gdzie kupić niedrogo perfumy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?

Uwaga! Dział nie służy do zamieszczania ofert kupię/sprzedam, a do zamieszczania pytań typu "Gdzie mogę kupić, Gdzie mogę sprzedać"

Moderator: paul_proteus

wiolka666
VIP
VIP

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: wiolka666 » 29 kwietnia 2015, 10:50

Z tym Fm to bym się tak nie zachwycała perfumy moze i tanie ale pachną tak krótko że pewnie trzeba się psikac co godzinkę lepiej już sprawdzic zapach w perfumeriach i kupic taniej w necie albo juz zamowic w avonie

Awatar użytkownika
wolands_kitten
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: wolands_kitten » 17 stycznia 2019, 15:27

No przepraszam, ale to : testerownia24h.pl/ muszą być podróby. Już jedna cena na wszystkie perfumy to sugeruje. Nie radze wywalać kasę w błoto. Za 100 PLN można już kupić całkiem przyzwoite perfumy z jakiegoś sprawdzonego źródła.

Ja kupuje na iperfumy.pl/ Strona jest sprawdzona i polecana na wielu forach dotyczących perfum. Po za stronami www warto sprawdzić ekskluzywne perfumy dostępne w lokalnych drogeriach (rossmann, natura, hebe). Często robią tam różne wyprzedaże.

Nie polecam kupować perfum w regularnych cenach w perfumeriach typu Douglas czy Sephora, bo mają strasznie wygórowane ceny (chyba najwyższe na rynku perfumowym). Czasami robią tam promocję na cały perfumowy asortyment, lub wybrane sztuki- wtedy ceny są bardziej atrakcyjne.

kosekk77
Debiutant
Debiutant

Post autor: kosekk77 » 21 marca 2019, 10:59

Testerownia24h.pl zbiera praktycznie wszystkie marki perfum i według mnie z testerami nie ma żadnych problemów jakościowych. Normalne, wydajne buteleczki, czasami bez korka, ale to nie jest dla mnie jakiś problem, bo mam zapasowe z poprzednich opakowań :D

sergiej
Debiutant
Debiutant

Post autor: sergiej » 21 marca 2019, 15:51

Polecam zdobywać kupony rabatowe do Sephory albo Douglasa itd. Wtedy masz markowe perfumy w niskich cenach.

igom
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: igom » 10 kwietnia 2019, 13:12

Najlepiej chyba poszukać przez internet, ale trzeba uważać na oszustwa.

buczo1981buczo
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: buczo1981buczo » 11 kwietnia 2019, 20:36

Na necie są tańsze ale trzeba uważać na oszustów bo podróby sprzedają

oreiro
Debiutant
Debiutant

Post autor: oreiro » 5 czerwca 2019, 13:35

Ja ostatnio bardzo często stosuję odpowiedniki perfum... potrafią być nawet kilka razy tańsze niż wersje główne typu Channel, Armani, Dolce Gabbana. I tak najczęściej znajduję je na edp24.pl na stronie można się połapać co odpowiada czemu edp24.pl/

ODPOWIEDZ