przebicie ucha, ile to kosztuje?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
KombinatorkA
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

przebicie ucha, ile to kosztuje?

Post autor: KombinatorkA » 4 lipca 2010, 22:12

Czy ktoś się orientuje ile (i gdzie) w Jaśle kosztuje przebicie ucha? (chodzi mi o chrząstkę)

Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: ile to kosztuje?

Post autor: myosotis » 5 lipca 2010, 00:06

w granicach 15-25 zł w praktycznie każdym kosmetycznym np. w Avangardzie albo na Mickiewicza

Awatar użytkownika
KombinatorkA
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

Post autor: KombinatorkA » 5 lipca 2010, 00:34

a kolczyki dają czy trzeba mieć swój?

Anuskaaa18
VIP
VIP

Post autor: Anuskaaa18 » 5 lipca 2010, 08:33

Dają, właśnie tym kolczykiem "nabija" pistolet i przebija Ci ucho :P

Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: a-tatutek » 5 lipca 2010, 10:58

Szczerze powiedziawszy na prawdę odradzam przebijanie chrząstki u kosmetyczki a tym bardziej pistoletem :kwasny:
Te pistolety nie nadają się do autoklawu i nie są one sterylne, tak jak by się to wydawało.
A kosmetyczki cóż mają małe doświadczenie w porównaniu z dobrym piercerem.
Kolczyk, z którym przychodzisz zazwyczaj po fukają ci płynem i na tym kończy się "sterylność" kolczyka u kosmetyczki.
Jeżeli przebijać chrząstkę to lepiej udać się do porządnego salonu Piercingu-w cenie zazwyczaj już jest kolczyk z tytanu bądź bioplastu.

szpileczka
Guru
Guru

Post autor: szpileczka » 5 lipca 2010, 12:06

Na Mickiewicza kosztuje 20 zł pistoletem. Kolczyki ci daja do wyboru, są chyba czerwone i niebieskie . :)

gosiak19
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: gosiak19 » 5 lipca 2010, 15:06

Nie sądzę żeby przebijanie ucha w jasielskich salonach bylo niebezpieczne :) Kosztuje to +/- 20 zł . I kolczyki dają w cenie. na mickiewicza jest ok.

niunia1717
Weteran
Weteran

Post autor: niunia1717 » 5 lipca 2010, 20:33

A ja sama sobie przebijałam chrząstkę:)))

Awatar użytkownika
KombinatorkA
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

Post autor: KombinatorkA » 6 lipca 2010, 17:49

a czy w którymś salonie dają "neutralne" kolczyki? tzn bez żadnych oczek, cyrkonii itp... ?

Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: przebicie ucha, ile to kosztuje?

Post autor: myosotis » 6 lipca 2010, 19:06

przeważnie takie dają :
Załączniki
3_1_1255111651.jpg
kolczykdoprzekuciata5.jpg
kolczykdoprzekuciata5.jpg (3.22 KiB) Przejrzano 4541 razy

Jaśminowa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: Jaśminowa » 6 lipca 2010, 20:28

W salonie na Floriańskiej jest wybór kolczyków, są i z oczkami i bez nich :)

bubble
Obyty
Obyty

Post autor: bubble » 6 lipca 2010, 21:39

Polecam wspomniany gabinet kosmetyczny na Mickiewicza. Sama przebiłam tam niedawno chrząstkę (u góry) i nie ma przeciwko temu przeciwskazań. Do studia piercingu polecam wybrać się przy "ambitniejszym przekłuwaniu" - choćbu ucha, np. rook, ale chrząstka - jak najbardziej u kosmetyczki może być.
Na Mickiewicza bardzo miła obsługa, tanio (dałam 20 zł - razem z kolczykiem - przy czym jest duży wybór kolczyków - ja wzięłam srebrnego koloru bez oczka), a do tego Pani udzieliła mi gwarancji, że gdyby coś się działo - od razu do niej.
Zupełne przeciwieństwo kosmetyczki, u której przebijałam drugą dziurkę (na dole tak jak pokazane na zdjęciu), ma swój gabinet (nie pamiętam ulicy) niedaleko małego kościółka w uliczce, gdzie dawniej był na rogu Marfot, teraz jest jakiś dziecięcy sklep - to wyżej w tej uliczce jest też fryzjer - zepsuła mi ucho - nie mogło się wygoić, kolczyk ledwo odpięłam, bez żadnej gwarancji, mały wybór kolczyków, a do tego niezbyt miła pani.
Także z czystym sumieniem polecam gabinet na Mickiewicza, jutro najprawdopodobniej też go odwiedzę ;)

Awatar użytkownika
KombinatorkA
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

Post autor: KombinatorkA » 7 lipca 2010, 10:37

Jaśminowa pisze:W salonie na Floriańskiej jest wybór kolczyków, są i z oczkami i bez nich :)
a gdzie konkretnie jest ten zakład? i ile kosztuje przebicie?

Awatar użytkownika
KombinatorkA
Doświadczony
Doświadczony
Kontakt:

Post autor: KombinatorkA » 7 lipca 2010, 10:38

bubble pisze:Polecam wspomniany gabinet kosmetyczny na Mickiewicza. Sama przebiłam tam niedawno chrząstkę (u góry) i nie ma przeciwko temu przeciwskazań. Do studia piercingu polecam wybrać się przy "ambitniejszym przekłuwaniu" - choćbu ucha, np. rook, ale chrząstka - jak najbardziej u kosmetyczki może być.
Na Mickiewicza bardzo miła obsługa, tanio (dałam 20 zł - razem z kolczykiem - przy czym jest duży wybór kolczyków - ja wzięłam srebrnego koloru bez oczka), a do tego Pani udzieliła mi gwarancji, że gdyby coś się działo - od razu do niej.
Zupełne przeciwieństwo kosmetyczki, u której przebijałam drugą dziurkę (na dole tak jak pokazane na zdjęciu), ma swój gabinet (nie pamiętam ulicy) niedaleko małego kościółka w uliczce, gdzie dawniej był na rogu Marfot, teraz jest jakiś dziecięcy sklep - to wyżej w tej uliczce jest też fryzjer - zepsuła mi ucho - nie mogło się wygoić, kolczyk ledwo odpięłam, bez żadnej gwarancji, mały wybór kolczyków, a do tego niezbyt miła pani.
Także z czystym sumieniem polecam gabinet na Mickiewicza, jutro najprawdopodobniej też go odwiedzę ;)

mogłabyś wrzucić fotkę kolczyka? :)

Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Kontakt:

Post autor: Miś » 7 lipca 2010, 12:10

Zdecydowanie nie polecam przebijania chrząstki pistoletem, w ogolę niczego pistoletem, poza tym u mnie na swierzych przekłuciach najlepiej sprawdzał się tytan a tam( w salonie gdzie przebijaj pistoletem) raczej takich kolczyków nie zaoferują. Do dzis mam gdzies te kolczyki co do pisotletu sie zaklada, to jest tak tempe i grube ze to poprostu to rozrywa chrzastke co w konsekwencji nie goi sie ładnie. Ja odradzam. Zdrowia.

ODPOWIEDZ