Meble, gdzie kupić?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

paul_proteus
Ekspert
Ekspert

Re: Meble, gdzie kupić?

Post autor: paul_proteus » 11 września 2013, 14:31

celina32 pisze:Ja meble a konkretnie krzesła łódź zamawiałam w tym sklepie i bardzo sobie chwalę ;) Zależało mi na dobrej jakości w niskiej cenie i to dostałam. Naprawdę warto poszukać fajnych mebli w sieci - takie sklepy oferują niekiedy o wiele niższe ceny niż stacjonarne.

ewelinka21
Ekspert
Ekspert

Post autor: ewelinka21 » 11 września 2013, 21:03

jesli chcecie miec dobre meble to polecam tylko sklep na ul. Kasprowicza miła obsługa z cena mozna sie dogadac dowóz do klijenta na terenie Jaslo gratis tak ze polecam tyljko TOP MEBLE koło Chinczyka po drugiej stronie ulicy a o RELAKSIE to nie chce słyszec nawet kupiłam naroznik to z reklamacja na materiał miałam tyle kłopotu ze nie pujde donich nigdy po nic.POLECAM TYLKO TOP MEBLE UL> KASPROWICZA wjazd brama nie ten pierwszy od ul. tylko ten za brama strzałki panstwa skieruja donich

Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec

Post autor: Człowiek Legenda » 12 września 2013, 10:29

Witek- Kraków, najlepsze meble!

papaja
Debiutant
Debiutant

Post autor: papaja » 22 października 2013, 15:15

A kupował ktoś tutaj krzesła od modo4u?? Konkretnie mnie interesują krzesła: http://www.modo4u.pl/katalog/category/3 ... ty/krzesla
pozdrawiam

Tereska
Początkujący
Początkujący

Post autor: Tereska » 25 października 2013, 11:13

Byłam niedawno u koleżanki w Tarnowie i widziałam u niej fajne meble kuchenne robione na wymiar. Meble ma już prawie rok i jest z nich zadowolona. Miała wcześniej meble sklepowe i wciąż na nich narzekała. Meble kuchenne robiła firma z okolic Gorlic , mają stronę internetową [url=htttp://www.ck-meble.pl]www.ck-meble.pl[/url]. Ja mam też meble sklepowe parę lat ale myślę je wymienić na coś lepszego i pewnie będą to meble na wymiar robione, tylko musi być dobry stolarz.

Awatar użytkownika
celina32
Guru
Guru

Post autor: celina32 » 25 października 2013, 17:33

A ja swoje meble zamawiałam w brw ;) Konkretnie meble kuchenne : http://kuchnie.brw.com.pl/ - zainwestowałam w wysoki standard i kuchnia prezentuje się naprawdę oszałamiająco i oryginalnie :)
Poza tym są wysokiej jakości - myślę, że posłużą mi jeszcze przez wiele lat.

Marta25
Obyty
Obyty

Post autor: Marta25 » 27 października 2013, 15:15

My zamówiliśmy na allegro, tam dużo sklepów i producentów się wystawia.

ewitka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: ewitka » 7 listopada 2013, 21:49

w internetowym sklepie http://www.adriana.com.pl/ znajdziesz fajne meble w nowoczesnym stylu, meble te zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

seth
Debiutant
Debiutant

Post autor: seth » 27 listopada 2013, 12:37

A ja polecam http://sklad-mebli.pl/ między Bieczem a Gorlicami.
Wybór mają porównywalny z Relaxem a ceny tych mebli, które mnie interesowały duuużo niższe (nawet kilkanaście procent), no i transport do Jasła był w cenie.
Generalnie był to najtańszy sklep który zwiedziłem (a byłem w kilku w Jaśle, Krośnie i Gorlicach)

ilum
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: ilum » 27 listopada 2013, 20:32

W ,,Top meble'' jest dosc duzy wybor i mila obsluga.

Kamkaz
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Kamkaz » 11 grudnia 2013, 12:04

WIP meble! :)
bardzo dobra jakość mebli, duży wybór:) mam od kilku dobrych lat meble stamtąd i nic się z nimi nie dzieje! teraz też kupowałam komplet mebli do salonu i jadalni i widzę, że to nie jest w dalszym ciągu taki "zestaw dużego majsterkowicza". Meble są w całości, nic nie trzeba samemu składać, więc tym bardziej nie rozlecą się po roku używana;)
nie polecam brw - tandeta jakich mało. Meble po kilku miesiącach przeciętnego używania nadawały się do wyrzucenia. Lepiej zainwestować w coś lepszego;)

Awatar użytkownika
celina32
Guru
Guru

Post autor: celina32 » 7 lutego 2014, 12:41

super

mila87
Weteran
Weteran

Post autor: mila87 » 11 lutego 2014, 22:01

Proponuję rozważyć meble na zamowienie - dużo taniej i wiele solidniejsze wykonanie:) Polecam Meblodan.

witus
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: witus » 21 lutego 2014, 09:43

zazwyczaj meble kupuje w jakich "sieciówkach meblowych" ale tym razem nigdzie nie mogłem dostać mebli do kuchni w odpowiednim rozmiarze - mam dosyć małą kuchnię - więc musiałem zamówić meble na wymiar, a zrobiłem to nie poprzez zaprzyjaźnionego stolarza a internetowy sklep http://iform.com.pl pomimo ostrzeżeń mojej żony, że to niepewny zakup wszystko przebiegło sprawnie, a mebelki dobrze się spisują :)

Awatar użytkownika
Laura Diaz
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Laura Diaz » 21 lutego 2014, 10:30

Kamkaz pisze:WIP meble! :)
bardzo dobra jakość mebli, duży wybór:) mam od kilku dobrych lat meble stamtąd i nic się z nimi nie dzieje! teraz też kupowałam komplet mebli do salonu i jadalni i widzę, że to nie jest w dalszym ciągu taki "zestaw dużego majsterkowicza". Meble są w całości, nic nie trzeba samemu składać, więc tym bardziej nie rozlecą się po roku używana;)
nie polecam brw - tandeta jakich mało. Meble po kilku miesiącach przeciętnego używania nadawały się do wyrzucenia. Lepiej zainwestować w coś lepszego;)

Mam kuchnię z brw już prawie 2 lata i się trzyma dobrze:) A gotuję, smażę, piekę - używam codziennie :] fakt że meble przy montażu mąż dodatkowo skleił, bo inaczej to te ich szafeczki i fronty by mi fruwały po kuchni, wykonanie to to nie jest na medal :P

A wip-a popieram w całej rozciągłości - super jakość, mam i polecam.

ODPOWIEDZ