Budowa domu

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
jędza
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 5 listopada 2010, 15:13

Re: Budowa domu

Post autor: jędza »

jestem dopiero na etapie załatwiania papierów i z pewnością będę sobie śledziła ten temat :)

Odnośnie geodetów to polecam Pana Hendzla ma biuro przy rynku w budynku zarządu dróg, za przeprowadzenie działki wziął 1200 zł gdzie inni w tym samym czasie chcieli po 1500, co do adaptacji projektu to też szukam, pytałam kilku i na razie papiery leżą bodajże u Pana Szymańskiego? biuro ma w domu mieszka w Kołaczycach (choć słyszałam pogłoski że jest to człowiek dość drogi i nieterminowy) ile w tym prawdy nie wiem bo za projekt indywidualny z mapami przyłączy, adaptacja działki powiedział 4500,
Pytałam też u Pana Stanka w Dębowcu który polecił kupić projekt na internecie i za podpiwniczenie (projekt jest bez a my mamy pochyłą działkę) chce 300 zł za zmiany stropów z terivy na lane chyba 200 a za adaptację do działki 1000 wszystko wyliczył na ok 2 tyś, (+ projekt kupiony na necie)
Nie jestem pewna ale warto też zadzwonić do Hendzla on o ile dobrze pamiętam coś wspominał o adaptacji że zrobi za 500 zł (ale przy takiej ilości wykonanych telefonów mogłam się pomylić - jednak sprawdzić warto)

Beton do fundametów warto chyba zamówić w Gorlicach z tego co pytałam mają (mieli) najtaniej chyba po 190 zł +Vat min 8 kubików trzeba wziąść,

Czy ktoś budował fundametny z bloczków?

Jak wygląda sprawa ich wytrzymałości, przepuszczalności wilgoci?
asior
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 listopada 2011, 13:00

Re: Budowa domu

Post autor: asior »

polecam stronę fhbud.republika.pl budują również domy od podstaw :)
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Budowa domu

Post autor: trus »

witam, chciałabym uzyskać informacje na temat budowy małego domu w Jaśle(około 85 m). Może ktoś taki dom budował? Ile kosztuje postawienie domu w stanie surowym? Jak z formalnościami? Z góry dziękuję za opinie.
Tesa57
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 27 lipca 2012, 17:10

Re: Budowa domu

Post autor: Tesa57 »

Jeśli chodzi o geodetów to polecam nowe biuro GEO-TEAM /młode małżeństwo geodetów/ działają szybko i niedrogo
luty
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 13:40

Re: Budowa domu

Post autor: luty »

zdecydowanie nie polecam a wrecz ODRADZAM ligromet partacze jakich mało
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Budowa domu

Post autor: trus »

a czy za 160 tys można postawić mały domek w stanie surowym? bez działki
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Budowa domu

Post autor: mała111 »

trus pisze:a czy za 160 tys można postawić mały domek w stanie surowym? bez działki
myślę że tak tu masz namiary na konkretną firmę
kamikaze pisze:Firma ADI - Bogusław Gajewski - 604731470
Oni na 100% budują domy od podstaw z powierzonego materiału jak i sami zapewniają również materiały.
Jeśli chcesz więcej info pisz na priv a napiszę gdzie i co budowali to podjedziesz i zobaczysz ich prace.
pozdrawiam.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Budowa domu

Post autor: Happy »

Ja budowałam swój dom pod Jasłem parę lat temu i jeśli chodzi o projektanta, to korzystałam z usług p. Agnieszki Prędki tel. 502412503, a ekipa budowlańców która go wykonywała to p. Majewski tel. 603679822. oczywiście z obojga jestem zadowolona.
Happy
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwietnia 2013, 12:53

Re: Budowa domu

Post autor: Happy »

Ja budowałam swój dom pod Jasłem parę lat temu i jeśli chodzi o projektanta, to korzystałam z usług p. Agnieszki Prędki tel. 502412503, a ekipa budowlańców która go wykonywała to p. Majewski tel. 603679822. oczywiście z obojga jestem zadowolona.
PoldekMisiak
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 7 września 2023, 11:46

Re: Budowa domu

Post autor: PoldekMisiak »

furman pisze: 30 września 2023, 11:35 Na czym przy budowie można zaoszczędzić? Co robiliscie samodzielnie?
Obrazek

Ps. Zawsze parę groszy zostanie...
ODPOWIEDZ