Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
sanki20
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 28 września 2011, 13:31

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: sanki20 »

Również Polecam Generali Ubezpieczam tam samochód od kilku Lat - w razie stłuczki ni jeszcze lepiej jak podejdziesz do jakiejś Agencji Pośrednictwa Ubezpieczeń np: Vega jest to koło ZUS - Jasło tam mają kilka Ubezpieczycieli i miła Pani Ci doradzi i wybierze najtańszego ubezpieczyciela..
dunczyk
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 19:44

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: dunczyk »

Najtaniej przynajmniej w moim przypadku obliczyli mi w axa direct na ulicy Floriańskiej naprzeciw 2 liceum. Polecam
guana
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 2 marca 2010, 11:46

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: guana »

Ja polecam WEKAR w galerii jasło jest taki box. Z tego co sprawdzałam ceny w Jaśle to tam mnie wyszło najtaniej. :)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: Charlie_P »

Wcześniej ubezpieczałem w MTU na przeciwko poczty, ale kiedy ostatnio kończyła mi się polisa przeczytałem na tym forum, że też ktoś miał w MTU, agent zrobił mu daną cenę, a ten poszedł do AXA DIRECT i powiedział jaką cenę zaproponowali mu w MTU i w AXA dostał lepszą. Z ciekawości zrobiłem tak samo, w MTU wyszła mi składka roczna 518zł, w tym NNW kierowcy. W AXA zrobili mi cenę 395zł i w tym NNW kierowcy i 4 PASAŻERÓW (bez NNW wyszło jeszcze taniej) ! Różnica ogromna, zawsze myślałem że AXA ma wysokie ceny, jak Pani powiedziała mi cenę 395 to myślałem, że to cena za jedną ratę bo zawsze w MTU było najtaniej. Brat w starym golfie płaci 265zł :D Także polecam AXA DIRECT, mają teraz biuro w rynku koło keksa.
ona-1986
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 listopada 2012, 20:39

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: ona-1986 »

Również POLECAM AXE, najniższe ceny.
antonka87
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 2 stycznia 2012, 13:31

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: antonka87 »

Podbijam temat - czy jest jakaś różnica dla ubezpieczycieli ,że ktoś jest młodym kierowcą ? I czy kalkulator OC policzy mi faktycznie najkorzystniejsze ubezpieczenie? Taki kalkulator jak tu http://www.cuk.pl ?
dominicue
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 lipca 2012, 07:59
Lokalizacja: Poznań

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: dominicue »

[quote="antonka87"]Podbijam temat - czy jest jakaś różnica dla ubezpieczycieli ,że ktoś jest młodym kierowcą ? I czy kalkulator OC policzy mi faktycznie najkorzystniejsze ubezpieczenie?

1. Różnica w wieku oraz doświadczeniu kierowcy jest jednym z najbardziej znaczących elementów, decydujących o wysokości składki OC.

2. Nie zawsze, ponieważ multikalkulatory często nie uwzględniają aktualnych promocji w danych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Spróbuj obliczyć wysokość składki w kalkulatorze OC Liberty Direct. Tu masz kod na dodatkowe 50 zł rabatu: 75369166 (wprowadź go w ostatnie pole).
wiktorowsiak
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 15 grudnia 2012, 12:40

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: wiktorowsiak »

Ja polecam pana naprzeciwko poczty. W grudniu za pojemność 1.9D przy pełnych zniżkach w MTU z NW na cały rok zapłaciłem 321 zł. Pytałem u konkurencji to ceny były 370-390
Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:42

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: Alladyn »

Polecam P. Potrzebę z Brzostku... niby trzeba się kawałek przejechać ale gość zna się na rzeczy i widać że idzie po kosztach ale na ilość ubezpieczeń, ja jeżdżę do niego już od 4 lat i jestem naprawdę zadowolony... robił i ok 30 % taniej , niż najtańszy ubezpieczyciel w Jaśle.. Więcej na Priv...
marcin2121
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2014, 21:53

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: marcin2121 »

witam

Panowie i moze Panie obecne na forum :)
Ubezpieczenie swojego auta to bezwględna konieczność :) ale pamietajcie, że OC nie tylko gwarantuje zabezpieczenie związane z naprawa samochodu pokrzywdzonego za szkodę w razie waszej winy ale również zapewnia poszkodowanemu wypłatę odszkodowania z racji uszczerbku na zdrowiu... Niestety nie każdy ubezpieczyciel wspomina o takich sprawach, bo chcą tylko "wydrzeć" jak najwięcej z kieszeni właścicielom pojazdów będąc rzetelnym wobec swojego pracodawcy i nie narażając go na koszty (często nie małe związane z wypłatami odszkodowań dla ludzi po wypadkach)

Firma DRB Centrum Odszkodowań, będzie organizować spotkanie w Jaśle mające na celu uświadomić ludzi o swoich prawach.

Pozdrawiam
Zainteresowani, bądź osoby po wypadku mogą sie ze mna kontatkowac pod numerem 530 377 900
Służę radą :)
Marta25
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 20 września 2013, 19:12

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: Marta25 »

antonka87 pisze:Podbijam temat - czy jest jakaś różnica dla ubezpieczycieli ,że ktoś jest młodym kierowcą ? I czy kalkulator OC policzy mi faktycznie najkorzystniejsze ubezpieczenie? Taki kalkulator jak tu http://www.cuk.pl ?
Nie znałam tego kalkulatora, przeliczyłam sobie przed chwilą i wyszło mi że teraz za dużo chyba płacę :kwasny:
kommentator
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2016, 10:17

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: kommentator »

Szukaj w jakichś porównywarkach online. Nie ma co latać samemu po ubezpieczycielach. Skup się głównie na niezależnych rankingach, te sponsorowane są nic nie warte, bo nie są obiektywne.
Pykacz
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwietnia 2016, 11:32

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: Pykacz »

Teraz trudno o dobre ubezpieczenia, chociaż biorąc tylko OC kierujmy się ceną, wybór AC to już wyższa szkoła jazdy, trzeba dokładnie analizować co i jak.
Sporofit
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 10 lipca 2016, 17:27

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: Sporofit »

Pykacz pisze:Teraz trudno o dobre ubezpieczenia, chociaż biorąc tylko OC kierujmy się ceną, wybór AC to już wyższa szkoła jazdy, trzeba dokładnie analizować co i jak.
Zupełnie bym się nie zgodził. Jest całkowicie na odwrót - rynek jest przepełniony konkurencją, która posiada bardzo podobne ubezpieczenia, różniące się jedynie drobnymi detalami. I tak samo mogę powiedzieć, że ja w Liberty Ubezpieczenia mam całkiem dobrą ofertę ubezpieczenia, a składka mnie w ogóle nie boli.
itscalifornication
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 7 sierpnia 2016, 16:00

Re: Ubezpieczenie OC - gdzie najtaniej?

Post autor: itscalifornication »

Jest mnogość ubezpieczeń i paradoksalnie dzięki temu łatwiej coś znaleźć coś dla siebie. Podobnie jak Sporofit mam ubezpieczenie w Liberty, wyliczyło mi najmniej i tak zostało. OC ma taki sam zakres w każdej ubezpieczalni więc bierz najtańsze
ODPOWIEDZ