Meble, gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Marta25 »

My zamówiliśmy na allegro, tam dużo sklepów i producentów się wystawia.
ilum
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 4 marca 2013, 18:24

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ilum »

W ,,Top meble'' jest dosc duzy wybor i mila obsluga.
Kamkaz
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 24 maja 2009, 12:56

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Kamkaz »

WIP meble! :)
bardzo dobra jakość mebli, duży wybór:) mam od kilku dobrych lat meble stamtąd i nic się z nimi nie dzieje! teraz też kupowałam komplet mebli do salonu i jadalni i widzę, że to nie jest w dalszym ciągu taki "zestaw dużego majsterkowicza". Meble są w całości, nic nie trzeba samemu składać, więc tym bardziej nie rozlecą się po roku używana;)
nie polecam brw - tandeta jakich mało. Meble po kilku miesiącach przeciętnego używania nadawały się do wyrzucenia. Lepiej zainwestować w coś lepszego;)
mila87
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 11 lutego 2014, 20:42

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: mila87 »

Proponuję rozważyć meble na zamowienie - dużo taniej i wiele solidniejsze wykonanie:) Polecam Meblodan.
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Laura Diaz »

Kamkaz pisze:WIP meble! :)
bardzo dobra jakość mebli, duży wybór:) mam od kilku dobrych lat meble stamtąd i nic się z nimi nie dzieje! teraz też kupowałam komplet mebli do salonu i jadalni i widzę, że to nie jest w dalszym ciągu taki "zestaw dużego majsterkowicza". Meble są w całości, nic nie trzeba samemu składać, więc tym bardziej nie rozlecą się po roku używana;)
nie polecam brw - tandeta jakich mało. Meble po kilku miesiącach przeciętnego używania nadawały się do wyrzucenia. Lepiej zainwestować w coś lepszego;)

Mam kuchnię z brw już prawie 2 lata i się trzyma dobrze:) A gotuję, smażę, piekę - używam codziennie :] fakt że meble przy montażu mąż dodatkowo skleił, bo inaczej to te ich szafeczki i fronty by mi fruwały po kuchni, wykonanie to to nie jest na medal :P

A wip-a popieram w całej rozciągłości - super jakość, mam i polecam.
bira
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 17 grudnia 2013, 15:26

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: bira »

My naszym chłopakom łóżko piętrowe też kupiliśmy przez neta - w sklepie epinokio.pl. Zdecydowaliśmy się na takie w kształcie londyńskiego busa, maluchy są zachwycone ;)
awardi
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwietnia 2014, 15:32

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: awardi »

getinmeble.pl ładne rzeczy mają i niedrogie :)
dron
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 3 kwietnia 2014, 16:02

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: dron »

Laura Diaz pisze:
Kamkaz pisze:WIP meble! :)
bardzo dobra jakość mebli, duży wybór:) mam od kilku dobrych lat meble stamtąd i nic się z nimi nie dzieje! teraz też kupowałam komplet mebli do salonu i jadalni i widzę, że to nie jest w dalszym ciągu taki "zestaw dużego majsterkowicza". Meble są w całości, nic nie trzeba samemu składać, więc tym bardziej nie rozlecą się po roku używana;)
nie polecam brw - tandeta jakich mało. Meble po kilku miesiącach przeciętnego używania nadawały się do wyrzucenia. Lepiej zainwestować w coś lepszego;)

Mam kuchnię z brw już prawie 2 lata i się trzyma dobrze:) A gotuję, smażę, piekę - używam codziennie :] fakt że meble przy montażu mąż dodatkowo skleił, bo inaczej to te ich szafeczki i fronty by mi fruwały po kuchni, wykonanie to to nie jest na medal :P

A wip-a popieram w całej rozciągłości - super jakość, mam i polecam.
Black Red White to dosc droga tandeta, niestety kupiłem łóżko od nich, i szybko pękło pode mną kilka szczebelków:D ,musiałem załatwiac wzmocnienie tego dzaidostwa na własną rękę. Już IKEA lepsza niż to.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Kudłaty »

Witam.
Słyszał może ktoś o tych meblach http://vivaldimeble.pl/ ????
Firma znajduję się w Jedliczu i nie wiem jak z jakością tych mebli
Awatar użytkownika
juitajaslo16
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 18 lutego 2014, 12:17

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: juitajaslo16 »

a ja polecam wybrac sie poza jaslo ostatecznie ten relax ale nie dajcie sie naciągnąć na ich sztuczki
PL_
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 listopada 2012, 17:39

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: PL_ »

czekoladowamilka pisze:Ja meble chcę zamówić na anmar-sklep Nie mam czasu na jeżdżenie po sklepach bo pracuję od rana do wieczora. Chcę wymienić meble w całym mieszkaniu i gdybym miała obejrzeć je we wszystkich sklepach w Jaśle to bym oszalała. W internecie mam wszystko pod ręką.
Fraszka nigdy nie zdecydowałabym się na zakup pralki przez internet. Meble to dla mnie nie problem ale AGD nigdy. Muszę je osobiście obejrzeć i sprawdzić czy wszystko z nimi w porządku.
Tak się składa że AGD przez internet możemy kupić w sklepach, które są wszystkim znane (nie bd wymieniał nie jestem trollem od reklamowania) i jeśli wybieramy ten sam model to mamy taki jak w sklepie, na allegro są oficjalne profile takich firm jak samsung, canon (jeśli chodzi o foto np) i pewnie wielu innych, lub korzystając z pomocy porównywarek można z jakiegoś sklepu internetowego najtaniej.
Co do mebli to właśnie przez internet bałbym się kupić bo to nie ten sam model, który widzieliśmy w sklepie (chyba że znajdziemy identyczny taniej to ok, ale jest wiele szajsu) , a wydaje mi się że pasowałoby zobaczyć na żywo, to co przez lata będzie jednym z głównych elementów naszego mieszkania.

Ogólnie polecam jeździć, szukać i kupować tam gdzie się komu podobają, jednak RELAX to przesada z cenami.
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Marta25 »

Ja wolę przy odbiorze płacić.
smakosz_rjs
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 czerwca 2014, 22:22

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: smakosz_rjs »

Sklep BODZIO koło PANORAMY. POLECAM
agnetta
Mistrz
Mistrz
Posty: 97
Rejestracja: 25 maja 2014, 16:51

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: agnetta »

Mi też się marzy remont kuchni, a zwłaszcza wymiana mebli, bo te, które mam wyglądają koszmarnie. Bibliotekarka11, odradzam gotowe zestawy, zwłaszcza te kupowane przez internet, czy w sklepach typu Abra i Bodzio. Lepsze są meble na wymiar - nie masz przestrzeni pomiędzy nimi, w której gromadzi się brud, nie musisz walczyć z poziomowaniem każdej szafki, gdy podłoga jest krzywa, wykorzystujesz całą dostępną przestrzeń. Ja mam mniej więcej projekt w głowie, choć i tak w każdej wolnej chwili przeglądam kuchnie w internecie. Już sama nie wiem, czy zdecydować się na białe, czy dębowe fronty. Jedyne czego jestem pewna to to, że nie będę miała uchwytów, a meble oczywiście będą na wymiar.
fascynatka
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:24

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: fascynatka »

juitajaslo16 pisze:a ja polecam wybrac sie poza jaslo ostatecznie ten relax ale nie dajcie sie naciągnąć na ich sztuczki
Jakie sztuczki masz na myśli ?
ODPOWIEDZ