Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Levitt
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 17 listopada 2010, 10:41

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: Levitt »

Marka Lonsdale to jest tandeta tyle, że tania tandeta z zachodu. W jaśle przydał by się porządny sklep a akcesoriami do sztuk walki, bo jak narazie to możesz iść i np. kupić rękawice do mma, niby marka adidas ale to podróba i rozjebie sięw ciągu 5 udeżeń... lub pas do judo, po pociągnięciu przez dzieciaki urwał się. Powinien być taki sklep z takimi markami jak adidas, mizuno, everlast.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: oth »

Przydałby się kilku osobom, ale byłyby pustki kompletne. Większość ludzi ćwiczących doskonale wie gdzie kupić np gi do bjj czy rękawice do boksu w internecie po minimalnej marży. Tak samo jak z suplementami, raz poszedłem zobaczyć ile kosztuje w tej budce w galerii hmb, kreatyna i podobne podstawowe rzeczy, i okazuje sie ze minimum 30% więcej trzeba wydac niż za to same suple na necie.

Ogólnie to tradycyjny handel na stoiskach czy w sklepach umiera i bedzie umierał na rzecz e-zakupów.
Awatar użytkownika
nikita
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 422
Rejestracja: 10 listopada 2008, 17:31

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: nikita »

z odzieżowych stawiam na reserved, ewentualnie h&m.
jeśli chodzi zaś o markety to coś typu simply ;)
dawidyo66
Guru
Guru
Posty: 165
Rejestracja: 19 sierpnia 2010, 00:44

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: dawidyo66 »

Coffieshop'ów...
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: ŚmIaŁeK »

Oczywiście motoryzacyjny.
A gdzie jest w Jaśle jakiś "lepszy" moto...? :wsciekly:
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: lukk »

jakis sklep w ktorym mozna kupic sprzet w góry marki typu zamberlan mendl tnf mammut marmot
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: Szeherezada »

Na pewno sieciówek typu H&M, no i sklepu z dobrą kawą.
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: rjarek »

Sklepu sportowego z szerokim asortymentem ciuchów, sprzętu, czasopism sportowych itd.
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: nielegalny1910 »

Mi brakuję Media Marktu :) gdyby powstał było to by dla mnie świetna sprawa ;)
pączek1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 8 grudnia 2006, 13:53

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: pączek1910 »

Całodobowego monopolowego
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: Mała_Miczitanka »

nielegalny1910 pisze:Mi brakuję Media Marktu :) gdyby powstał było to by dla mnie świetna sprawa ;)
Najlepiej niech go zrobią zamiast lidla, będzie w środku dwóch media expertów :P
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: bob4 »

rjarek pisze:Sklepu sportowego z szerokim asortymentem ciuchów, sprzętu, czasopism sportowych itd.

O tak sklep sportowy to bardzo dobry pomysł. Jestem jak najbardziej za. Duży przestronny z szerokim asortymentem. Mnie najbardziej interesuje sprzęt typowo do piłki nożnej. Bo dobre lanki w "normalnych" rozmiarach kupić to trzeba mieć szczęście, tym bardziej przed nowym sezonem piłkarskim lub rundą.
marpit
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 11 sierpnia 2011, 22:00

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: marpit »

Levitt pisze:Marka Lonsdale to jest tandeta tyle, że tania tandeta z zachodu. W jaśle przydał by się porządny sklep a akcesoriami do sztuk walki, bo jak narazie to możesz iść i np. kupić rękawice do mma, niby marka adidas ale to podróba i rozjebie sięw ciągu 5 udeżeń... lub pas do judo, po pociągnięciu przez dzieciaki urwał się. Powinien być taki sklep z takimi markami jak adidas, mizuno, everlast.
oth pisze:Przydałby się kilku osobom, ale byłyby pustki kompletne. Większość ludzi ćwiczących doskonale wie gdzie kupić np gi do bjj czy rękawice do boksu w internecie po minimalnej marży. Tak samo jak z suplementami, raz poszedłem zobaczyć ile kosztuje w tej budce w galerii hmb, kreatyna i podobne podstawowe rzeczy, i okazuje sie ze minimum 30% więcej trzeba wydac niż za to same suple na necie.

Ogólnie to tradycyjny handel na stoiskach czy w sklepach umiera i bedzie umierał na rzecz e-zakupów.
Od 5 lat jest taki sklep w Jaśle na ul bednarskiej 6. Ceny internetowe a czasami i niższe :) Takie rzeczy jak rękawice czy pasy nie muszą być markowe aby długo służyć, bo w rzeczywistości te niby markowe też robione są w Pakistanie, ale o tym dużo by pisać.
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: landri101 »

zamiast kolejnego durnego sklepu, zainwestujcie ludzie w kino. Weźcie dofinansowanie i kasa gwarantowana... Bo ta nasza Syrena chwile świetności ma już dawno za sobą
Awatar użytkownika
Degenerat
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 15 września 2010, 14:48

Re: Ważne! Jakich sklepów brakuje Wam w Jaśle

Post autor: Degenerat »

military shop, i przydałaby się jakaś sieciówka typu tesco i nomi ;D
ODPOWIEDZ