Poszukuje komisów z telefonami.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
dyziu
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 2 lipca 2013, 12:40

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: dyziu »

U Krzyśka dawniej często bywałem i co trzeba zrobić to zrobił, nawet nie skasował drogo, później było różnie jednak póki cena nie była dla mnie zaporowa wszystko było ok.

Z telefonami mało chodzę bo ogólnie co potrafię to sam naprawie, ale gdy potrzebowałem czegoś podszedłem do Bogumiła, i tam gość za niewiele wyższą kwotę niż allegro sprzedał mi części. Jeśli chodzi o komis w Bogumile to wydaje mi się że mogę polecić :)
damiano170894
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 21:35

Re: ipod

Post autor: damiano170894 »

potrzebuje pomocy na temat ipoda.bo chce przeniesc muzyke z kompa na ipoda i sie nie da bo wyskakuje taki komunikat "urzedzenie przestalo odpowiadac lub zostalo rozlaczone
karoluch25
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 15 czerwca 2012, 16:21

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: karoluch25 »

Rozumiem że nie zapomniałeś że trzeba użyć programu itunes. Nie napisałeś również jaki jest to model(classic, touch, nano itp.). Pomóc może wgranie od nowa softu
damiano170894
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 21:35

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: damiano170894 »

touch
damiano170894
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 21:35

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: damiano170894 »

kupie w sklepie papierniczym w jasle bloczki do przelewow bankowych? i ile moze kosztowac, prosze o szybka pomoc
Awatar użytkownika
Gangrena
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 października 2013, 16:11

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: Gangrena »

Druczki do przelewów bankowych dostaniesz na poczcie, w banku (i to za darmo). :D
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: wilhelm »

gangrena ale jak chce zapłacić to niech rzuci pani z okienka na piwo - wstapi po pracy do akwarium :D:D
Awatar użytkownika
mironrak
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 305
Rejestracja: 18 maja 2009, 17:02
Lokalizacja: Okolice Jasła

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: mironrak »

Ja polecam tylko i wyłącznie komis w Bogumile. Przyjemna obsługa i wg. Polecam :hyhy:
Marviq
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 17:44

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: Marviq »

Witam wie ktoś może czy w jakimś komisie w Jaśle znajdę Xperię Z1 nową za cenę ok. 1750 zł ? Wiem że w takiej cenie można kupić na zamóienie a mi zależy na szybkości bo chce ja mieć na sobotę ;D pozdrawiam
damiano170894
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 21:35

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: damiano170894 »

Gdzie w jasle moga mi sprawdzic czy kabel od cb radia jest uszkodzony
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: Bandit »

damiano170894 pisze:Gdzie w jasle moga mi sprawdzic czy kabel od cb radia jest uszkodzony
Sam możesz sobie sprawdzić. Miernik w rękę i sprawdzasz. Sławek z Elko, też Ci powinien sprawdzić bez problemu. Ja Ci mogę sprawdzić i nie wiem kto więcej.
Jak Skibol zwinął interes, tak w Jaśle chyba nie ma nic innego, gdzie zajmują się takimi rzeczami. Ogólnie to wciskają ciemnotę, że niby anteny stroić nie trzeba, że na takiej 20 cm, masz zasięg do 10 km itd.
damiano170894
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 21:35

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: damiano170894 »

a czy jak cewka siadzie na antenie to moze nie odbierac na daleki odcinek?
bo mi tylko odbiera do jakiegos 1km :(
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: Zynek6 »

damiano170894 pisze:Gdzie w jasle moga mi sprawdzic czy kabel od cb radia jest uszkodzony
Tam co naprawiają telewizory sprawdzisz , a gość z biedronki koło ronda przestraja CB :)
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: Bandit »

damiano170894 pisze:a czy jak cewka siadzie na antenie to moze nie odbierac na daleki odcinek?
bo mi tylko odbiera do jakiegos 1km :(
Cewka ot tak, to nie siądzie. Musiałbyś przyładować z jakiego wzmacniacza moc, większą niż antena jest do tego przystosowana. Nie wiem jaką masz antenę. Np. Hustler, działa ok z rok czasu. Jak nabierze wody, tak przestaje działać. Podobnie jest z Sunkerem. Bywa że kable przy podstawie magnesowej, lubią się urwać. Trzeba podłączyć reflektometr i sprawdzić najpierw SWR. Napisz jaką masz antenę i powróżymy, co jej może dolegać. Do Biedronki, możesz podjechać na sprawdzenie SWR, ale na tym jego/ich fachowość się kończy. Nikt Ci nie doradzi, że trzeba coś rozebrać, przeczyścić, czy przelutować. Będzie wysoki SWR, nie da rady anteny zestroić, i zaproponują nową. Każdą antenę można jednak reanimować, bez większych nakładów.
damiano170894
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 21:35

Re: Poszukuje komisów z telefonami.

Post autor: damiano170894 »

Ja mam antene delta,podrobka presidenta
ODPOWIEDZ