Meble, gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
blady janek
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 16 marca 2010, 14:00

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: blady janek »

Też polecam relax
ewahm
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 16 stycznia 2012, 11:22

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ewahm »

Gdzie jest post o sklepie RELAX, ktoś usunął, bo były niepochlebne opinie ?
buno1
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 marca 2012, 00:13

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: buno1 »

pilzno, limba meble, taniej np jak w relaxie a ci sami dostawcy, a transport do jasla to grosze :)
ona-1986
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 listopada 2012, 20:39

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ona-1986 »

no właśnie gdzie podział się wątek dotyczący sklepu Relax Meble ???
Komuś się nie spodobał i został usunięty zapewne !!!
kazik89
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2012, 22:01

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: kazik89 »

w Nowym Żmigrodzie u Pana Staszka na przeciwko zajezdni PKS (mają też magazyn). Pojawiłem się tam z polecenia znajomego z tamtych okolic (pracujemy w Jaśle), naprawdę tanie( zjeździłem całe jasło i krosno) meble sypialniane, pokojowe bo akurat te kupowałem są solidne i tanie naprawdę, a nie jakieś od rzeszowiaków tanie i badziewie. Robią też kuchnie ale akurat tego nie potrzebowałem. Opinie mają dobrą, obsługa fachowa, jako zadowolony klient pozdrawiam. po jaśle jeździ ich niebieski samochód dostawczy z napisem MEBLE czerwonym to ich można popytać.
kazik89
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2012, 22:01

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: kazik89 »

a odnośnie RELAXU to mam naprawde mieszane uczucia. Kupiłem tak komode i sofy. Komoda z jakieś cienkiej płyty kiwa się że dramat a sofa stelarz ok w miare solidny ale skóra spękała po 2 latach. Myślę ze jak się wykłada 4000 za sofe to powinna wytrzymać więcej ja pracuje z żoną i jedno dziecko - tak tylko podkreśliłem że nie tyramy jej 24 na dobe
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: masakra »

Możesz zobaczyć w Krośnie w MEBLE POLSKIE i w Jaśle na obwodnicy koło płyt ,to ostatnio są moje ulubione sklepy ,ponieważ mają ciekawe wzory i idzie się z nimi dogadać co do ceny. Przede wszystkim nikt za tobą nie chodzi i nie pilnuje w obawie,że wyniesiesz łóżko sypialniane na plecach :hyhy:
ona-1986
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 listopada 2012, 20:39

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ona-1986 »

ja meble kupowałam w nowym sklepie na ul. przemyslowej w jasle, naprzeciw stacji pks. Ceny o niebo mniejsze niz w Relaxie i Vipie. Obsługa naprawde profesjonalna, plus dowóz i montaz .
ekonomista
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 24 października 2012, 20:42

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: ekonomista »

niedrogie, aczkolwiek ładne meble są w tym nowym sklepie niedaleko nowego stylu ;)
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: scand »

TOP MEBLE na ul. Kasprowicza w uliczce jak do magazynu Merkury Market najfajniejsze mebelki w Jaśle moim zdaniem i cena akceptowalna:)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: Charlie_P »

w Merkury Market są dobre meble w bardzo dobrej cenie, niestety w Jaśle jest ich nie wiele, ale np w Dębicy czy Tarnowie wybór jest ogromny i ceny na prawdę dobre: http://www.merkurymarket.pl/oferta/galeria,6.html

A czy był ktoś w nowym salonie meblowym przy wylotówce w Stronę Krosna, po prawej stronie?
mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 460
Rejestracja: 3 października 2011, 13:34

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: mija »

Fajne meble są przed sklepem chińskim tam gdzie dawniej Drukarnia była to po drugiej stronie ;)
kazik89
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2012, 22:01

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: kazik89 »

Polecam meble w Nowym Żmigrodzie na przeciwko stacji pks. Z własnego doświadczenia najtaniej i mają własną produkcję i dodatkowo magazyn więc można i trochę pokombinować (jestem z Jasła i ta sama sypialnia o 250 zł taniej a meble pokojowe te same co w Jaśle o 150 taniej- wiec sie opłaca nawet taxi śmignąć;d). A te duże np w Jaśle czy Dukli piszą ze jest promo a wcale jej nie ma. Ceny rosną wraz z kosztami utrzymania sklepu pamiętajcie o tym i nie dajcie się chwytom sieciówek. pzdr
opakk
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 15 stycznia 2011, 20:32

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: opakk »

Polecam sklep meblowy w Lipinkach. Kupowałem tam narożnik, fotele i ławę. Wszystko taniej kupiłem niż musiałbym dac w Jaśle. Dodatkowo transport gratis. Jak ktoś zainteresowany to mogę dac namiary.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: asterka »

w Relaxie mają fajne meble i mozna sobie coś fajnego wybrać,ceny do zniesieńia jeszcze.Czego nie mogę powiedzieć o ciągłym chodzeniu za klientem po sklepie :mad: ja wiem że taki przykaz jest od właściciela ale na siłę nikt mi nic nie wciśnie ! i będąc atakowanym już w drzwiach sklepu naprawdę mam już dość i chęć wyjścia .Kilka lat temu kupując tam meble za kwotę 10 tyś. policzono mi nawet transport -20 pln . :hurra: :hurra:
ODPOWIEDZ