Korepetycje z matematyki.

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
bittersweet

Korepetycje z matematyki.

Post autor: bittersweet »

Szukam kogoś kto udziela korepetycji z matematyki na poziomie licealnym (jestem w drugiej klasie). Obojętnie czy nauczyciel czy student, ważne żeby potrafił tłumaczyć i nie wołał sobie niewiadomo ile za lekcję.
agnes_cz
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 7 grudnia 2010, 15:26

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: agnes_cz »

Moją odpowiedz wysłałam ci na PW :D
malinkaa_1994
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 2013, 09:59

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: malinkaa_1994 »

szukam kogos kto udzieli korepetycji z matematyki przygotuwujacych do matury. :)
malinkaa_1994
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 2013, 09:59

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: malinkaa_1994 »

dobry korepetytor z matematyki.?!
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: LookingForAngels »

Jeśli Jasło i okolice to polecam panią Wiolettę Sepioł :) Uczy matematyki i fizyki w " Ekonomiku", ale nie wiem, czy będzie jeszcze miała miejsce, troszkę za późno się za szukanie wzięłaś, jeśli o maturę chodzi...
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: Regulator »

LookingForAngels pisze:troszkę za późno się za szukanie wzięłaś, jeśli o maturę chodzi..
Niekoniecznie. Obecna matura to naprawdę banał. Spokojnie można się wyrobić do maja.
theslonce
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 lipca 2012, 12:37

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: theslonce »

LookingForAngels pisze:Jeśli Jasło i okolice to polecam panią Wiolettę Sepioł :) Uczy matematyki i fizyki w " Ekonomiku", ale nie wiem, czy będzie jeszcze miała miejsce, troszkę za późno się za szukanie wzięłaś, jeśli o maturę chodzi...
Ja jej nie polecam.
theslonce
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 23 lipca 2012, 12:37

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: theslonce »

poszukaj lepiej jakichś studentów-są o wiele tańsi. Albo ktoś kto właśnie kończy szkołę średnią lub jest po maturze. Na świeżo po nauce może ci dużo pomóc. Przynajmniej tyle ile potrzebne jest do maturki.
lupis
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 12 lipca 2012, 18:04

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: lupis »

malinkaa_1994 pisze:szukam kogos kto udzieli korepetycji z matematyki przygotuwujacych do matury. :)
jesteś z Jasła?
malinkaa_1994
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 2013, 09:59

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: malinkaa_1994 »

jesteś z Jasła?[/quote]
tak jestem z jasła. ;)
malinkaa_1994
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 2013, 09:59

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: malinkaa_1994 »

chodzi mi po prostu o pewna częśc materiału, a nie o wszystko .:)
malinkaa_1994
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 13 stycznia 2013, 09:59

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: malinkaa_1994 »

theslonce pisze:poszukaj lepiej jakichś studentów-są o wiele tańsi. Albo ktoś kto właśnie kończy szkołę średnią lub jest po maturze. Na świeżo po nauce może ci dużo pomóc. Przynajmniej tyle ile potrzebne jest do maturki.
wiem wiem, ale wiesz nie latwo tez znalezc jak sie nie ma znajomosci i w ogole. :)
bello_di_notte
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 13 października 2012, 20:26

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: bello_di_notte »

Co by nie mówić o 1 LO, to niezaprzeczalnym jest fakt, że ta szkoła zawsze dobrymi matematykiami stała. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tadeusza Kośka, ale nie wiem, jak z jego dostepnością i ceną.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: LookingForAngels »

theslonce pisze:
LookingForAngels pisze:Jeśli Jasło i okolice to polecam panią Wiolettę Sepioł :) Uczy matematyki i fizyki w " Ekonomiku", ale nie wiem, czy będzie jeszcze miała miejsce, troszkę za późno się za szukanie wzięłaś, jeśli o maturę chodzi...
Ja jej nie polecam.
Dlaczego jej nie polecasz? Jeśli już mówisz "a", to proszę, podaj racjonalne argumenty, jakie przemawiają za Twoją opinią. Ja dzięki tej kobiecie zdałam maturę i z czystym sumieniem mogę każdemu ją polecić.
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Korepetycje z matematyki.

Post autor: LookingForAngels »

Regulator pisze:
LookingForAngels pisze:troszkę za późno się za szukanie wzięłaś, jeśli o maturę chodzi..
Niekoniecznie. Obecna matura to naprawdę banał. Spokojnie można się wyrobić do maja.

Oczywiście, że przy skutecznej nauce można się wyrobić ;). Mówiąc, że za późno troszkę na szukanie, miałam na myśli miejsce u korepetytorów :)
ODPOWIEDZ