gdzie kupić niedrogo perfumy

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: obiektywnyObserwator »

Jeśli np. w Douglasie lub Sephorze perfum kosztuje 350 zł a na allegro albo przez pół taniej lub jeszcze mniej, to chyba oczywiste że to podróba a nie żadna okazja. Nikt Wam prezentu nie będzie robił i nie będzie markowego perfumu sprzedawał tak tanio, dokładając do tego interesu. Więc raczej wszelkich perfum z allegro bym się wystrzegał, chyba że faktycznie ktoś go kupił i mu się nie podoba, ale pokaże paragon skąd go ma.
Co do takich perfumerii jak Say czy FM itp. itd. to też jakieś mieszaniny nie wiadomo czego, które tylko podobnie pachną do oryginału.
Może jak ktoś w życiu oryginału nie używał i nie wąchał to mu się spodoba i się nabierze. Ja osobiście nie wyobrażam sobie, że po kilku latach stosowania np. BOSSa albo LAURENTa pójdę do ww. perfumerii i kupię zamiennik. Miałem okazję wąchać coś takiego i aż mnie odrzuciło.
Wiem że markowe perfumy są drogie i nie każdego na nie stać. Ale jestem zdania że lepiej uzbierać i kupić raz na rok taki dobry, niż kupować barhało za 30 zł co dwa miesiące bo szybko się kończy, bo każdy kilka razy używa na dzień bo mu wietrzeje ;)
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: wiolka666 »

ja polecam tak avon oriflame fm group super nie które i długo utrzymuje sie zapach allegro czasami oryginalne mozna kupic za grosze chyba ze chcesz popatrzec jak pachną chodziłam koło europy dawniej tam były fajne i nie drogie perfumki:)
lucyfer21
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 14 maja 2010, 21:45

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: lucyfer21 »

a ja mam takie pytanie, czy znajduje się w jaśle jeszcze rozlewnia perfumów
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: KooKoszka »

Ja najczęściej kupuje w Avonie, perfumy trzymają się w miarę długo i są nie drogie a jak promocje to już za grosze.Co do produktów FM kupiłam na próbę D&G blue light z racji tego, że bardzo mi się podoba ten zapach i byłam zadowolona gdyż używałam je na specjalne okazje, ale co do długości zapachu nie mogę powiedzieć, że trzymał się parę godzin ale jak na cenę 30 parę złotych można się skusić.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: oth »

jak kupujesz dla siebie to polecam testery z allegro. Na prezent sie nie nadaje bo nie sa opakowane ladnie, ale sa prawie zawsze większe, dużo tańsze i mają intensywniejszy zapach niż wersje oficjalnie na sprzedaż. Mowa oczywisscie o markowych.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: Pemek94 »

Na Ukrainie :D Co prawda nie trzymają zapachu aż tak długo jak polskie oryginały, ale można kupić za małe pieniądze np. Lacoste 49zł :p
krzyslikejazz1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:06

Re: perfumy

Post autor: krzyslikejazz1 »

Jagoda Fioletowa pisze:Natomiast firma FM prowadzi sprzedaż perfum wzorowanych na oryginałach. Do stworzenia produktu używają po prostu tańszych zamienników olejków zapachowych, dlatego w efekcie ich cena jest niższa. Niektóre perfumy pachną wręcz identycznie jak oryginał, ale niektóre trochę się różnią... Jeśli chodzi o trwałość to niestety jest krótsza to trzeba przyznać, ale ogólnie byłam z nich zadowolona.
Ciekawe skąd masz takie informacje?
Bo ja słyszałem, że te perfumy robi Drom, niemiecka firma istniejąca od 100lat.

Ja mam w domu 2 damskie zapachy i około 10-ciu męskich.
Kto chce, to niech wpada na Jareniówkę, to każdego psiknę i niech się sam przekona co to jest warte.
Niech weźmie jakiś papierek to psikniemy oryginałem(jak ma) i FM-em. Zobaczymy czy 300zł, to dziesięć razy lepszy perfum niż 30zł.
Są osoby, które myślą, że jak wydadzą 300zł, to zrobiły słusznie. Ich sprawa!
Inne mimo niskiej ceny potrafią dostrzec jakość produktu.
Samo FM nie mówi, że ich perfumy to zamienniki oryginałów, ale faktycznie jest taka lista zrobiona, tyle że niby nie można jej pokazywać.
Niektóre pachną bardzo podobnie, ale nie w tym rzecz, bo ze 160-ciu zapachów idzie znaleźć coś dla siebie, a liczy się tylko trwałość.

Myślę że te perfumerie w Jaśle, to podobna jakość do FM, ale mają droższe perfumy.
Zwłaszcza jak ktoś chce sprzedawać FM, to może tego mieć sporo dla siebie w niskiej cenie.
Pozdrawiam.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: perfumy

Post autor: oth »

krzyslikejazz1 pisze:
Jagoda Fioletowa pisze:Natomiast firma FM prowadzi sprzedaż perfum wzorowanych na oryginałach. Do stworzenia produktu używają po prostu tańszych zamienników olejków zapachowych, dlatego w efekcie ich cena jest niższa. Niektóre perfumy pachną wręcz identycznie jak oryginał, ale niektóre trochę się różnią... Jeśli chodzi o trwałość to niestety jest krótsza to trzeba przyznać, ale ogólnie byłam z nich zadowolona.
Ciekawe skąd masz takie informacje?
Bo ja słyszałem, że te perfumy robi Drom, niemiecka firma istniejąca od 100lat.

