gdzie założyć konto bankowe ?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

gdzie założyć konto bankowe ?

Post autor: landri101 »

Witam,
muszę założyć sobie konto w banku ale nie mam pojęcia w jakim, przejrzałam kilka ofert banków i nie wiem który będzie lepszą opcją.
Mam prace dorywczą i jestem na dniach zmuszona za założenie konta, stąd to pytanie.
Zależy mi na tym, żeby to było konto internetowe, moja pensja to też groszowe sprawy wiec nie chce żeby mi pół wypłaty za prowadzenie wzieli...

pomóżcie...
gucio
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 3 stycznia 2010, 20:26

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: gucio »

Witaj. Polecam ING Bank Śląski. Uprzedzając kolejne posty - nie jestem pracownikiem i nic z tego nie mam. Naprawdę wszystko kosztuje "zero" złociszków. Jedyny warunek, aby nie zapłacić za kartę to miesięczne operacje na co najmniej (bodajże) 150 PLN. Konto, przelewy, karta, wszystkie bankomaty w kraju - darmocha. A! Jeszcze jedno, to pod warunkiem obsługi internetowej, każda wizyta przy okienku kosztuje np. 9 zeta. Ale nie ma potrzeby tam zaglądać. Nawet mają wpłatomat. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: Czarny Lotos »

A ja mBank.
Sam również posiadam to konto w tym banku - jestem z niego bardzo zadowolony.
Przede wszystkim cenie sobie w nim, ze jest to konto internetowe, a cała obsługa kosztuje 0 zł.
Wszystkie przelewy również kosztują 0 zł.
Nie musisz regularnie miesięcznie wpłacać jakiejś tam kwoty.
Bankomaty w Jaśle których wybierzesz kasę za darmo (bez prowizji):
1. Supermarket Albert - Baczyńskiego 20
2. Galeria Jasło - Jana Pawła II 37
3. CH Europa - Kościuszki 29
4. LUKAS Bank -Rynek 11 - godziny pracy obiektu

Wpłatomatu jeszcze nie ma ale to podobno kwestia czasu.
Awatar użytkownika
Why So Serious?
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 4 września 2010, 14:55

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: Why So Serious? »

Nie powiem, w którym warto założyć konto ale w którym nie warto tego robić...

PKO BP :dobani:
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: loginspl »

ja polecam lb lukas bank
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: angela666 »

nie zakładaj w jakis tam lukas bankach pko itp ja mam w mbanku załozyłam konto przez internet kurier przyjechał do mnie podpisałam papiery i wszystko przyszło mi po jakims czasie mam je już przez 5 miesięcy robie przelewy za darmo nic nie kosztuje założenie takiego konta masz karte usltalasz sobie sama swój pin itd polecam
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: angela666 »

no i wybieranie pieniazków nic nie pobieraja gdy wybierasz w bankomatach cash4u takich mmbankomatów w jasle jest pare
paolla304
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 26 maja 2010, 13:01

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: paolla304 »

gucio pisze:Witaj. Polecam ING Bank Śląski. Uprzedzając kolejne posty - nie jestem pracownikiem i nic z tego nie mam. Naprawdę wszystko kosztuje "zero" złociszków. Jedyny warunek, aby nie zapłacić za kartę to miesięczne operacje na co najmniej (bodajże) 150 PLN. Konto, przelewy, karta, wszystkie bankomaty w kraju - darmocha. A! Jeszcze jedno, to pod warunkiem obsługi internetowej, każda wizyta przy okienku kosztuje np. 9 zeta. Ale nie ma potrzeby tam zaglądać. Nawet mają wpłatomat. Pozdrawiam.
również polecam ING, miesięczna opłata za kartę to 5 zł, ale jeśli w ciągu całego miesiąca zapłacisz kartą za 100 zł to wtedy jest się zwalnianym z tej opłaty :) co do kwestii przelewów internetowych to są one za darmo, dużym plusem jest również to iż pieniążki ze wszystkich bankomatów wybiera się bez żadnych opłat :)
damek181818
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 21:33
Lokalizacja: jasło

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: damek181818 »

jak najbardziej polecam mbank:-) mam juz od dwoch lat i niepoprali mi jeszcze ani grosza wszystko za darmo POLECAM
angela666
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 3 marca 2009, 10:12

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: angela666 »

przez damek181818 » 6 września 2010, 16:36

jak najbardziej polecam mbank:-) mam juz od dwoch lat i niepoprali mi jeszcze ani grosza wszystko za darmo POLECAM


potwierdzam:)
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: szara eminencja »

I ja podpiszę się pod dwoma ostatnimi postami. :) Jak najbardziej mBank i eKonto. :)
maaajaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 lipca 2009, 20:04

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: maaajaaa »

mBank najlepszy:)
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: nikita »

Why So Serious? pisze:Nie powiem, w którym warto założyć konto ale w którym nie warto tego robić...

PKO BP :dobani:

święta prawda
damek181818
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 21:33
Lokalizacja: jasło

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: damek181818 »

podjzdzam dzis na Baczyńskiego bankomat nieczynny pod europa wymontowany pod galeria tak samo wiec zostal nam jeden bankomat cash yoou na baczynskiego i to jeszcze nieczyny:(
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie założyć konto ?

Post autor: clashtorny »

angela666 pisze:nie zakładaj w jakis tam lukas bankach pko itp ja mam w mbanku załozyłam konto przez internet kurier przyjechał do mnie podpisałam papiery i wszystko przyszło mi po jakims czasie mam je już przez 5 miesięcy robie przelewy za darmo nic nie kosztuje założenie takiego konta masz karte usltalasz sobie sama swój pin itd polecam
Dokładnie zgadzam się z koleżanką, dodam jeszcze że jest to bardzo przyjazny bank nie mający żadnych kruczków prawnych nie musisz mieć na koncie jakiegoś limitu pieniędzy, jest wygodny nie trzeba płacić ani za kartę ani za obsługę konta (jak to się robi np w PKO BP)
Bez zbędnych kolejek utrudnień a co najważniejsze nie trzeba mieć jakiegokolwiek kontaktu z panią lub panem w okienku (czego ja osobiście nie lubię)
ODPOWIEDZ