 2 do 4 tyg . widze ze sie zdecydowalas na ortho clinic - nie pozalujesz , jaki zobaczysz efekty daj znac i napisz po jakim czasie ;)
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: julia1978 »

A jakiś dobry ortodonta dziecięcy? Chciałabym się też dowiedzieć, do jakiego wieku dzieci mają aparat za darmo? I czy taki darmowy aparat przysługuje też wtedy, gdy dziecko leczyłabym prywatnie? Może ktoś się w tym orientuje?
luqas12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 lutego 2010, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Post autor: luqas12 »

dobry ortodonta to p.Kik , mozna by u p. Dąbrawskiej ale nie radze bo i tak trzeba brdzie dac 2 x wiecej pieniedzy bo do czasu jesli sie jest na kase chorych to nioc nie robi a jak sie skonczy to wtedy mowi ze tzrzeba kontynuowac i trzeba drugi etyle czekac na efekty !!! a więc dzieci maja aparat ruchomy i tylko ruchomy (ściągany) za darmo na kasę chorych do 12 roku zycia i to nie moze byc prywatnie .prywatnie to tzreba dac normalnie pieniadze chociaz ma sie dziecko ponizej 12 roku zycia ! jesli dziecko am mala wade zgryzu to polecam ruchomy a jesli ma duza to na stale !!! pozdr. :)
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Jocke »

julia1978 pisze:A jakiś dobry ortodonta dziecięcy? Chciałabym się też dowiedzieć, do jakiego wieku dzieci mają aparat za darmo? I czy taki darmowy aparat przysługuje też wtedy, gdy dziecko leczyłabym prywatnie? Może ktoś się w tym orientuje?
na mieckiewicza jest taka od dzieci. I za darmo jest chyba do 16 lub 18 lat.
luqas12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 20 lutego 2010, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: luqas12 »

Jocke pisze:
na mieckiewicza jest taka od dzieci. I za darmo jest chyba do 16 lub 18 lat.

za darmo jest do 12 lat ( jak nie wiesz to nie pisz ) . a jest to p. dokt. Dąbrowska ktora czeka zeby sie skonczylo na kasem chorych i trzeba z wlasnej kieszeni .
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: wady zgryzu ortodonta jasło krosno

Post autor: Charlie_P »

luqas12 pisze:

za darmo jest do 12 lat ( jak nie wiesz to nie pisz ) . a jest to p. dokt. Dąbrowska ktora czeka zeby sie skonczylo na kasem chorych i trzeba z wlasnej kieszeni .
masz jakieś złe informacje :) mój brat zaczął tam chodzić mając 11 lat, teraz ma prawie 14, za nic nie płaci. Ma aparat ortodontyczny. Jakim sposobem? (jak nie wiesz to nie pisz)
ODPOWIEDZ