Ja mam w domu 2 damskie zapachy i około 10-ciu męskich.
Kto chce, to niech wpada na Jareniówkę, to każdego psiknę i niech się sam przekona co to jest warte.
Niech weźmie jakiś papierek to psikniemy oryginałem(jak ma) i FM-em. Zobaczymy czy 300zł, to dziesięć razy lepszy perfum niż 30zł.
Są osoby, które myślą, że jak wydadzą 300zł, to zrobiły słusznie. Ich sprawa!
Inne mimo niskiej ceny potrafią dostrzec jakość produktu.
Samo FM nie mówi, że ich perfumy to zamienniki oryginałów, ale faktycznie jest taka lista zrobiona, tyle że niby nie można jej pokazywać.
Niektóre pachną bardzo podobnie, ale nie w tym rzecz, bo ze 160-ciu zapachów idzie znaleźć coś dla siebie, a liczy się tylko trwałość.

Myślę że te perfumerie w Jaśle, to podobna jakość do FM, ale mają droższe perfumy.
Zwłaszcza jak ktoś chce sprzedawać FM, to może tego mieć sporo dla siebie w niskiej cenie.
Pozdrawiam.
Te FM sa w porzadku, zwlaszcza za ta cene. Oryginały jednak nie powinny kosztować więcej niż okolo 120zl za 50ml, problemem sa kosmiczne marże w sklepach bo jak ktoś chce to do 30gbp zapłaci w angielskich internetowych sklepach. Inna sprawa że tych fm raczej nikomu na prezent bym nie dał bo troche wstydimitacje, ale dla siebie spoko, miałem kiedyś Fahrenheita i Bossa i były bardzo podobne do prawdziwych, kilka godzin ładnie pachniały w porównaniu do mniej wiecej pelnej doby oryginałow.
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: lukk »

ja tam chwale sobie produkty fm ale polecam zamawiac na allegro jest taniej niz u lokalnych dystrybutorów
amma5
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 5 listopada 2010, 18:32

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: amma5 »

Ja tez poleca zamawiać na allegro. Ja sama tak szukam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Nie zauważyłam , żeby to były podróby, jak ktoś wyżej napisał. A zawsze można zaoszczędzić trochę. W każdym razie taniej niż w naszych perfumeriach.
krzyslikejazz1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:06

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: krzyslikejazz1 »

lukk pisze:ja tam chwale sobie produkty fm ale polecam zamawiać na allegro jest taniej niz u lokalnych dystrybutorów
Sam zostań dystrybutorem, to będziesz miał jeszcze taniej.
W FM nie ma żadnych przymusów, że musisz coś zamawiać, kupujesz jedynie walizkę z próbkami za 136,11zł i już masz perfumy po cenie dystrybutora(możesz też kupić tańszy starter 30,25zł 20 próbek).
Ja każdemu mówię, kto u mnie kupuje perfumy, że może sam sprzedawać i taniej kupować.
Często są promocje i perfumy kosztują mniej niż 20zł, a jak zrobisz większe zamówienie, to wybierasz dowolny za 1zł.
Jaki sens zamawiania przez allegro, to nie mam pojęcia.
Jak ktoś jest ambitny, to może budować grupę i mieć z niej kasę.
Ja przykładowo już po kilku miesiącach miałem z grupy 160zł. To są pieniądze za które możesz kupić co chcesz z oferty FM.
Jak ktoś chce znać szczegóły, to mogę wszystko wyjaśnić.
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: lukk »

krzyslikejazz1 pisze:
lukk pisze:ja tam chwale sobie produkty fm ale polecam zamawiać na allegro jest taniej niz u lokalnych dystrybutorów
Sam zostań dystrybutorem, to będziesz miał jeszcze taniej.
W FM nie ma żadnych przymusów, że musisz coś zamawiać, kupujesz jedynie walizkę z próbkami za 136,11zł i już masz perfumy po cenie dystrybutora(możesz też kupić tańszy starter 30,25zł 20 próbek).
Ja każdemu mówię, kto u mnie kupuje perfumy, że może sam sprzedawać i taniej kupować.
Często są promocje i perfumy kosztują mniej niż 20zł, a jak zrobisz większe zamówienie, to wybierasz dowolny za 1zł.
Jaki sens zamawiania przez allegro, to nie mam pojęcia.
Jak ktoś jest ambitny, to może budować grupę i mieć z niej kasę.
Ja przykładowo już po kilku miesiącach miałem z grupy 160zł. To są pieniądze za które możesz kupić co chcesz z oferty FM.
Jak ktoś chce znać szczegóły, to mogę wszystko wyjaśnić.

przestan wciskac kit i reklamowac
krzyslikejazz1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 marca 2011, 14:06

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: krzyslikejazz1 »

Ty polecasz allegro, a ja polecam samemu się tym zając.
Coś w tym złego?
Pokazać Tobie faktury i raporty z każdego miesiąca w FM?!
Obrażasz mnie mówiąc, że wciskam kit.
Żądam przeprosin, bo jestem świadomy prawdy jaką napisałem, a Ty na jakiej podstawie wyskakujesz z kitem?
lukk
Guru
Guru
Posty: 103
Rejestracja: 16 lutego 2011, 10:50

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: lukk »

bo cała ta sieć zwana MLM polega na poszukiwaniu jeleni za których masz kase jezeli ich zwerbowałes a potem dochód i ich sprzedarzy takze nie czaruj mi tu bo sam w tym byłem i wiem o co chodzi
wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: gdzie kupić niedrogo perfumy

Post autor: wiolka666 »

Z tym Fm to bym się tak nie zachwycała perfumy moze i tanie ale pachną tak krótko że pewnie trzeba się psikac co godzinkę lepiej już sprawdzic zapach w perfumeriach i kupic taniej w necie albo juz zamowic w avonie
ODPOWIEDZ