studnie głębinowe, kto wierci?

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
DJ Rafus
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 15 grudnia 2009, 17:13

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: DJ Rafus »

W sumie dobrze wiedzieć, zastanawiałem się nad tą firmą, ale mnie ostrzegliście. A co powiecie o tym ogłoszeniu:

http://www.ogloszenia.jaslo4u.pl/oglosz ... ?id=198190

lub zaproponujcie kogoś kto może nie tylko odwiercić studnię ale i też wyznaczyć miejsce odwiertu. Możecie kogoś dobrego, pewnego polecić?
selena1985
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2014, 12:32

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: selena1985 »

europlace pisze:a u mnie wiercili tydzień i ja byłem zadowolony 608117633
u mnie też podobnie około tygodnia wiercenia i dość niska cena w porównaniu z innymi, ale to wszystko zależy podobno od gruntu w jakim się wierci. ja w każdym bądź razie mogę polecić z czystym sumieniem ponieważ mają dużą skuteczność jeśli chodzi o poszukiwanie i dotarcie do źródła wody- 608 117 633
ITII
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 1 kwietnia 2010, 08:46

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: ITII »

Polecam firmę http://www.gorgeo.pl/ to są profesjonaliści , od firmy Korwin radzę się trzymać z daleka !
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: Wojtq »

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę Wit-Wiert. Bardzo rzeczowe i solidne podejście do sprawy. Gość konkretny i odpowiedzialny widać za swoje poczynania. Tutaj numer telefonu dla leniwych bo można namiary w necie znaleźć :) 698 006 759
malowana1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2014, 10:35

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: malowana1980 »

u mnie wiercili WIT-STO z Gliniczka i nie dość że drogo to jeszcze długo trzeba czekać i są nieuprzejmi, nie polecam
obecny
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 czerwca 2014, 09:12

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: obecny »

selena1985 pisze:
europlace pisze:a u mnie wiercili tydzień i ja byłem zadowolony 608117633
u mnie też podobnie około tygodnia wiercenia i dość niska cena w porównaniu z innymi, ale to wszystko zależy podobno od gruntu w jakim się wierci. ja w każdym bądź razie mogę polecić z czystym sumieniem ponieważ mają dużą skuteczność jeśli chodzi o poszukiwanie i dotarcie do źródła wody- 608 117 633

Faktycznie wodę znaleźli, ale nie potrafią zabezpieczyć studni przed wodą gruntową (chociaż twierdzili, że to zrobili), po deszczach woda jest brązowa i nie nadaje się do użytku. Dodatkowo ostrzegam, że oszukują przy kopaniu, bo jak się okazało przy podłączaniu pompy, studni brakuje 3 metrów za które pieniądze wzięli. Uważajcie na tą firmę 608 117 633
sztywny48
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 października 2012, 16:55

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: sztywny48 »

ktoś6954 pisze:U mnie studnie wierciła firma z okolic Jasła i jej NIE POLECAM. Zazwyczaj taka studnia jest gotowa do tygodnia czasu, a tej firmie wywiercenie jej zajęło prawie MIESIĄC. Do tego okazało się że to jest nowa firma bez doświadczenia, która działa góra pół roku. A sprzęty które używają do wiercenia ciągle się psują. Nie wybierajcie tej firmy, szkoda nerwów i pieniędzy kontakt 608 117 633
Mam całkiem odmienne wrażenia co do tej firmy. Mi wywiercili studnie dosłownie w cztery dni i z tego co widziałem sprzęt działał im bez zarzutu. Z tego co się orientuję to w powiecie jasielskim i krośnieńskim nie ma firmy, która by tak tanio wierciła, a to cena jest najważniejsza bo gdy ktoś bierze nawet te kilkanascie złotych mniej od metra to po 30 metrach wiercenia robi się juz z tego 500- 600 zł oszczedności. Zreszta z tego co widze to założyłes konto (i to pewnie nie jedno) kilka dnie temu zeby wylewac tu swoją żale :rozpacz: , wiec zapewne jestes konkurencja tej firmy, która z braku zlecen nie ma nic do roboty tylko siedziec na forum i oczerniac tych, którym się udaje.
Awatar użytkownika
swiecny
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:44

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: swiecny »

sztywny48 - to stały bywalec :]
sztywny48
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 9 października 2012, 16:55

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: sztywny48 »

[quote="swiecny"]sztywny48 - to stały bywalec :][/quot
;0
No coż jestem raczej biernym użytkownikiem, ale przynajmniej mam konto od dwóch lat a nie od dwóch tygodni (założone tylko po to zeby komus dowalic) :)
ktoś6954
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2014, 20:16

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: ktoś6954 »

sztywny48 pisze:
ktoś6954 pisze:U mnie studnie wierciła firma z okolic Jasła i jej NIE POLECAM. Zazwyczaj taka studnia jest gotowa do tygodnia czasu, a tej firmie wywiercenie jej zajęło prawie MIESIĄC. Do tego okazało się że to jest nowa firma bez doświadczenia, która działa góra pół roku. A sprzęty które używają do wiercenia ciągle się psują. Nie wybierajcie tej firmy, szkoda nerwów i pieniędzy kontakt 608 117 633
Mam całkiem odmienne wrażenia co do tej firmy. Mi wywiercili studnie dosłownie w cztery dni i z tego co widziałem sprzęt działał im bez zarzutu. Z tego co się orientuję to w powiecie jasielskim i krośnieńskim nie ma firmy, która by tak tanio wierciła, a to cena jest najważniejsza bo gdy ktoś bierze nawet te kilkanascie złotych mniej od metra to po 30 metrach wiercenia robi się juz z tego 500- 600 zł oszczedności. Zreszta z tego co widze to założyłes konto (i to pewnie nie jedno) kilka dnie temu zeby wylewac tu swoją żale :rozpacz: , wiec zapewne jestes konkurencja tej firmy, która z braku zlecen nie ma nic do roboty tylko siedziec na forum i oczerniac tych, którym się udaje.
Wybierając firmę także przeglądałem to forum. Studnie kopałem nie tak dawno, i też się chciałem podzielić moją opinią. A że nie biorę zazwyczaj udziału w takich dyskusjach to dopiero założyłem to konto. To było moje osobiste zdanie na temat tej firmy. A że Ty miałeś więcej szczęścia co do tej firmy to gratuluje
danielek1
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 października 2010, 20:03

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: danielek1 »

potrzebuje telefonu do Pana Kity z Lipnicy. Pomoże ktoś?
antus
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 09:17

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: antus »

danielek1 pisze:potrzebuje telefonu do Pana Kity z Lipnicy. Pomoże ktoś?
ten pan nie kopie juz w tym roku bo jest po operacji , tez szukam kogos do wykopania studni, moze znacie kogos takiego? prosze o pomoc
mk3
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 09:19

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: mk3 »

Polecam firmę GOR-GEO z Gorlic wiercili u mnie w ubiegłym roku. Polecam bo naprawdę dobra - profesjonalna ekipa! :super:
europlace
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 15:11

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: europlace »

u mnie wierciła ekipa z okolic Jasła, nazwy nie pamiętam, mam tylko numer tel. 600 280 398, ale wszystko było wporządku
avatar
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 marca 2010, 12:03

Re: studnie głębinowe, kto wierci?

Post autor: avatar »

U mnie działała Firma z Czeluśnicy " Hydra - studnie głębinowe " polecam
ODPOWIEDZ